Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ruch14

co to za zegar

Rekomendowane odpowiedzi

post-34966-0-67701000-1297008860_thumb.jpgczy morze mi ktos pomoc co to jest za zegar stylu zegara jest data dlugopisem napisana 23 12 1929 i pieczec w ksztalcie zegara a w nim dwie litery P.G nizej ;polonia warszawa dziekuje za pomoc chce go sprzedac i niewiem za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy morze mi ktos pomoc co to jest za zegar stylu zegara jest data dlugopisem napisana 23 12 1929 i pieczec w ksztalcie zegara a w nim dwie litery P.G nizej ;polonia warszawa dziekuje za pomoc chce go sprzedac i niewiem za co

 

Jeśli piszesz jak półanalfabeta, to nie dziw się, że zostaniesz tak potraktowany...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chca sie dowiedziec jestem ze slaska i cieszko mi pisac czysto po Polsku po slasku moga pisac sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieściłeś tą samą koszmarną fotkę na zegarach. Ciekawe gdzie jeszcze ją zamieścisz....Czytoj, chopie, czytoj, a dopiero potem pytoj....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chca sie dowiedziec jestem ze slaska i cieszko mi pisac czysto po Polsku po slasku moga pisac sory

 

A ja jestem ze wielkopolska i cieżko mi odpisac po slaska, morze by tak po miemiecka?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieściłeś tą samą koszmarną fotkę na zegarach.

 

No popatrz wywaliłeś, a ja wieczorami tak lubię wpuszczać w maliny takich...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc a fotki mam z telefonu jak urazilem to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za pomoc a fotki mam z telefonu jak urazilem to przepraszam

 

Nie masz za co przepraszać, nie uraziłeś, tylko dostarczyłeś rozrywki. A fotki... taa... aparatem z telefonu potrafi zrobić znośne zdjęcia nawet średnio zdolna małpa, musiałeś się zdrowo wysilić, żeby je tak spartolić. No a ten sposób pisania postów to nie twój wynalazek i pewnie jest starszy od ciebie, ale to forum to nie miejsce dla dzieci onetu...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego ten temat wylądował w markach wirtualnych i modowych? Na takie tematy powinien być dział "Archiwum X" :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Rozpoznaję to marka modowa Empajro Gucio Pierd Kardę. Widać to po detalach na krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.