Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Lookap

Zegarek Swatch,tylko tyle wiem:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lookap

Posiadam taki zegarek....marki nie za bardzo szanujacej sie czy tez liczacej sie-delikatnie mowiac,aczkolwiek odbiega on stylem od tych ktore widuje w sklepie.

Bardzo prosze wiec o jakies info na jego temat.

 

Dodam tez ze szukam zegarka innego,i mam pytanie-Czy Casio sterowany radiem...Waveceptor,WVA-430DE jest ok,wiem ze on sa dosc grube i dlatego moje obawy,obawy tez dotycza wykonania...

 

 

-Ogladalem Wasze zdjecia zegarkow radzieckich....Rewelacyjne!!!Same cuda,sam kiedys bedac dzieckiem mialem Poljota:)

Ciesze sie ze jest ktos kto zbiera te zegarki.

 

O rany,na niejednym forum jestem ale tu nie moge zamiescic fotki,jak to zrobic?Podajcie mi jak bo musze zamiescic foto-ale wstyd:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

no ale wysiliłeś się 'nico' bardziej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap

Połączenie przerwane przez zdalny serwer....takie cos mi sie wyswietla....gdy chce zamiescic fotke.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Połączenie przerwane przez zdalny serwer....takie cos mi sie wyswietla....gdy chce zamiescic fotke.....

 

a fotka nie jest czasem za duza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
Połączenie przerwane przez zdalny serwer....takie cos mi sie wyswietla....gdy chce zamiescic fotke.....

 

a fotka nie jest czasem za duza?

 

700x525pix,95kB----taka jest,pomniejszona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
O rany,na niejednym forum jestem ale tu nie moge zamiescic fotki,

 

oo to bardzo ciekawe,tam też się nie WITASZ

???

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
O rany,na niejednym forum jestem ale tu nie moge zamiescic fotki,

 

oo to bardzo ciekawe,tam też się nie WITASZ

???

:(

 

No i klapa po raz drugi:)

Faktycznie nie przywitalem sie-ale wiesz co?To miłe ze dostalem uwage na ten temat,malo kto juz dzis tego wymaga:(, a wiec:

 

Witam Was wszystkich.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witaj

jednych irytują zegarki kwarcowe,a mnie tylko brak kultury

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
post-0-0-53736200-1330505310.jpg

post-0-0-39972400-1330505309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
witaj

jednych irytują zegarki kwarcowe,a mnie tylko brak kultury

pozdrawiam

8)

 

Raczej mi braku kultury przypisac nie mozna,ale jak widac dałem tyłów:)

 

Dlaczego tak postapilem?

-znalazlem forum,potem szok na punkcie zdjec zegarkow-tych z "duszą",i chec zamieszczenia swojego z "ręki" .

Tak jak pisalem nie wiem nic na jego temat,chociaz szukalem na www.

Druga sprawa-chce kupic tego Casio i mam prosbe o opinie na jego temat.

Wyslalem maila do kogos kto zamiesci te fotki w moim imieniu-Dziekuje bardzo za ten gest....

 

pcstud-Dzieki,teraz tylko czekam na odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap

Słuchajcie.nikt nie wie co to za Swatch?

Dodam tez ze chyba zmienilem zdanie co do kupna zegarka...

Chcialem kupic Casio(hehe) bo nie wiedzialem ze rynek starych,pieknych zegarków wogole istnieje!!!!!

Dzieki temu forum chce kupic cos wlasnie takiego.

Tylko nie wiem co wybrac-kwota jaka dysponuje to ok 700zloty,bardzo prosze o pomoc:)

 

Pytania nastepne:)

Delbana

Doxa

Co to za marki?

Od kogo kupowac zeby kupic oryginal i pewny stan taki jaki podaje spzredawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swatch jak swatch...znana seria z 1996r nierozbieralny...mozliwosc wymienienia baterii...co chesz jeszcze wiedziec??


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
Swatch jak swatch...znana seria z 1996r nierozbieralny...mozliwosc wymienienia baterii...co chesz jeszcze wiedziec??

 

Hej,dzieki...mam tez pytania inne widoczne wyzej:)

Co do Swatcha-czemu nie rozbieralny?Wogóle?A jak sie zepsuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zerknij z tylu masz tylko mozliwosc wymiany baterii jak sie zepsuje to go wyrzucasz... :D:D:D Widzialem tyko jeden rozbieralny model ( nawet go kupilem) automatyczny naciag...nie dziala na baterie tylko na akumlatorek rezerwa chodu 100 dni...jest fajniutki...hihi ale czy bym go naprawil to glowy nie dam...poczekamy az sie zepsuje...:D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
a zerknij z tylu masz tylko mozliwosc wymiany baterii jak sie zepsuje to go wyrzucasz... :D:D:D

 

Myslalem ze od gory jest otwierany:)

 

A na moje inne pytania odpowiesz/Moge Cie o to prosic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxa

 

