Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kończę. The end :roll:


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink: :D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

ja zaczynam. the starting! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, wlasnie wczoraj wieczorem oglądałem "Vinci" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Planete oglądałem wywiad z Garry'm Kasparov'em.Miał Audemars'a Royal Oak z chronografem,niestety nie udało mi się wypatrzyć żadnych szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odświeżyłem sobie 6 odcinek serialu Barei, Zmiennicy. Jest tam na początku scena, rozgrywająca się bodaj w Tajlandii, gdzie dwaj polscy "dziennikarze" dokonują zakupu ok. kilograma zegarków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

DAWAJCIE WIĘCEJ FOTEK Z FILMÓW GDZIE WYSTĘPUJE TA SUPERGWIAZDA G-SHOCK! :):):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu kolejne fotki na których Anna prezentuje.. yy no ten... zegarek! (łańcuszek tez jest z kolekcji Omegi)

 

NewsEvents0000037.jpg

NewsEvents0000039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :oops:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nawet trochę erotyki można liznąć w naszym klubie :oops: :) 8)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz najpierw wyciągnąłbym ręce po coś innego niż zegarek :!: :oops:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 36 lat temu na ekranach telewizorów na całym świecie ukazał się ten obraz (no i ten nieśmiertelny zegarek)

as11-40-5903HR.jpg

Na fotce widać Edwina Aldrina (zwanego też Buzz'em)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

zegarek może niesmiertelny ale wszystko inne to był kit -nie wiem czy o tym wiesz

:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czytałem o tym, że niby wszystko pomógł amerykanom skrecić Kubrick, ale wolę wierzyć Amerykanom niż ZSRR która te informacje powielała.

A tu ciekawy art odpowiadający na pytania o mistyfikację http://www.valleyskeptic.com/moon_hoax.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

tak wiem ale własnie chodzi o tą flage powiewającą na ,,wietrze" do tego sie przyczepili sceptycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W arcie do którego link podałem masz te kwestię również omówioną. Największa wada tych wszystkich programów w których przedstawia się "argumenty" poddajace w watpliwość realność misji Apollo 11 jest to iż nie zamieszcza się w nich wypowiedzi specjalistów z NASA (zawsze lepiej snuć intryge gdy się nie ma niewygodnych argumentów burzacych calą spiskową teorię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

tak to bardzo ciekawe,czy faktycznie tam byli czy to zostalo nakrecone w studio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie widzę argumentów by w prawdziwość misji wątpić (choć zawsze będzie istniało jakieś ryzyko). Myslę jednak że to nie miejsce na kontynuowanie tych rozważań - czas szukac kolejnych czasomierzy na szklanym ekranie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

jasne pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba pierwszy raz najpierw wyciągnąłbym ręce po coś innego niż zegarek

 

Po łańcuszek? :) :twisted:

8)

 

czas szukac kolejnych czasomierzy na szklanym ekranie!

 

Chciałem wkleić pare zdjęć Seamastera z "Die another day", ale niestety PowerDVD mi tego filmu nie otwiera, a BestPlayer "nie potrafi" zrobić zrzutów ekranu (tzn. ja nie potrafię). :)

 

No to teraz fotki z filmu Vinci

Tu piekny widok na reklamówke ML

 

Przechodzę tamtędy (a raczej przechodziłem) prawie codziennie i nigdy nie widziałem tego zegarka. :)

Ciekawe czy wciąż tam jest? Chyba nie montowaliby go tylko na potrzeby filmu, dla jednego ujęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z WinDVD. Niby jest możliwość robienia zrzutów ekranu, ale nie mogę tego znaleźć.

Chciałem Was drodzy podpytać o zegarek mojego gitarowego idola Szweda Yngwie J. Malmsteena, na którego prawym nadgarstku podczas pewnego koncertu spoczywa (a może trzęsie się niemiłosiernie podczas błyskawicznego kostkowania :twisted: ) złoty czasomierz. Podejrzewam, że to Rolex, ale wolałbym poradzić się prawdziwych fachmenów :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można równiez sciagnąć media player classic (najlepiej w K-Lite Codec Pack). Puszczamy nim film, znajdujemy scenę, zatrzymuujemy, wchodzimy w menu "file" i robimy screena (save image).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można równiez sciagnąć media player classic (najlepiej w K-Lite Codec Pack). Puszczamy nim film, znajdujemy scenę, zatrzymuujemy, wchodzimy w menu "file" i robimy screena (save image).

 

Dzięki Yargoth, działa.

A oto efekty:

"Die another day"

W akcji oczywiście Omega Seamaster.

 

Nawet w takiej sytuacji :)

 

post-38022-0-96211700-1330472718.jpg

 

snapshot2005072111432416tf.jpg

 

snapshot200507211146066my.jpg

 

W plenerze:

snapshot2005072111470913cc.jpg

 

snapshot2005072111480212gg.jpg

 

No i trochę ściemy:

snapshot2005072111481513wf.jpg

 

Dla jasności:

 

omega73004gu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmie, na ręce Brosnana, bardzo podoba mi się ta Omega, na żywo jakoś nie bardzo :|

Dziwnie to jest z tymi zegarkami :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.