Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek. Nowy nurek od Tissota to całkiem ciekawa propozycja, z wyglądu powiedziałbym klasyka, bez udziwnień. Mam wrażenie, że niedoceniany... A jest naprawdę dobrze wykonany! Ma nowoczesny mechanizm z 80-godzinną rezerwą, stopsekundą, dokręcaniem i szybką zmianą daty. Do tego szafir, ceramiczny bezel i wodoszczelność 300m. No i atrakcyjna cena! 

 

tissot_seastar_1.jpg

 

tissot_seastar_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki, IMO bardzo fajny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiac Super Sea Wolf "White Wolf" :)

DSC03132_1024x1024.jpg?v=1541947421

 

DSC03082_1024x1024.jpg?v=1541947421


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda, że limitka i to taka niska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne oba. Chociaż dzisiejsze "nurki" zachowują super wodoszczelność, czytelność wskazań i przede wszystkim funkcje kontroli czasu przebywania pod wodą, to pomimo tego, że nosimy je nurkując w najlepszym razie w basenie, lub plażingu, to jednak nie mogę się przyzwyczaić do przeszklonego dekielka w tym rodzaju zegarków. Zegarki są naprawdę ładne i gratuluję posiadaczom,  marudzę bo nie mam. :D  ;)   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 marudzę bo nie mam. :D  ;)   

Staszku, wszystko przed Tobą, w końcu jak mawiał jeden z bohaterów Ziemi Obiecanej, "chcieć, to móc;) A swoja drogą, to i w moim przypadku jest tak, że jakoś przeszklony dekiel nie do końca mi w nurkach pasuje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że limitka i to taka niska

 

Szkoda, szczególnie, że to jedyna wersja bez daty - tytanowa edycja już dawno się rozeszła :(

 

Zodiac-Super-Sea-Wolf-ZO9205-Limited-Edi

 

White Wolf teoretycznie jest jeszcze do zdobycia: https://shop.topperjewelers.com/collections/zodiac-le/products/zodiac-seawolf-white-wolf-zo9208-deposit

 

Bardzo ładne oba. Chociaż dzisiejsze "nurki" zachowują super wodoszczelność, czytelność wskazań i przede wszystkim funkcje kontroli czasu przebywania pod wodą, to pomimo tego, że nosimy je nurkując w najlepszym razie w basenie, lub plażingu, to jednak nie mogę się przyzwyczaić do przeszklonego dekielka w tym rodzaju zegarków. Zegarki są naprawdę ładne i gratuluję posiadaczom, marudzę bo nie mam. :D;)

 

Przeszklony dekielek nie do końca pasuje diverom, ale za to jak miło jest obrócić zegarek i spojrzeć na jego pracujące serce :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widziałem, że jest ale ja np. w czekaniu mocny nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-40292900-1543928155_thumb.jpg

 

post-95072-0-69597600-1543928166_thumb.jpg

 

Longines Legend Diver Black

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

 

Szkoda, szczególnie, że to jedyna wersja bez daty - tytanowa edycja już dawno się rozeszła :(

 

 

 

White Wolf teoretycznie jest jeszcze do zdobycia: https://shop.topperjewelers.com/collections/zodiac-le/products/zodiac-seawolf-white-wolf-zo9208-deposit

 

 

Przeszklony dekielek nie do końca pasuje diverom, ale za to jak miło jest obrócić zegarek i spojrzeć na jego pracujące serce :D

Ten Zodiac Kontiki bardzo mi się podoba :D

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zodiac Kontiki bardzo mi się podoba :D

 

Właściwie to jest odwrotnie, Zodiac był pierwszy - Sea Wolf został zaprezentowany w 1953 roku, natomiast KonTiki dopiero w 1958 ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się można pomylić. Bardzo charakterystyczne cech danej tarczy, okazują się mieć korzenie w innej chyba mniej znanej marce.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest to trochę zapomniana marka, ale nie można odmówić jej ciekawej historii i wkładu do zegarmistrzostwa :) Zodiac małymi krokami przechodzi odrodzenie od momentu, gdy został przejęty przez Fossil Group.

 

"In 1953 Zodiac introduced the Sea Wolf as the world's first purpose-built "dive watch" manufactured and marketed to the masses. To date, the original Sea Wolf, and its successor, the early-1970s Super Sea Wolf, are widely considered two of the most iconic commercial dive watches in history."

 

While the Rolex Submariner wouldn’t make its official debut until the 1954 fair, two other brands proudly introduced their divers in ’53: Blancpain with its Fifty Fathoms and Zodiac with the Sea Wolf. They say history is written by the victors and indeed, Blancpain and Rolex have capitalized on their long lineages while the Sea Wolf was all but forgotten, other than its dubious distinction as the wrist-wear of a serial killer in the 1970s who took his watch fetish a little too far by calling himself “Zodiac.”

 

Link do recenzji: https://www.hodinkee.com/articles/a-week-on-the-wrist-zodiac-sea-wolf

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Przeszklony dekielek nie do końca pasuje diverom, ale za to jak miło jest obrócić zegarek i spojrzeć na jego pracujące serce :D

Jednak wolę piękny dekiel niż zwykła starą ecie, seiko czy myiotę. :(

Longines Legend Diver Black

 

Ło qr**.

Jednak da się zepsuć tak piękny zegarek. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jej jeszcze nie było. :(

A zasługuje. :D

20181203-082132.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pewnie, że zasługuje, choć nazwa jakaś niewymawialna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak. :D

Halle Berry. ;)

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozwolę sobie prywatę wrzucić :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoi jak wół- price without VAT. A jednak sam to przeoczyłem. :-(

Nieładnie z ich strony bo podkreślają, że zegarki składane we "Frąse". Człowiek może wiec pomyśleć, że to gotowa europejską cena.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Coraz częstszy wybryk. Ball też tak robi, co mnie mocno irytuje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.