Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana STEINHART - dyskusja ogólna, sugestie.

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie na razie nie wyswietla (problem z serwerem) - miejmy jednak nadzieje ze powroci bo byla (jest) naprawde ciekawa kolorystycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pamiętacie że ostatnio pisałem do Steinharta w sprawie zmiany koloru bezela i wskazówki - dzisiaj dostałem odpowiedź od Pani Sabine, że modyfikacje NIE są możliwe (a w ogóle to chyba się jej trochę pokręciło bo napisała mi że montowanie bezela z Ocean1 do Ocena1 GMT jest bez sensu - a ja przecież o tym wiem bo ja nie chciałem tego skoro pytałem o zachowanie wzoru bezela a tylko o zmianę KOLORU :unsure: ) No nic - jeśli tak drobne zmiany są niemożliwe to ciekawe jak będzie wyglądała sprawa zegarka podforumowego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, niedobrze się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuje się ten obraz.

Ani na Firefoxie ani na Explorerze :unsure:

A teraz? (wrzucilem na inny serwer):

 

seatime_vintage.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz widac.

co do zmian w zegarku to moze sie jednak zgodza.badz co badz wielu uzytkownikow forum u nich zamowilo zegarki.moze jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli pozwolicie to w wolnej chwili postaram się coś zaprojektować. Narazie "tak na sucho" bo wymiarów brak.

Pokombinuję trochę :lol:

Czy można....lechu_wroc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można i o żadną zgodę mnie nie pytajcie tylko pokazujcie co tam potraficie :lol:

 

W kwestii problemów z limitacją to musi się udać, skoro innym krajom się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ilu ma nas być ? Jaka ilość chętnych to minimum ? Znam przypadki ... gdzie liczba 50 zegarków to minimum a znalezienie TAKIEJ ilości ludzi i dogodzenie wszystkim w sprawie wyglądu zegarka to sprawa wręcz awykonalna :):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ilu ma nas być ? Jaka ilość chętnych to minimum ?

Jesli mnie pamiec nie myli to byla kiedys mowa o ilosci 20 sztuk (zegarkow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości to Gunter pisał mi kiedyś o min. 20 szt :lol:

 

Co do zmian, to w pewnych zakresach sa możliwe, Mariusz Ty pewnie chciałeś dokonac zmian przy zakupie 1 szt. stąd pewne trudności. Przy ostatnim zakupie grupowym pewne zmiany były dopuszczone, np. koronka, dekiel, tarcza do Ocean One Balck od Ocean One Vintage RED :)

 

Przy limiatcji zmiany muszą być możliwe, w końcu to całkiem inny zegar niż oferowane :)

 

Nadal nie mam wieści od Stenka, ale poczekam, Ania zazwyczaj odpisuje w poniedziałki i środy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmawiać z Panią Anią. Sprawa wygląda tak. Na limitację potrzeba min. 25 osób. Więc póki co wybierzmy model, potem zobaczymy czy będzie tylu chętnych. Od ilości chętnych zależy rabat.

 

Co do modyfikacji, to wygląda to tak, że bazą jest koperta, resztę można modyfikować(tarcza, dekiel, bezel, wskazówki, pasek).

 

Oczywiście jak juz wybierzemy konkretny zegarek to otrzymamy od Stenka, dla naszych forumowych grafików odpowiedni render do dokonywania wizualizacji.

 

A więc Panowie i Panie wybierajmy model, potem reszta.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było ale o jakiej kwocie może być mowa za taki zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było. Do 450e.

 

Łukasz, żebyśmy zaczeli zabawe to musi sie ktoś w koncu zainteresować ankietą bo wciąż nie hula.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale- ankieta to nie wszystko, pamiętaj, że aby głos był ważny musi zostać potwierdzony wpisem- z nich będę zliczał głosy. Tak więc nawet bez ankiety można się obejść, ale oczywiście powinna ona być sprawna, choćby po to żeby mieć ogólny pogląd na sprawę i ew. podpiąć się pod głos złożony na ten sam model, ale z innym bezelem, który ma już więcej głosów.

