Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Te bez daty byly krotko produkowane i przez to tez jest ich bardzo malo. Ostatnio na WUS ktos z USA sprzedawal o ile dobrze pamietam. 

 

Picy kupowales nowy mesh czy znalazles gdzies z drugiej reki? Mysle o zakupie LLD od razu na meshu, ale uzywanych duzo wiecej na pasku stad sie zastanawiam jak trudno potem dokupic i jak kosztowna to zabawa ;)

 

Teraz jak patrze to ten Twoj to chyba zamiennik?

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No caly czas szukam ;) a w zasadzie to tez czekam na dobre promo w kruku to moze skusze sie na nowke. 

 

Pytanie do tych co maja LLD na meshu, na któryms z for wyczytalem ze ktos w meshu mial przesuniete ogniwo tzn. ze te poszegolne imitowane czesci lancucha nie schodzily sie idealnie. Czy to tyczy sie wszystkich LLD czy to byl po prostu jedyny przypadek.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać za tę samą cenę; mesh, czy pasek do LLD, nie miałbym dylematu nawet przez 3 sekundy. :D;)

No pasek jest fajny ale aż tak? ????

 

Zawsze lepiej kupić na kajdanie niż pasku. To normalne. Ja oceniam LLD ciekawie na mesh. Narazie zostaje z nim.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać za tę samą cenę; mesh, czy pasek do LLD, nie miałbym dylematu nawet przez 3 sekundy. :D;)

Ja też. Wybrałbym pasek :)

Ale jest jeszcze ori guma do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pasek jest fajny ale aż tak? ????

 

Zawsze lepiej kupić na kajdanie niż pasku. To normalne. Ja oceniam LLD ciekawie na mesh. Narazie zostaje z nim.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Bardzo śmieszne. :D Oczywiście wybrałbym mesh. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiecie, że różnica w cenie jest dość pokaźna pomiędzy LLD z paskiem i meshem. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przecież napisałem, że wybrałbym mesh bez cienia wahania, gdyby nie cena. :) Co nie znaczy, że uważam, iż LLD na pasku wygląda jakoś "nie tak" - w żadnym razie. W niemal każdej konfiguracji wygląda dobrze. W necie widziałem kilka naprawdę oryginalnych pod względem designu pasków przy LLD i prezentowało się to zawsze interesująco.

 

Ale jakoś ta wersja na meshu bardziej do mnie przemawia. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, że nie zrobiłem zdjęcia, na wystawie bodajże w Kruku były obok siebie dwa jeden na meshu drugi na pasku. Rzeczywiście na meshu wygląda bardzo fajnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od Kolegi Bogusia Kocerby (za jego zgodą) z Czasoholików fotki jego wspaniałego (moim zdaniem) Conquesta. Here you are, Gentlemen! (bo "ladies" nas chyba nie odwiedzają): :)

 

33163217_1919193871445176_51460395727857

 

33189343_1919193904778506_53121186266129

 

33159099_1919193941445169_27920969671261

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od Kolegi Bogusia Kocerby (za jego zgodą) z Czasoholików fotki jego wspaniałego (moim zdaniem) Conquesta. Here you are, Gentlemen! (bo "ladies" nas chyba nie odwiedzają): :)

 

 

 

 

 

 

I tak najładniejsze zegarki Longines, posiada Primabaleron :);)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega, widzialem rano na czasoholikach. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogus ogolnie ma bardzo fajne zegarki w kolekcji ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu posiadaczy pięknych kolekcji Longinesa, ale skłaniam sie do opinii poprzednika, że wśród tych które widziałem, najciekawsza wydaje mi się jednak Primabalerona.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia zdjęcia, ale jakiś taki jednowymiarowy się wydaje (tarcza, indeksy, wskazówki - wszystko wygląda jak namalowane przez pośledniego artystę). Do tego jakieś dziwne moletowanie bezela. Oceniając po tej konkretnej fotce - raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia zdjęcia, ale jakiś taki jednowymiarowy się wydaje (tarcza, indeksy, wskazówki - wszystko wygląda jak namalowane przez pośledniego artystę). Do tego jakieś dziwne moletowanie bezela. Oceniając po tej konkretnej fotce - raczej nie.

I tu się zgodzę!

Według mnie powinni dać grubo lumy tak na 0,6mm żeby odstawała! Bo pierwowzór piękny ale wiadomo jak to u Longinesa kiedyś miał klasę! Z najwyższej pułki! Szkoda, ze się to skończyło! :(

Jest wielu posiadaczy pięknych kolekcji Longinesa, ale skłaniam sie do opinii poprzednika, że wśród tych które widziałem, najciekawsza wydaje mi się jednak Primabalerona.

To prawda kolekcja @Primabalerona jest prima!!! I to nie tylko Longines ale i Heuer robi niesamowite wrażenie a i nie można zapomnieć o Enicarach!

Jest co podziwiać i ciężko już teraz dogonić! :(:D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzisiejszy Longines ma klasę, ale w Heritage czasem błądzi. Przymierzyłem dwa modele, które ostatnio bardzo za mną chodzą:

 

post-64635-0-57601200-1527359297_thumb.jpg

 

post-64635-0-18651900-1527359312_thumb.jpg

 

post-64635-0-81562600-1527359324_thumb.jpg

 

Zdjęcia słabe, ale kolejne spotkanie z Masterem 38,5 mm bardzo korzystne, podobnie jak pierwsze z VHP w tej wersji - moim zdaniem najfajniejszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dzisiejszy Longines też ma klasę. :) 

 

A różnego rodzaju utyskiwania są, cóż, częścią życia - w starożytnym Sumerze też pewnie byli tacy, którzy mówili: "Ech, dawniej to było...". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dzisiejszy Longines też ma klasę. :) 

 

A różnego rodzaju utyskiwania są, cóż, częścią życia - w starożytnym Sumerze też pewnie byli tacy, którzy mówili: "Ech, dawniej to było...". ;)

Klasę ma jak Doda! ;):D

 

Pokaż mi obecny produkt Longinesa co ma taka klasę, ze PP by się nie powstydził?!

 

post-22413-0-31016800-1527365769_thumb.jpeg

 

post-22413-0-46630200-1527365780_thumb.jpeg

 

post-22413-0-34720500-1527365788.jpeg

Stara się odbudować reputacje modelami ze starej klasyki i nie zawsze mu to wychodzi! ;):D

Ale to tylko SG :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.