Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slavny Hans

Mój skromny zbiorek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

no kto wie, może się jeszcze skuszę na Parnisa, chociaż chyba wolę poczekać na jakąś recenzję ludzi z forum, bo mimo wszystko trochę się obawiam.

pewnie to lęk przed nie znanym ale jednak.

 

 

Mapeth - obawiam się że na tym forum recenzji parnisa się nie doczekasz, nawet jak coś się pojawia cenzura dba by nikt z tym się nie zapoznał.... To tutaj temat tabu - szukaj na Chinawatch forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety jeszcze ani amfy ani komandira w kolekcji nie mam, ale kto wie, co będzie jak pierwsze egzemplarze zagoszczą u mnie w kolekcji :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeth - obawiam się że na tym forum recenzji parnisa się nie doczekasz, nawet jak coś się pojawia cenzura dba by nikt z tym się nie zapoznał.... To tutaj temat tabu - szukaj na Chinawatch forum

 

właśnie parę minut temu zarejestrowałem się na tamtejszym forum :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kolego, że nie tylko mnie wzięło dziś na rejestrację na chińskim forum ))

No , nieźle :blink:


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Oj, chiński smok zapuszcza swe żółte macki nawet tutaj, co to będzie, co to będzie... Zepsucie się szerzy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem Parnisa (kwota rzędu 300-400 złotych)

to ze znalezieniem Burana (tego z miśkiem i pingwinem) nie będzie lekko :blink:

bardzo rzadki model i wielu się na niego czai

nie wiem jakie ceny osiąga ale przypuszczam, że nie jest to tani zegarek.

 

A ja głupi myślałem, że to warte z 50 zł :blink:

Widzę, że jeszcze muszę dużo poczytać forum zanim zacznę licytować jakieś staruszki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans do końca alfabetu jeszcze daleko więc podkręć tempo!! Szczególnie czekam na "R" :blink:

Do R to trochę jeszcze potrwa... :blink: Musimy przejść przez K, Ł i P. Będzie się działo... :blink:

 

Teraz czas na K:

Kamy (a w nich taki sam mechanizm, co w Drużbie)

 

post-29552-0-12540300-1331806591.jpg

 

post-29552-0-57630200-1331806593.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie mogę, gdzie to takie serie sprzedają?!?

chyba dużo czasu upłynie zanim odważę się wstawić znowu jakieś moje "okazy"

bo przy Twoich zegarkach Hans normalnie wymiękam :blink:

kolekcja KAM jeśt świetna, chociaż i tak drużba jak na razie wymiata :blink:

p.s. nie widziałem jeszcze nigdzie takiej kamy, jak ta trzecia od góry ( z czarną tarczą i chyba niebieskimi indeksami)

rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie mogę, gdzie to takie serie sprzedają?!?

chyba dużo czasu upłynie zanim odważę się wstawić znowu jakieś moje "okazy"

bo przy Twoich zegarkach Hans normalnie wymiękam :blink:

kolekcja KAM jeśt świetna, chociaż i tak drużba jak na razie wymiata :D

p.s. nie widziałem jeszcze nigdzie takiej kamy, jak ta trzecia od góry ( z czarną tarczą i chyba niebieskimi indeksami)

rewelacja!

Gdzie sprzedają w seriach to nie wiem, ja kupowałem pojedynczo :blink:

Kama, o której mówisz jest czarno-szara z jasnoszarymi indeksami. Jak będzie fajne światło to zrobię jej fotkę i wrzucę na forum. Faktycznie ładna jest,ale nie wiem, czy nie ładniejsza jest ta Tomirkowa ze złotymi indeksami. Też mam taką, ale Tomirkowa w idealnym stanie, a moja niestety nie. :blink:


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Cholera !!! Ale Kolega przygrzmocił..... :blink: GRATULUJE !!!

A może ktoś wie gdzie w grodzie Kraka takie można upolować?

Czy to w ogóle realne ...? :blink:


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans a tak z ciekawości w jakich zegarkach chodzisz najczęściej? Czy te najbardziej wypieszczone z Twojej kolekcji trafiają czasem na rękę czy tylko cieszą oko spoczywając w gablocie? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans a tak z ciekawości w jakich zegarkach chodzisz najczęściej? Czy te najbardziej wypieszczone z Twojej kolekcji trafiają czasem na rękę czy tylko cieszą oko spoczywając w gablocie? :blink:

Mam i takie i takie. Łatwo je odróżnić w kolekcji, bo te, które noszę ja i Pani Hansowa mają paski. Pozostałe nie. Będę wrzucał foty na forum, to zobaczysz.

Chodzę najczęściej w Amfibiach, w Sławach, w Chronografach, w Poljotach automatach, w Rakietach, a do koszuli to jakiś Poljot de luxe, Łucz, albo Rakieta elegancka. Wrzucam afibie, bo nie wiem, czy widzieliście. :blink:

post-29552-0-32553200-1331806617.jpg

post-29552-0-81432200-1331806619.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

P.S.

