Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, takie tam asystowanie na biurku...

cześć !

Miałem dokładnie takiego samego sierściucha. Niby Pers, ale nie Pers a na dodatek ładniejszy. Mimo że towarzyszył nam przez "naście" lat nie doszliśmy co to za rasa czy może mieszanka :huh:

Masz jakieś info na ten temat ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiadkę której pies namiętnie sra przed moją furtką. 

Kilka razy grzecznie zwracałem uwagę, kilka razy powiedziałem kobicie bardziej dosadnie, dwa razy dałem jej wydruki z kamer i nic to nie skutkuje, pies nadal sra.

Znacie może jakieś skuteczne metody odstraszenia tego kundla i przy okazji jego właścicielki?

 

Ostrzegam !!!! materiał zawiera przekleństwa osoby na to wrażliwe proszone są o nie wchodzenie dodatkowo klikając PLAY oświadczasz że masz ukończone 18 lat !!!

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nasza przytulanka ;-)

post-34987-0-73386600-1518546849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, jest słodka :-) Jest malutka, całe 3 kilo wagi, ale ufna i pełna życia. Choć najchętniej spałaby na mnie albo na mojej małżonce. Długo się opierałem i nie chciałem psa w domu. Ale jak tylko się pojawiła, to zmieniłem zdanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiadkę której pies namiętnie sra przed moją furtką. 

Kilka razy grzecznie zwracałem uwagę, kilka razy powiedziałem kobicie bardziej dosadnie, dwa razy dałem jej wydruki z kamer i nic to nie skutkuje, pies nadal sra.

Znacie może jakieś skuteczne metody odstraszenia tego kundla i przy okazji jego właścicielki?

 

Wiem, że na koty są dostępne w zoologicznym spray'e odstraszające, ale nie wiem czy na psy też. U mnie w biurze był problem, że przed głównym wejściem kot sobie oznaczał teren i po spryskaniu pare razy kota ani śladu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona próbowała pryskać jakimś płynem, ale w dłuższym czasie metoda ta jest chyba mało skuteczna, bo w ubiegłym tygodniu świeżo narąbał. 

Kobita wychodzi z psem poza bramę swojej posesji i spuszcza go ze smyczy a sama pali papierosa albo gada przez telefon a pies sra gdzie popadnie i niestety często kurdelebele pod moją furtką. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosty sposób - jak się piesek wytarabani przed furtką nabrać wszystko na łopatkę i zanieść sąsiadce przed jej furtkę i tak do skutku 


Skoro ona nie widzi problemu to nie powinno jej to przeszkadzać 


Ale grzecznie wszystko ---- Dzień dobry.... kupę przyniesłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sąsiad ma dwa psy:ratlerka i owczarka niemieckiego-takie kombo, pomogło jak powiedziałem bez ogródek, że "chodzi i tylko sra tymi psami". Wyprowadza je gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

cześć !
Miałem dokładnie takiego samego sierściucha. Niby Pers, ale nie Pers a na dodatek ładniejszy. Mimo że towarzyszył nam przez "naście" lat nie doszliśmy co to za rasa czy może mieszanka :huh:
Masz jakieś info na ten temat ?

Konkretnego info nie mam, jego mama podobno była zwykłym kotem europejskim dachowym. Jak jego pierwszy właściciel przyniósł go do domu to wyglądał jak normalny kociak i futro miał ogólnie cienkie. Z czasem jednak zaczęło się to zmieniać i wiedziałem, że to nie będzie taki zwykły kot. Moim zdaniem to mieszanka z rasą Main Coon lub norweskim leśnym. Oprócz tego, że na wierzchu ma długi włos to pod spodem od cholery "podszerstka". Do tego gabaryt, ja się przyzwyczaiłem i dla mnie to jest "normalny kot, a nie jakaś popierdółka". Ale większość osób twierdzi, że jest on bardzo duży. Moja koleżanka ma rasowego Maine Coon'a, który jest mniejszy. Kły i pazury też ma trochę większe, niż reszta kotów, które znam. Ogólnie nigdy jakoś specjalnie w to nie wnikałem, kiedyś weterynarz potwierdził moje przypuszczenia co do mieszanki z jedną z tych dwóch ras i tyle. Koty perskie mnie osobiście niespecjalnie się podobają, mój ma dużo ładniejszą "twarz"  - nie coś co się zderzyło ze ścianą ;) Nigdy nie zależało mi specjalnie na kocie rasowym, to że akurat ma takie futro a nie inne to fajny bonus i tyle.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Są wśród nas właściciele bulterierów miniaturowych? :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga stał się cud! W grudniu marudziłam, że mój pies po źle leczonym zapaleniu uszu nie słyszy. Ozdrowiał :) Nawet na swoje imię wypowiedziane głośno i stanowczo reaguje. Plus na moje krzyki "Do domu, bo se ... odmrozisz" :D Także jestem z jednej strony szczęśliwa, a z drugiej koniec podjadania batoników bez psa, bo będzie słyszał papierek ups.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sąsiadkę której pies namiętnie sra przed moją furtką.

Kilka razy grzecznie zwracałem uwagę, kilka razy powiedziałem kobicie bardziej dosadnie, dwa razy dałem jej wydruki z kamer i nic to nie skutkuje, pies nadal sra.

Znacie może jakieś skuteczne metody odstraszenia tego kundla i przy okazji jego właścicielki?

Spray na psy do załatwiania dla szczeniaków . Trzeba spryskiwać przez pewnien okres regularnie - rodzaj treningu. Nauczy się że w tym miejscu nie pasuje i pójdzie gdzie indziej. Ale pytanie ? To sąsiadka nie zbiera ????


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj - Światowy Dzień Kota...w związku z tym - u mnie się też taki jeden egzemplarz "przewija" - przeważnie w okolicach kuchni i kanapy w salonie... :D

 

post-94065-0-80345200-1518892756_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj - Światowy Dzień Kota...w związku z tym - u mnie się też taki jeden egzemplarz "przewija" - przeważnie w okolicach kuchni i kanapy w salonie... :D

Świetny kocurek :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy Dzień Roku Psa a wy tu z kotami ;-)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Lubie koty i chcial bym miec , mam nawet imie dla niego, Kwasniewski :) ale wybranka sie burzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie koty i chcial bym miec , mam nawet imie dla niego, Kwasniewski :) ale wybranka sie burzy

Wcale się kobiecie nie dziwię. Tak spostponować zwierzę ... nie wiem czym sobie na to zasłużyło, bo na pewno nie chorobą filipińską. :blink:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he - wystarczy się "gdzieś " trochę ruszyć - a tu już nowy kolega :D fajny - tylko niestety - jak toto zabrać do domu  :blink:

post-94065-0-29206800-1519063807_thumb.jpg

post-94065-0-32244700-1519063833_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.