Fabryka zegarków Doxa powstała w 1889 roku w sercu jednego z najważniejszych regionów Szwajcarii słynących z produkcji zegarków w Neuchatel w górach Jura. Założycielem firmy był George Ducommun (1868 - 1936). Pochodził z biednej i wielodzietnej rodziny, był jednym z trzynaściorga dzieci. Już w wieku 12 lat rozpoczął pracę zawodową. Pracował przy produkcji zegarków. W wieku 20 lat założył mały zakład zegarmistrzowski. Dzięki swojej ciężkiej pracy i solidności wyrobił marce Doxa opinię doskonałego producenta niezawodnych zegarków. W domu w którym mieszkał George Ducommun " Chateau des Monts" znajduje się obecnie światowej sławy muzeum zegarków. Liczne nagrody i wyróżnienia za nowatorskie rozwiązania zegarmistrzowskie są niezaprzeczalnym świadectwem dorobku firmy i przyczyniły się do tego, iż marka Doxa znana jest na całym świecie.

 

żrodlo kolega Feleksc...Dziekuje

 

reszte znajdz sam...

 

a co do kupna www.allegro.pl

 

pozniej pytasz nas...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Swatch jak swatch...znana seria z 1996r nierozbieralny...mozliwosc wymienienia baterii...co chesz jeszcze wiedziec??

 

Hej,dzieki...mam tez pytania inne widoczne wyzej:)

Co do Swatcha-czemu nie rozbieralny?Wogóle?A jak sie zepsuje?

 

to sie kupuje nowy :D na szczescie kwarce slyna z bezawaryjnosci dlatego pewnie predzej sie reszta zegarka rozleci :wink:

 

co do twojego drugiego pytania to nie ma prostej odpowiedzi- jedyne co mozna Ci doradzic to szukanie po aukcjach (to chyba najwiekszy rybek antykow w sieci) wzglednie po zegarmistrzach i jak juz cos sobie upatrzysz to przed zakupem wrzuc tutaj fotki do oceny; za 700zł powinienes juz kupic cos ciekawego :D o roznych markach poczytasz na forum- korzystaj z wyszukiwarki, rzuc okiem tez na "piramide prestizu"- daje ona pewien obraz na to ktore firmy sa bardziej, a ktore mniej uznane (na tej liscie sa same uznane :wink: )

 

no i za ta kase mozna juz nawet kupic jakiegos nowego mechanika- np. Seiko, a jak szukasz kwarca to wybor bedzie jeszcze wiekszy :D licz sie z tym, ze jak kupisz "zabytka" bedziesz musial potem w niego jeszcze wlozyc troche pieniedzy (konserwacja, naprawa, czasem restauracja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
Doxa

 

Fabryka zegarków Doxa powstała w 1889 roku w sercu jednego z najważniejszych regionów Szwajcarii słynących z produkcji zegarków w Neuchatel w górach Jura. Założycielem firmy był George Ducommun (1868 - 1936). Pochodził z biednej i wielodzietnej rodziny, był jednym z trzynaściorga dzieci. Już w wieku 12 lat rozpoczął pracę zawodową. Pracował przy produkcji zegarków. W wieku 20 lat założył mały zakład zegarmistrzowski. Dzięki swojej ciężkiej pracy i solidności wyrobił marce Doxa opinię doskonałego producenta niezawodnych zegarków. W domu w którym mieszkał George Ducommun " Chateau des Monts" znajduje się obecnie światowej sławy muzeum zegarków. Liczne nagrody i wyróżnienia za nowatorskie rozwiązania zegarmistrzowskie są niezaprzeczalnym świadectwem dorobku firmy i przyczyniły się do tego, iż marka Doxa znana jest na całym świecie.

 

Dzieki wielkie,Mieszkam w Katowicach,ktos zna tutejszy rynek fachowców?Tak jak pislaem chce kupic zegarek,zegarek a nie szajs typu Casio-az mi glupio ze chcialem to kupic:)

 

żrodlo kolega Feleksc...Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio to nie znaczy szajs jak mialem 15 lat...ta marka byla dla mnie najlepsza...reszta to kwestia gustu...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lookap
Casio to nie znaczy szajs jak mialem 15 lat...ta marka byla dla mnie najlepsza...reszta to kwestia gustu...

 

Ok-A idac tropem nowych zegarkow,mechaniczny(zaden kwarc) dobry zegarek z dolnej partii cenowej to ile i jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko wyjdzie chyba w granicach 700zl, dokladnych informacji udziela Ci koledzy... 8) albo wpisz Seiko w szukaj i napewno znajdziesz odp...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Casio to nie znaczy szajs jak mialem 15 lat...ta marka byla dla mnie najlepsza...reszta to kwestia gustu...

 

Ok-A idac tropem nowych zegarkow,mechaniczny(zaden kwarc) dobry zegarek z dolnej partii cenowej to ile i jaki?

 

Seiko, Seiko i ew. Tissot - a jaki Ci sie podoba to ja juz nie wiem :wink:

 

polecam ten link :twisted:

http://zegarkiclub.pl/forum/search.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.