Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

PP Calatrava vs. VC Patrimony vs. A.L&S1815 - ZAKOŃCZO


Rekomendowane odpowiedzi

...z pewnością :P

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lange 1815 ma średnicę 36 mm. Poza tym...

 

Oto mój merytoryczny głos, ze szczególnym uwzględnieniem "aspektów" technicznych :P

 

Czy mnie się wydaje czy ktoś tu jest złośliwy :?: :roll:.

 

Mariusz, to moje kompleksy :D

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calatrava


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kliknę na Lange, powód - najbardziej mi sie z tej trójki podoba.

 

Dodam jednocześnie, że "gdybym kupował zegarek z tej półki (a przynajmniej mój pierwszy zegarek z tej półki), to byłby to jednak Patek" :P


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój głos oddaję na A. Lange & Sy2nśhne


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A. Lange & Soehne jest na prawdę boski, ale zagłosuję na PP, jest bardziej w moim typie a do tego to Polak z pochodzenia :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lange. Punktów za pochodzenie nie przyznaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez nie wybrałem go za pochodzenie (choć to miłe, że coś mające polskie korzenie jest cenione na swiecie) tylko za wygląd, jest bardziej w moim stylu niż Lange.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy9

Serce me Polskie więc głosuje na........Lange .......w złocie wygląda bosko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

AL&S...

 

patek też piękny - ale tutaj stawiam na Lange... zgadzam sie z Maverickiem - Lange ma piękne dzieła sztuki i wszystkie chciałbym mieć... nooo.. chociaż jednego.. ale nie te realia :cry:

 

warto sciągnąć i zobaczyć wszystkie z AL&S:

http://www.horlogerie-suisse.com/video/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

właśnie, jeśli ktoś sobie ma zamiar sciągnąć AL&S ... to polecam Langematik... i Double Split od AL&S - i właśnie w Double Split jest genialna muzyka na początku :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek T

Pojedynek jest dla mnie choćby z tego powodu nieobiektywny,że został wymuszony.We wcześniejszym pojedynku członkowie zasugerowali Ci co im sie nie podoba w PP(choćby wykończenie koperty) i czym ustępuje VC. W tym pojedynku VC zdeklasowył rywali i PP nie miał szans!!! Zgodnie z naszą dumą narodową nia mógł przegrać Patek a tak sie stanie, więc trzeba było dać jeszcze jedną szanse staruszkowi Antoniemu.Następnym razem proponuje dobrać równanych rywali, choćby pod względem koloru koperty, niech są wykonane z tego samego kruszcu, jeśli jest "in house" to w każdym z zegarków!!!Teraz dobór zegarków jest OK, myśle ze jeśli od początku wystawił byś te zegarki VC miałby większą szanse!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Następnym razem proponuje dobrać równanych rywali, choćby pod względem koloru koperty, niech są wykonane z tego samego kruszcu, jeśli jest "in house" to w każdym z zegarków!!!Teraz dobór zegarków jest OK, myśle ze jeśli od początku wystawił byś te zegarki VC miałby większą szanse!!!!!

 

Przecież to wszystko zostało uwzględnione. Uważam, że do pojedynku zegarków, w którym Vacheron zdeklasował rywali, czasomierze zostały dobrze dobrane. Nie mogłem VC Patrimony Grand Taille wybrać do tego pojedynku, gdyż biorą w nim udział zegarki klasyczne z małą sekundą na godzinie szóstej, a ten VC takowej nie posiada. Poza tym, zwracam uwagę zarówno na materiał z którego wykonana jest koperta jaki i na komplikacje, a nawet na takie szczegóły jak ilość wskazówek :lol:.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek T

Dobrze nie zagłebiajmy sie juz w dalszą dyskusje!Zaskoczyło mnie poprostu to ze tu nagle pojedynek z dwojka tych samych marek!!!!Ale to juz nieważne!!

Jeśli mogłbym coś zaproponować to interesował by mnie pojedynek JLC Master Eight Days Perpetual z jakimś innym zegarkiem.Byle nie była to marka IWC.

Wybór pozostawiam Tobie jako ekspertowi!O ile weźmiesz wogóle pod uwage moją propozycje!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: jeśli mnie oczy nie mylą, to jest to bardzo wyrównany pojedynek. IMO tak trzymaj, MAVERICK :lol:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy modele zegarków są piękne i perfekcyjnie wykonane.

Głos oddaję na Vacheron Constantin. Dlaczego?

To bardzo proste - najbardziej mi się podoba! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1815

 

ale jakoś nie potrafię tego uzasadnić

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.