Wszyscy narzekają, że strasznie ceny wzrosły na Allegro, a to po prostu Hans działa... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

 

P.S.

Wszyscy narzekają, że strasznie ceny wzrosły na Allegro, a to po prostu Hans działa... :blink:

 

Ostatnio nie kupuję na Allegro, bo ceny wzrosły :blink: Kupuję jak jest bessa, a nie hossa.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, masz niezłą kolekcję :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję obejrzeć kolekcję na żywo i dotknąć Hansowe skarby. Robią wrażenie. Nie wiem co jeszcze Hans planuje tu wrzucić ale niektóre jego skarby wyrwały mnie z butów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję obejrzeć kolekcję na żywo i dotknąć Hansowe skarby. Robią wrażenie. Nie wiem co jeszcze Hans planuje tu wrzucić ale niektóre jego skarby wyrwały mnie z butów.

Dzięki!

Jak Bóg da i partia pozwoli, to wrzucę tu wszystkie ruskie.

Zresztą ja też widziałem Twoją kolekcję i jest czego zazdrościć, poza tym, jak widzę Twojego avatara, to mnie w dołki ściska :blink:

 

A tak w ogóle, to dzięki wszystkim za komentarze!


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, obczajałem Twoją kolekcję na sąsiednim forum i muszę przyznać jednocześnie, że jestem oczarowany, jak również, że podnosisz tymi okazami nieźle ciśnienie :blink:

fantastyczna kolekcja.

czekamy na więcej zdjęć bo na prawdę jest co podziwiać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kolekcji należy Hansowi zazdrości również Pani Hansowej, bo o czym Hans juz wspominał podziela jego zainteresowania. Nie musi więc "legalizować" nowych nabytków.

 

Moja żonka w końcu też połknęła zegarkowego bakcyla (zajęło jej to jakieś 2 lata) i również nie mam juz problemów z "legalizacją" zakupionych zegarków. Choć kobitka podzielająca zainteresowania to również duże niebezpieczeństwo. Moja ostatnio zarekwirowała mi kilka moich zegarków i sama je nosi. ostatnio zapowiedziała nawet, że będzie ode mnie pożyczać ogromniastą Orkę. Najgorsze jest to, że pożyczanie kończy się zazwyczaj rekwiracją :)

 

dscn0834v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w takim razie nie wiem co gorsze, po cichu kupować i stopniowo legalizować (albo się nie chwalić :) ) czy zarazić drugą połówkę tym hobby, co może skończyć się tak jak w przypadku Tomirka konfiskatą :) ja na razie wybieram to pierwsze, chociaż chyba moja narzeczona tego kolekcjonerstwa nigdy nie podzieli/zrozumie :) na szczęście póki co je toleruje :)

EDIT: świetny tek Citek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Ja od początku nie miałem z tym problemów i dziewczyna wręcz sypie kasą na nowe nabytki :) Oczywiście codziennie zmienia zegarki i życzy sobie, bym jej jakiś dobrał do danego ubranka. Ale najczęściej nosi Atlantica Varldsmastarur, Poljota budzika, Rodiny, Princetona, Orkinę lotnika i Marinę Militarną. ew. coś z niebieskimi akcentami na tarczy\pasku. Czyli większość sikorów i tak jest dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Hans, Hans.... :)

Kolekcja piękna, a to pewnie nawet nie połowa Twoich perełek. Na mnie największe wrażenie zrobiły kamy, które zamierzam skolekcjonować i zebrać do jednej skrzyneczki:)Zakochałem się w nich jakieś 2 miesiące temu i muszę je mieć :)

Aż mi się gorąco zrobiło

Gratuluję


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo BURANA, to też kiedyś dostałem podobny. Tylko właśnie czeka na wyczyszczenie mechanizmu, i kosmetyke. Jak go doprowadze do jakiegoś lepszego stanu, to zrobie ładniejsze zdjęcia.

Buran super jeszcze takiego nie widziałem :)

 

Kirowskie:

post-29552-0-61091700-1331806773.jpg

 

post-29552-0-53184000-1331806775.jpg

 

post-29552-0-32447200-1331806777.jpg

 

kirowkratka3m.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boże!

te są cudne, mam ogromną słabość do Kirwoskich, pewnie dlatego, że tak ciężko dorwać je w ładnym stanie a te Twoje są fantastyczne!

Jedyne, do czego mam zastrzeżenia, to Kirowski z zielonym ringiem i czerwonym środkiem.

z tego co pamiętam to z czerwoną tarczą występowała inna konfiguracja, choć mogę się mylić.

może koledzy z dłuższym stażem na forum się wypowiedzą w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.