Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Szkiełko mineralne a polerowanie POZNAŃ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_woocash_*

Gość_woocash_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2006 - 17:58

Wiem, że temat był kilka razy poruszany na forum ale jednoznacznej odpowiedzi jakoś nie znalazłem poza tym większość tekstów była o pleksie. W dodaku wolałbym sam tego nie robić tylko poszukać punktu. Więc dziś obleciałem kilka zegarmistrzy w Poznaniu szukając rozwiązania mojego problemu - porysowanego szkiełka mineralnego w moim zegarku. Niestety gdy wchodziłem i tylko powiedziałem polerowanie to zaraz było spojrzenie dziwne i odpowiedź negatywna. A jak dodałem że szkiełko mineralne to kwaśna mina.. Jeden z zegamistrzów powiedział że najlepiej to by było zmienić całą koperte (czy jest możliwość kupna takowej jeszcze ??). Czy rzeczywiście polerowanie takowego szkła jest tak kłopotliwe i nie ma żadnego punktu który by się tym zajmował. Jaka jest wasza opinia na ten temat. I jeszcze jedno pytanie, czy w takim zegarku jak ja mam nie byłaby możliwa wymiana samego szkiełka i ewentualnie jakie byłyby tego koszty. Tak sie jeszcze nad tym zastanawiam, czy może ten obracany pierścień z cyframi po zdjęciu będzie jeszcze do założenia (po wymianie sziełka...) Troche pytań się nazbierało.. ale naprawde kocham ten zegarek :P

dscn3247ghfg4yx.jpg
  • 0

#2 Gość_pcstud_*

Gość_pcstud_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2006 - 18:17

wymien szkielko i pasek, wypoleruj koperte- zegarek bedzie jak nowy

wymiana szkielka kosztuje grosze (od kilkunastu zlotych wzwyz) i zegarek nic nie straci na swojej funkcjonalnosci
  • 0

#3 Gość_woocash_*

Gość_woocash_*
  • Gość

Napisano 06 czerwiec 2006 - 18:22

No właśnie.. tylko pojawia się pytanie - gdzie ??
  • 0

#4 Rzepa

Rzepa

:)

• Użytkownik
  • 1134 postów
  • Gadu-Gadu: 9566843

Napisano 06 czerwiec 2006 - 23:31

u pierwszego lepszego zegarmistrza...:P
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych