Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Hipokryzja do kwadratu. Za umyślne zabicie psa, człowieka prawdopodobnie wsadzą do więzienia na 5 lat i prowadzą go na przesłuchanie tak zakutego w kajdany jak największego przestępcę. Oczywiście areszt na 3 miesiące w standardzie. ... Proszę mnie żle nie zrozumieć, ja nie bronę tego człowieka, ale prawo IMO w tym przypadku jest wybiórcze.

 

Dura lex, sed lex. Gościu zrobił to umyślnie i celowo. Nie widzę okoliczności łagodzących, chyba że skrajny debilizm. Tylko dlaczego taki miał prawo jazdy i wykonywał zawód kierowcy ?

Przywoływanie obrazu rzeźni w tym przypadku to nadinterpretacja. :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Hipokryzja do kwadratu. Za umyślne zabicie psa, człowieka prawdopodobnie wsadzą do więzienia na 5 lat i prowadzą go na przesłuchanie tak zakutego w kajdany jak największego przestępcę. Oczywiście areszt na 3 miesiące w standardzie. 

 

 

A jak mieli go potraktować ? 

Jedną łapę miał mieć w kieszeni, a w drugiej pokal z piwem ?

Przecież to barbarzyńca.

Potraktowali go należycie, poza karą, która powinna być większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Takie tam poranne pieszczoty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)323ca5900a734e3a7286b96e75ca983f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Wysłane ...

Wiedziałem że pokażesz swojego TYGRYSA. Sierść aż lśni ... podobnie miał mój Arnold - czarna pantera. Niestety, w listopadzie wyszedł z domu i ślad po nim zaginął :(

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go kąpałem. I jest nieco na mnie obrażony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go kąpałem. I jest nieco na mnie obrażony.

Bo pewnie za mocno wyżymałeś :)

A na poważnie, to nigdy nie kąpałem kota. Podobno zalecają suche kąpiele jakimś proszkiem. Ale wodą ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy oblot za nim

Kiedy grilla rozpalasz ? :rolleyes:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie za mocno wyżymałeś :)

A na poważnie, to nigdy nie kąpałem kota. Podobno zalecają suche kąpiele jakimś proszkiem. Ale wodą ?

Wodą wodą. Regularnie. Co pół roku. Od 14 lat :)

Grube rękawice wymagane.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grilla rozpalasz ? :rolleyes:

Myślałem o tym ale to latające szczury. Choć nie te się pasą na łące i nie korzystają z tego stołu co te zwyczajne miejskie.

A ta koleżanka już je prawie miała dziś.

658c9105c9f8e6dcb3fd91ddf749abf2.jpg

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Fragment z tego oświadczenia co link był wrzucony wcześniej: "Siostra i matka Rafała B. podkreślają, że jest on "dorosłym człowiekiem" i rodzina w żaden sposób nie może wpłynąć na jego poczynania. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zrozumienie, że nie ponosimy winy za działania członka naszej rodziny" - piszą bliscy Rafała B."

 

Rodzina jest w największym stopniu odpowiedzialna jak ten młody osobnik się ukształtował i również powinni ponieść jakąś karę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment z tego oświadczenia co link był wrzucony wcześniej: "Siostra i matka Rafała B. podkreślają, że jest on "dorosłym człowiekiem" i rodzina w żaden sposób nie może wpłynąć na jego poczynania. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zrozumienie, że nie ponosimy winy za działania członka naszej rodziny" - piszą bliscy Rafała B."

 

Rodzina jest w największym stopniu odpowiedzialna jak ten młody osobnik się ukształtował i również powinni ponieść jakąś karę.

Jeszcze dziadków w obojga stron bym ukarał a pradziadkowi zabrał medal za bohaterstwo w 1 wojnie światowej  ;) 

 

Odpowiedzialny jest on sam i sam powinien odpowiadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzina jest w największym stopniu odpowiedzialna jak ten młody osobnik się ukształtował i również powinni ponieść jakąś karę.

 

Nic głupszego dawno nie czytałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

727b4677ab533ea00f6f44eaa9b7c587.jpg

Jak już kot szuka ochłody to nie jest dobrze


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic głupszego dawno nie czytałem :D

Rodzina już poniosła karę za grzech zaniechania. Dawno już powinni go udusić w kołysce a oni wyhodowali gadzinę na własnej piersi :ph34r:

Nie dziwo że ich palcami pokazują w całej wsi ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco, i kiedy pani wróci? Czekamy.

I co do kąpieli, nigdy ich nie kąpałem .

Same to robią na spacerach jak dotrzemy gdzieś do wody762f097eb15e5765d85eccea60837e5b.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowym kumplem....

 

post-6254-0-37677400-1560064172_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odobraził się :)1b14e64ba37ed093e7d644dc1dc55999.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa, ten jest bardzo odważny.

Dziś spały pierwszy raz poza domem.

60d1fc5f77466cf0045c8d686c761bd9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.