Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slavny Hans

Mój skromny zbiorek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

dla dobra psychicznego reszty społeczeństwa należy Hansa w ciupie zawrzeć, jak nie to zaczną się pojawiać przypadki chorób psychicznych na forum :lol::ph34r:


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie to zaczną się pojawiać przypadki chorób psychicznych na forum :lol::ph34r:

 

za późno...... już się od Hansa uzależniłem... (nie zabrzmiało to dobrze ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wszystkie lodóweczki posiadacie obywatelu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wszystkie lodóweczki posiadacie obywatelu!!

 

Jeszcze trzy zostały do pełnego zestawu :)

 

 

A tak przy okazji: kiedyś pisałem, że pożyczyłem od kolegi duży katalog radzieckich zegarków. Właściciel zgodził się na obfotografowanie i umieszczenie w sieci. Nie szczędząc czasu i zdrowia specjalnie dla Was: Katalog :https://picasaweb.google.com/112010558540898711816/Katalog?authkey=Gv1sRgCIuv8pDPiczWTg

Normalnie tymi ręcami i sam to zrobiłem. Miłego oglądania :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna sprawa. Dzięki za udostępnienie do wglądu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans rewelacyjna sprawa!!! NIe pozwól żeby ten katalog zniknął z sieci, bo to bardzo cenna pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Hans za katalog!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyolbrzymiam, naprawdę.

 

dlaa Kosmosa mógłbym zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za reklamowanie i moją arogancką szczerość jaką tu napisze! ale... EVOCATI juz w czwartek na ALLEDROGO:) bedziesz mogł zabijać bedzie cos 'kosmicznego' złoconego! :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 stron pięknych zegarków. Dziękuję że mogłem je obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano taaaaak... dzięki za przypomnienie. Już wiem, co jest ostatnio nie halo... Gdzie jest Hans ze swoimu cudeńkami??? Dawno mi już humoru nie psuł...

 

Muszę powiedzieć, ze odkąd kilku potentatów się wykruszyło, strasznie to ruskie Forum podupadło. Prawdziwą bombę widuje się teraz raz na... ruski rok ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... zawsze się zastanawiałem, że rzadkie perełki powinny mieć "obstawę" złożoną z pospolitych zegarków (w łądnych stanach), czy też należy polować tylko na takie właśnie "perełki". Moje rozmyślania doprowadziły mnie w sumie do nikąd, bo i jeden i drugi model kolekcji ma swoje wady i zalety...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, ze odkąd kilku potentatów się wykruszyło, strasznie to ruskie Forum podupadło. Prawdziwą bombę widuje się teraz raz na... ruski rok ;)

A mnie naszła taka refleksja, że zegarki radziecki osiągnęły taki pułap cenowy, że kolekcjonowanie ich - a zwłaszcza tzw. "perełek" to hobby dla ludzi z bardzo grubym portfelem. Np. na bazarku wisi NOS Rakieta olimpijska a jej cena to 450zł, obecnie 400zł A to przecież żaden unikat.

Prawdziwe "perełki" rzadko się pojawiają bo są po prostu drogie.

Najciekawszy (IMO) nowy nabytek to pmwas pokazał (ten malutki:) )i przez chwilę była na bazarku Rakieta kamienna ale chyba Mark ją kupił szbko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Za radziecką "perełkę" trzeba - niestety - zapłacić, i to niemało. W Polsce znalezienie jej na straganie w złomie za smieszne pieniądze jest niemal niemożliwe. Co innego w Rosji, gdize ponoć da się to i owo w złomowisku wykopać ;)

 

Co nie zmienia faktu, ze np ostatnio w "okazjach" pokazałem ładnego Wostoka 2427 za kwotę ok 350zł (dalekj wisi na eBayu). Rzadki, piękny zegarek, a cena nie jest powalająca. ja bym wolał 2427 niż 7 zwykłych rusów po 5 dyszek każdy. Nie ma poównania.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Za radziecką "perełkę" trzeba - niestety - zapłacić, i to niemało. W Polsce znalezienie jej na straganie w złomie za smieszne pieniądze jest niemal niemożliwe. Co innego w Rosji, gdize ponoć da się to i owo w złomowisku wykopać ;)

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wczoraj w Gdańsku zakończył się jarmark dominikański i musze stwierdzić, że jeżeli chodzi o radzieckie zegarki to był to najgorszy jarmark z dotychczasowych. Radzieckich zegarków było bardzo mało, a jak już były to sprzedawane przez zawodowych handlarzy, którzy wołali ceny takie jak na allegro albo wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdopingowany Waszymi uwagami, że strona nie działa, postanowiłem się poświęcić i przywrócić ją do życia. Siedziałem 6 godzin w nocy i poprawiałem cholerne polskie literki w linkach i w nazwach plików.

Funkcjonują działy: Czajka, Kama, Kirowski, Komandir/ Amfibia, Łucz, Majak, Mir i Mołnia.

Zostały te najgrubsze działy do poprawienia.  Życzcie mi wytrwałości.

Miłego oglądania.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - jesteś wielki ! Nawet nie wiesz jak cierpiałem nie mogąc podziwiać Twoich zbiorów, ale widocznie były powody. W imieniu swoim i wielu moich kolegów bardzo dziękuję i życzę wytrwałości w reaktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, yorki_man wyraził dokładnie moje myśli! Wytrwałości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hans, dawniej lubiłem wpaść na Twoją stronkę i trochę się poślinić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.