Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie również. Bardzo ładny zegarek.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LLD z nowym rubber vintage tropic :)f7d14856b05bdc3df2a28f5c537191df.jpg24056e8a182a923f00a27479dce523df.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męcząc się niemiłosiernie z dwudziestoma pomysłami na minutę (Automat, kwarc? Hydroconquest - który? A może dołożyć i pyknąć coś zupełnie innego? A może na razie coś innego, nie Longines? I tak dalej, hehehe...), tymczasem... :)

 

27656948_10156170347762052_6406288913281


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz ładniejsze zdjęcia Tobie wychodzą. Ładna ta panda.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo! :) Chociaż, muszę się przyznać, że tak naprawdę ambicji wielkich w tym kierunku nie mam - nawet nie będę pisał, jaki mam w domu aparat fotograficzny (którym zresztą nie zrobiłem nigdy ani jednego zdjęcia zegarka), bo byłaby tylko kupa śmiechu. Fotki pykam telefonem Huawei P8 Lite - czasem coś przerzucę przez telefoniczny filtr albo poprawię w Picture Manager (z reguły za ostro i za mocno, bo wzrok już nie taki, jak w poprzednim stuleciu, hehehe...). Do fotografowania trzeba mieć chyba sporo więcej cierpliwości niż ja posiadam... ;)

 

Przy okazji, dzisiaj Longines wprowadził oficjalnie do swojej kolekcji nowego Conquesta VHP Chrono. :)

 

DU9oaBOX4AEW4GK.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do fotografowania trzeba mieć chyba sporo więcej cierpliwości niż ja posiadam... ;)

 

 

Czasu Panie, czasu - przynajmniej mnie to sporo zajmuje.

 

Generalnie miej chęć, wpadnij na pomysł, ułóż kompozycję, popraw kilkanaście razy, znajdź światło/ustaw światło, ustaw ekspozycje aby osiągnąć obrany cel, a potem to już z górki.. wybierz kilka zdjęć z pstryknietych kilkudziesięciu, zgraj, zrób jakąś prostą obróbkę, eksportuj, wrzuć na serwer, wstaw link i licz, że ktoś powie dobre słowo, albo że po prostu komuś się przyda - może na jego podstawie podejmie decyzję, jeżeli wcześniej był zainteresowany danym modelem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie robienie zdjęć moim kilku zegarkom to okazja do relaksu (czekajcie, aż dorwę VHP!). Oczywiście, znacznie bliżej mi do jakiegoś Nikifora aparatu niż np. do Gordona Parksa. Ale z kilku ujęć jestem zadowolony. Dobrą inspirację stanowią moim zdaniem zdjęcia Kristiana Haagena czy te zamieszczane na portalu Hodinkee. Haagen fotografuje wiele zegarków, ale najbardziej lubię, jak zdjęcia jego AP czy Patka dokumentują spędzany przez niego czas, czy szerzej – styl życia. W końcu ulubiony zegarek to też jego ważna część. Rzecz jasna, patrząc na takiego Haagena (czy kilku naszych kolegów z forum) trzeba wziąć poprawkę na sprzęt i ogólne umiejętności, zmniejszanie rozdzielczości też bardzo kiepsko wpływa na jakość. Tym niemniej, czasem taki kwadrans odpoczynku jest naprawdę przyjemny. Dzisiaj np. w kiepskim świetle strzeliłem takie zdjęcie:

 

post-64635-0-76390400-1517700755_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny ten zegarek. Ciągle ten sam.

 

Koniecznie trzeba robić w tym wątku takie mało taktowne uwagi?

 

Cóż, przywiązałem się do niego.

 

Wiele ciekaw(sz)ych modeli można znaleźć np. tu: https://omegaforums.net/threads/post-your-longineseses.472/

 

Wiem, że bardzo lubisz vintage - ja trochę mniej i design Twojego HC jak najbardziej mi odpowiada. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji, dzisiaj Longines wprowadził oficjalnie do swojej kolekcji nowego Conquesta VHP Chrono. :)

 

Świetny jest, już chyba obiekt pożądania :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, mi też się podoba.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conquest '57 na AS19. Mój ulubiony vintage. Mam go od lat i ciągle nie może mi się znudzić. c455edbedfab2ad12433051e39e5da32.jpg74769568e60e16410550241de35b2291.jpg14abad75d51ace10d28d035a1e670b16.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten model, od dawna go masz? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten model, od dawna go masz?

Od bodajże 2-3 lat. Polowałem na niego rok, na eBayu przewinęły się może 3-4 sztuki z czarną tarczą, ale w stanie dużo gorszym niż mój. W końcu trafiłem na allegro.

Teraz chętnie bym przygarnął wersję z szampańską tarczą. Byłby fajny komplet.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od bodajże 2-3 lat. Polowałem na niego rok, na eBayu przewinęły się może 3-4 sztuki z czarną tarczą, ale w stanie dużo gorszym niż mój. W końcu trafiłem na allegro.

Teraz chętnie bym przygarnął wersję z szampańską tarczą. Byłby fajny komplet.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

Pozdrawiam i gratuluję. Słuszną linię m nasza partia :)

Ref, 9044

 

post-42977-0-19644600-1518420158_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, vintage pierwsza klasa, u mnie osiem wskazówek ;)

 

Ja tam widzę jeszcze miejsce na przynajmniej jedną subtarczę i ze 2 wskazówki, ciekawe czemu nie dali :D

 

Na poważnie: mega mi się podoba.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ciul z tym miejscem ale po czemu logo nakładanego nie dali, ja się pytam ? :(

Jakkolwiek i tak go polubiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.