Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest naprawdę spamowanie.
Firma Longines powinna zareagować na takie obrzydzanie swojej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest naprawdę spamowanie.

Firma Longines powinna zareagować na takie obrzydzanie swojej marki

Czekamy po prostu aż z obrzydzenia wystawisz na bazarek swojego, Tomek i LSE już czekają w progach z kwitem :D

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to robili fenomenalne Lonżiny! (Foto z sieci). Gdyby puscili reedycje tego Modelu to sukces murowany!2690270efac5cf2e426d246f53fe5d8a.jpg1f765554561e33dcc6937b19c6a8b59c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem wielkim zwolennikiem linii Heritage to obawiam się, czy Lonżin i tak nie przesadza z tempem wprowadzania kolejnych modeli. Co za dużo to nie zdrowo. Oczywiście IMHO.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, proszę. Były pracownik Piaget zdaje się potwierdzać moją opinię o niskiej jakości pasków Longines z aligatora oraz o obniżeniu kosztów produkcji polerując całą kopertę wielu modeli. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też możesz założyć swój kanał i mówić co chcesz ;) - w sumie ja też - były pracownik swatch group oraz wieloletni pracownik salonu z ekskluzywnymi zegarkami potwierdza wysoką jakość pasków z aligatora oraz jakość wypolerowania kopert :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. Nie zamierzam wdawać się dyskusję na temat pasków, których i tak nie noszę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako obecnie użytkownik, nie mogę temu aligatoru nic zarzucić. Aczkolwiek istnieje prawdopodobieństwo że ja się mało znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie. Nie zamierzam wdawać się dyskusję na temat pasków, których i tak nie noszę. :D

Żartowałem, bardziej mam na myśli to że ten koleś z yt nie jest żadnym wyznacznikiem rzetelności opinii i znajomości tematu (szczególnie że tekst o paskach czy kopertach był mega ogólnikowy).

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem

Wiem, ja też. ;)

 

Od dwóch dni latam z "1935". Uwielbiam fakt, że jest aż tak czytelny. Polerowana koperta, choć nie musi się podobać, ściąga spojrzenia. Ostatnio zastanawiałem się nawet, czy nie kupić trzeciego pilota (mam również Fortisa), ale trudno znaleźć konkurenta dla linii Heritage. Steinhart posiada w kolekcji Premium model sandwich dial na nieźle zdobionym Unitasie, ale Longines na pewno nie ustąpi mu miejsca. Jest jeszcze Stowa Ikarus (szara tarcza), ale jakoś te 24 mm między uszami wydają mi się być ciut za dużo... Tak, czy inaczej, co przyniesie los, nie wiem, ale i tak jestem już spełniony. :)

 

10867337_DSCF2012.JPG

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to ile Ty już masz tych zegarków ;) tzn. ile potrzeba byś czuł się spełnionym zegarkowo? :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ja też. ;)

 

Od dwóch dni latam z "1935". Uwielbiam fakt, że jest aż tak czytelny. Polerowana koperta, choć nie musi się podobać, ściąga spojrzenia. Ostatnio zastanawiałem się nawet, czy nie kupić trzeciego pilota (mam również Fortisa), ale trudno znaleźć konkurenta dla linii Heritage. Steinhart posiada w kolekcji Premium model sandwich dial na nieźle zdobionym Unitasie, ale Longines na pewno nie ustąpi mu miejsca. Jest jeszcze Stowa Ikarus (szara tarcza), ale jakoś te 24 mm między uszami wydają mi się być ciut za dużo... Tak, czy inaczej, co przyniesie los, nie wiem, ale już i tak jestem spełniony. :)

Piękny antyczek, pozazdrościć tylko :)

 

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) To mój nowy pupil w kolekcji :)

Mozna prosic o jakies sugestie odnosnie roku produkcji ?

Mysle ze to wczesne lata 70te ale..... ;)

Tył

1

post-102431-0-96155600-1518797196_thumb.jpg

post-102431-0-60123900-1518797501_thumb.jpg

post-102431-0-59139500-1518797544_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to ile Ty już masz tych zegarków ;) tzn. ile potrzeba byś czuł się spełnionym zegarkowo? :D

 

Ze 20 by wystarczyło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego życzę byś jak najszybciej do tego poziomu dotarł, ale rozumiem, że jesteś wielozegarkowcem i różnomarkowcem.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego życzę byś jak najszybciej do tego poziomu dotarł, ale rozumiem, że jesteś wielozegarkowcem i różnomarkowcem.

 

Dziękuję. Wychodzę jednak z założenia, że nie ma sensu kupić od razu wszystkiego. Lepiej jest stopniować przyjemność i mieć "wiele przed sobą". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że wiele ciekawych zegarków pojawia się co roku.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 nowe nabytki,w sumie 3 Longines:)cóż,sentyment do brandu...

post-71221-0-11782500-1518973719_thumb.jpg

post-71221-0-11895700-1518973742_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euforię wprawił nas Stoch. Ale trochę satysfakcji niejeden z nas ma też z powodu triumfów Aksela Lunda Svindala i Mikaeli Shiffrin.

 

150.png

 

ambassador-mikaela-shiffrin-800x500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.