Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość woocash

Szkiełko mineralne a polerowanie POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość woocash

Wiem, że temat był kilka razy poruszany na forum ale jednoznacznej odpowiedzi jakoś nie znalazłem poza tym większość tekstów była o pleksie. W dodaku wolałbym sam tego nie robić tylko poszukać punktu. Więc dziś obleciałem kilka zegarmistrzy w Poznaniu szukając rozwiązania mojego problemu - porysowanego szkiełka mineralnego w moim zegarku. Niestety gdy wchodziłem i tylko powiedziałem polerowanie to zaraz było spojrzenie dziwne i odpowiedź negatywna. A jak dodałem że szkiełko mineralne to kwaśna mina.. Jeden z zegamistrzów powiedział że najlepiej to by było zmienić całą koperte (czy jest możliwość kupna takowej jeszcze ??). Czy rzeczywiście polerowanie takowego szkła jest tak kłopotliwe i nie ma żadnego punktu który by się tym zajmował. Jaka jest wasza opinia na ten temat. I jeszcze jedno pytanie, czy w takim zegarku jak ja mam nie byłaby możliwa wymiana samego szkiełka i ewentualnie jakie byłyby tego koszty. Tak sie jeszcze nad tym zastanawiam, czy może ten obracany pierścień z cyframi po zdjęciu będzie jeszcze do założenia (po wymianie sziełka...) Troche pytań się nazbierało.. ale naprawde kocham ten zegarek :P

 

post-0-0-25472000-1330505571.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

wymien szkielko i pasek, wypoleruj koperte- zegarek bedzie jak nowy

 

wymiana szkielka kosztuje grosze (od kilkunastu zlotych wzwyz) i zegarek nic nie straci na swojej funkcjonalnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash

No właśnie.. tylko pojawia się pytanie - gdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u pierwszego lepszego zegarmistrza...:P


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.