Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość xpablo

Nowy Citizen- tylko jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xpablo

Witam

Jest to mój pierwszy post na Waszym forum, więc jeśli coś pomieszałem nie krzyczcie :(

Jeden z tutejszych użytkowników namówił mnie na pomęczenie Was chwilkę odnośnie wyboru nowego zegarka.

W tej chwili noszę Citizena takiego :

citi.jpg

ale powoli noszę się z zamiarem zmiany.

Co bym chciał:

-kasa do 2 000 zł

-tytan

-ecodrive

-datownik i dni tygodnia

-chronograph

 

Ew z kasą można powalczyć (myślę że najbezpieczniej będzie mi go kupić na gwiazdkę, ale ciekawe oferty mogę zakupić wcześniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie chronograf ale polecam: :twisted:

 

clyetoro0v25qj1p.jpg :twisted:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym eco zille :D - chociaż ani to chrono ani tytan :D A jesli chodzi o chrono i tytan to ten:

 

Skyhawk Blue Angels

post-269-0-10300100-1330505346.png


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie i tytan :D

 

eac07b0f4c4d4768.jpg

 

Jesli chcesz przeznaczyc ponad 2000zl to moze lepiej zamiast ecodriva wziasc automata? Np:

 

6e920c2592698abf.jpg

 

0ffeb74131320903.jpg

 

upierdliwy jestem :wink: :twisted:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamamoto

A moze cos takiego?Co prawda nie jest w tytanie, ale.... prezentuje sie niezle :D

 

 

post-0-0-59542400-1330505383.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xpablo

No dobra, jeszcze raz z naciskiem na MOJE preferencje

MUSI być :

-tytan

-ecodrive

-datownik i dni tygodnia

-chronograph

ew jestem w stanie zrezygnować z ecodrive na korzyść automatu jesli tylko mnie przekonacie :D

Oczywiście dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi :D I ew jeśli możecie dodać dlaczego te a nie inne modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xpablo

Naprawdę żadnych propozycji nie macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, dziwne,

masz tytan i chcesz następny tytanowy ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest cała kolekcja Citizena (prawie wszystkie wymagania spełnione, poza dniem tygodnia). Może się na coś zdecydujesz :wink:

 

Tutaj masz Citizena który spełnia wszystkie Twoje wymagania co do funkcjonalności, mechanizmu, etc. Tylko... a, zobaczysz sam :twisted:

 

Niewątpliwym plusem jest sklep zlokalizowany w Polsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xpablo
hm, dziwne,

masz tytan i chcesz następny tytanowy ?

A dlaczego nie ? Lekki, łatwo utrzymac w czystości, a wrażenia "plastkowatości" jakoś nie odczuwam. No ale to subiektywne wrażenie.

 

Tutaj jest cała kolekcja Citizena (prawie wszystkie wymagania spełnione, poza dniem tygodnia). Może się na coś zdecydujesz

Przejrzałem ale ponieważ ABSOLUTNIE nic mi nie podpasowało podniosłem pytanie. Sklep nie musi być w Polsce, może też być ebay.com (byleby w stanach)

FikThor Faktycznie zegrek spełnia wszystko tylko wyglad nie jest dla mnie w najmniejszym stopniu akceptowalny :D

Może jeszcze jakieś podpowiedzi ?

Wyżej ktoś wspomniał żeby skusić się na automat zamiast ecodriva. Czy mozna prosić o uzasadnienie ? tzn w czym automat będzie lepszy niz ecodriva ?

 

Ew jak nie znajdę nic ciekawego rozważe ponizszy model. Ktoś podpowie coś więcej o nim ?

 

0ffeb74131320903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xpablo
esli nie jestes kolekcjonerem, czy innym maniakiem zegarkow mechanicznych i w ogole zadajesz takie pytanie, to automat prawdopodobnie nie bedzie lepszy... bedzie pewnie gorszy, bo mniej wytrzymaly, majacy krotsze okresy miedzy przegladami i przede wszystkim duzo mniej dokladny.

No to na pewno nie bedzie lepszy. Od zegarka oczekuję przedewszystkim dokładności i jak najmniejszego zaangażowania w jego obsługę (oczywiście tą serwiswą). dlatego ecodrive wydaje mi się dobrym wyborem bo odpadają wizyty u zegarmistrza (tak, wiem to raz na dwa lata, ale zawsze wypada to jak jestem na jakimś wyjezdzie)

 

a w ogole musi byc citizen?

Problem no1 w tym że nie widze dla niego alternatywy. No2 to to że cholernie mi się podobają (być moze z tego wynika prolem no1 :D) Do tej poryżałuję że w momencie kupowania obecnego zegarka zabrakło mi tysiączek na zakup modelu który mi się podobał (czyli był i ecodrive i miał datownik z dniami tygodnia). Teraz niestety nigdzie go nie widzę. Wybaczcie ale Seiko POD ŻADNYM pozorem nie wychodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.