Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Michał widzę że nowy telefon kupiłeś, albo sie nauczyłeś w końcu robić zdjęcia :)

 

Rafał, u mnie podobne klimaty

 

 

Chyba pierwszy Twój zegarek, który kompletnie mi się nie podoba :D :D :D

 

Tzn. sama firma wiadomo, legenda, ale ten model jakoś mi nie podchodzi. To tak jakby ktoś chciał zrobić garniturowego divera. Malutkie indeksiki rozstrzelone po wielkiej pustej tarczy ze szlifem słonecznym, wskazówki jak świece na wykresach giełdowych, taki delikatniutki bezelek z nienachalną czcionką i mikro perełką na szczycie i koperta jakby ktoś ją wyciął nożem od sera z bloku jakiegoś miękkiego metalu i jeszcze ten datownik - w moim ulubionym miejscu na tarczy - jakby ktoś zaprojektował wersję no-date a później zdał sobie sprawę, że data w sumie jest zbyt przydatna by z niej zrezygnować  ;)

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy Twój zegarek, który kompletnie mi się nie podoba :D :D :D

 

 

 

Szanuję opinie :D  Każdy ma inne gusta , mnie nie oczarował i nosze go ostatnio najczęsciej na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawię swojego Steelfisha ;)

 

f30d0893411c92ad652278d1eea26a95.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W16W3383_3.jpg

 

 

Dla mnie jeden z najciekawszych nurków jakie występują. Nie bawi się w imitacje, jest nieporównywalny z niczym inny. (zdjęcie z sieci).

 

Fajny, ale jak dla mnie jeden minus za czytelność / funkcjonalność bezela... brak oznaczenia cyframi sprawia, że trzeba na piechotę liczyć od trójkacika.

Wiem, ze nikt pewnie nie będzie nurkował z tym zegarkiem, ale jednak to nurek...

 

RG 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat używam podziałki na bezelu i przyznam, że taka bez cyfrowa  stanowiła by dla mnie problem.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20190215-131149.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20190218-100214.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20190220-135246.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Piękna reedycja. Wiem, że zgodny z oryginałem (37 mm) jednak dla mnie brakuje mu tych 3-5 milimetrów. Wersja 45 mm chyba już ciut przyduża. Ale nie ukrywam, że oprócz Junghansa Max Billa Chronoscope i Sinna 104 to Rado chodzi mi po głowie. Granuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Piękna reedycja. Wiem, że zgodny z oryginałem (37 mm) jednak dla mnie brakuje mu tych 3-5 milimetrów. Wersja 45 mm chyba już ciut przyduża. Ale nie ukrywam, że oprócz Junghansa Max Billa Chronoscope i Sinna 104 to Rado chodzi mi po głowie. Granuluję!

Podziękował :-) Dla mnie rozmiar jest idealny. I brawo dla Rado za to, że nie obawiali się, pod tym właśnie względem, wprost nawiązać do oryginału. Spodobał mi się, jak tylko po raz pierwszy go zobaczyłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go zobaczyłem dziś po raz pierwszy... Jestem zauroczony, nietuzinkowy design

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja go zobaczyłem dziś po raz pierwszy... Jestem zauroczony, nietuzinkowy design

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Jest wypukłe szafirowe szkło, fajnie ścięty do środka bezel z ceramiczną (wiadomo) wkładką i fajnie grawerowany dekiel. A do tego wersja 37,3 mm jest "one out of 1962" ;-) Ja polecam, choć trzeba pamiętać o tym, że koronka nie jest zakręcana, a operowanie nią nie jest najwygodniejsze. A do tego WR100.

No i lubi paski :-)

post-34987-0-65791000-1550687628_thumb.jpg

post-34987-0-06791300-1550687747_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.