Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

W MiB są Hamiltony

PS

A dokłądnie to Hamilton Ventura

mib_01.jpg

A co do wspomnianej wcześniej Frequency to były to Speedmastery Professional (słabo widać niestety)

frequency_01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiB- Hamiltony :lol:

 

Co do Pana Roberta, nie wiem dlaczemu, ale wydaje mi się, że jest to Omega :roll:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops: ...drugi :twisted:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też wpatrywanie się w ten czasomierz przywodzi na myśl Omegę Geneve (tylko jakby trochę weższa od mojej). Ma też cos bardziej sportowego z białą tarczą na pasku, a gdy go widziałem wczoraj miał cos na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, a wie ktoś co nosi Szymon Majewski? Jakiś taki bydlak z czerwoną tarczą... Pewnie coś blingblingowego...

 

Wojewódzki Jakub też ma z wyglądu coś fajnego (jakiś chronograf), ale mimo najszczerszych chęci nie dopatrzyłem się...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wojewódzki też zwrócił moją uwage tym zegarkiem. Ale poza tym ze to spory chronograf nie mogę okreslic nic więcej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie chodzi Ci Neuro o ten zegarek Szymona, ale wydaje mi się, że czasami widziałem na jego nadgarstku Baume & Mercier Hampton'a :?: :roll:

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamycie1jh.jpg

kuba3cn.jpg

 

Cóż z tej odległości mogą być to niemal dowolne modele :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj coś dla młodych oglądaczy

aldrinsesame01.jpg

Breitling Emergency - widać jak łakomie patrzy na niego Ciasteczkowy Potwór :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Yargoth akurat się zebrało dwóch takich ***** na jednm zdjęciu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego w następnej scenie Potwór odgryza mu rękę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak ma kurtkę NASA to powinien też nosić speedmastera !

 

a nie fortisa ??


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mieć również Timex'a IronMan'a albo X33, ale to nie te czasy. Fortisa nie chyba, że leciał z Bajkonuru. Ale nie ma co dywagować bo w jego wieku powinien mieć Speediego i basta :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jaki zegarek (chronograf) miał na ręce Arnold Szwarceneger :D w filmie "Comando" z 1986 roku (co do roku mogę się mylić).


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Yargoth, dobry jesteś :D "Comando" to film mojej "młodej" ;)młodości i ten zegarek wywarł na mnie wtedy ogromne wrażenie. Elektroniki z wyświetlaczami LCD były wtedy potwornie drogie (nie to, co teraz) i to Arnoldowskie ustawienie timera na kilka godzin (czyżby 10??) zwracało uwagę na możliwości zegarka.


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo utkwił w pamieci zegarek z Ucieczki z Nowego Jorku na którym Wąż odmierzał swoje ostatnie godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witam :D

ten zegareczek Arnolda to podpierdółka -wskazóweczki przyklejone,owszem ładnie sie może prezentuje -ale z daleka :cry:

za to Seiko śliczniutkie(ale nie widze podobieństwa i szkoda że takie zamazane zdjątka)

pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi nie potrzebują reklamy :wink: :D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.