 

W wątku w dziale technicznym nikt nie raczył mi nawet odpowiedzieć :lol:

Trudno- dziś wieczorem jak przyjdę z pracy to siądę raz jeszcze i od początku zrobię tą ankietę. Tym razem będzie jedno pytanie- jakim modelem zegarka jesteście zainteresowani. To powinno starczyć.

 

Łukaszu- świetne wieści! :) Podejrzewam, że 25 osób spokojnie się zdecyduje, przy cenie max 450EUR. Tym bardziej, że projekt może iść bardzo daleko. Sporo elementów można poddać modyfikacji :)

Już się cieszę na ten zegarek i mam nadzieję, że będzie nam dane w końcu domknąć temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu, masz racje, ale pewnie wiesz, że lubie ankiety :lol:

 

A tak na serio to zrób tak jak mówisz - nową ankiete tylko z jednym zapytaniem.

 

Myśle, że dobrze by było wyłonić dwa zegarki które uzyskają największą ilość głosów i wtedy zrobić dogrywke, tak jak miało to miejsce w przypadku klubowego Glycine.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś "ankieciaż" i powinieneś pracować w CEBOSie :lol:

 

Ankietę zrobię raz jeszcze, zmodyfikuję jednak nieco modele zegarków- będzie jeden z każdego modelu, bo nie ma sensu dawać dwóch Forty Four jednego z czarnym a drugiego z dwukolorowym bezelem, bo i tak będzie modyfikowany. Wszyscy, którzy zagłosowali już na ten model, będą brani pod uwagę jakby po prostu zagłosowali na Forty Four. Będzie najsensowniej. Z pozostałymi nurkami z linii Ocean One zrobię podobnie.

 

Oczywiście będzie dogrywka, nic się nie bój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu, moze niech Michał zrobi ankietę :lol:

 

Poważnie to zrób właśnie tylko konkretne modele bez "klonów", musimy wyłonić kopertę, resztz będzie modyfikowana na niej :)

 

PS. Ta Stowa z tymi wskazówkami super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu, moze niech Michał zrobi ankietę :)

 

Łukasz, ja nie umiem :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie- ta stowa: takaś/jakaś.....moim zdaniem powinien w tym sikorze byc KOLOR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmodyfikowałem już ankietę uwzględniając sugestie co do jednego wariantu i pozostało tylko jedno pytanie.

A sprawą niedziałającej ankiety pies z kulawą nogą się nie zainteresował mimo zgłoszenia, heh. Mam nadzieję, że ta będzie działała. Jeśli nie to już nie wiem co... Mają być przenosiny na nowy serwer i pewnie po nich ktoś się sprawą zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, wygląda że działa :)

czyli 25 szt. około 450 ?

Ile gwarancji jest na takie zegarki ? Jak się uda to będzie mój pierwszy Stein. Czytam o tej firmie, szczerze powiedziawszy to dzieki temu forum przeszło 2 lata temu oświecono mnie że taka firma istnieje ;]

Ciesze się że przedział cenowy jest w miarę ludzki.

Czy ewentualnie, jeżeli już projekt będzie już zaakceptowany przez nas, i będą officialne zapisy, to czy będzie istniała możliwość zamówienia na jedna osobę 2 zegarki ???

 

Co do limitacji ... będzie to wydzielona z jakiejś tam większej partii towatu ilość 1/25 itd czy 1-25/500 szt (nie orientuję się jak oni to numerują sugeruje się Ruskimi zegarkami ) ?? Sorry za multum pytań ... ale boje się że zapomne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jimi dla Stenka im więcej tym lepiej, więc pewnie możesz i trzy :)

 

Co do numeracji to My będziemy mieli własną, czyli np, 10/25 :)

 

Czy Panowie pozwolą, że jako prowodyr zarezerwuję numer 01 ? Czy jestem zbyt bezczelny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam numer jest obojętny więc jak chcesz nr1 to jest Twój :) ale skoro jeszcze nie mamy bazy a już rezerwujemy numery to poproszę nr 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.