Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana STEINHART - dyskusja ogólna, sugestie.

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku będziemy się dzielić wszelkimi uwagami na temat realizacji edycji limitowanej zegarka Steinhart :) Wrzucajcie wszelkie komentarze, osobiste uwagi, spostrzeżenia i obawy.

Postaram się na bieżąco im przyglądać i ew. niejasności rozstrzygać z wykonawcami projektu lub osobami, które biorą przy nim udział.

 

Póki co ślijcie ewentualne PM z pytaniami do mnie lub do SIRLUKE1 (Łukasza). Ja postaram się pomóc na polu "formalności forumowych" czyli ankiety, zapisy, tematy, a Łukasz jest w kontakcie ze Steinhartem i ogarnia temat od strony kontaktu z producentem.

 

Update 02.07.2012 - finał!

 

Myślę, że dziś jest odpowiedni dzień na ten post - pierwszy, mam nadzieję szczęśliwy użytkownik limitowanej edycji Steinhart Aquarius 2011 (sic!), otrzymał swój zegarek.

 

Dopięliśmy swego - co prawda minęło sporo czasu, terminy ciągle były przesuwane, ale finalnie otrzymaliśmy zegarki, które będą długo cieszyły i wskazywały nam wakacyjny czas (i to w dwóch strefach).

 

Podziękowania należą się wszystkim aktywnie uczestniczącym w projekcie forumowiczom, twórcom projektów-wizualizacji biorących udział w głosowaniach/ankietach i przede wszystkim dwóm panom grafikom, których projekty zwyciężyły i dzięki którym mamy tak unikalne zegarki:

 

Projektantowi lica zegarka (tarczy, bezela, wskazówek) - vcore'owi

i

Projektantowi dekla zegarka - dmn'owi

 

Ukłony dla Was od nas wszystkich (papier też dostaniecie :P ).

 

Dzięki również naszemu tłumaczowi, który działał za kulisami - Łosiowi.

 

 

Naspamowaliśmy 183 strony w samym tylko temacie zbiorczym, nie liczę tego co działo się w wątkach pobocznych - projektowych, ankietowych i zapisowych. Jestem z Was dumny ;)

 

Projekt rozpoczął się niewinnie 21 lutego 2012, zakończył po prawie półtora roku, 2 lipca 2012 - dziękuję wytrwałym, serdecznie współczuję zniecierpliwionym (moooże na bazarku coś znajdziecie ;) ).

 

 

 

Pozwolę sobie wkleić zdjęcia pierwszego użytkownika zegarka - trebora444 (aka Szczęśliwiec):

 

dsc0047ciu.jpg

 

dsc0046ea.jpg

 

dsc0042h.jpg

 

dsc0050zj.jpg

 

Więcej zdjęć pewnie wkrótce zaleje forum i galerię, czego sobie jak najbardziej życzymy.

 

Dzięki,

Leszek i Łukasz

 

PS. No to teraz z czystym sumieniem czekamy na pierwsze narzekania i wyłowione babole ;)

 

 

Update [21.10.2011]

 

Realizacja zaplanowana jest na przełom listopada/grudnia i mam nadzieję, że jest wiążący.

 

Coby Wam smaka narobić takie zajawki z produkcji:

 

post-25253-0-40874900-1331821698.jpg

 

post-25253-0-73369200-1331821699.jpg

 

post-25253-0-11470100-1331821701.jpg

 

 

Pamiętajcie, że to elementy przed obróbką, niewygładzone, niewypolerowane, surowe.

 

Update [09.06.2011]

 

Właśnie ruszyły przedpłaty

 

Poniżej zamieszczam, krótką instrukcję jak jej dokonać:

 

1. Wchodzimy na stronę: http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&Sel_ID=22&lang_nr=0 (ew. zmieniamy opcję językową, ale w ang. dostępny jest tylko stalowy na razie)

2. Wybieramy wersję na którą się zapisaliśmy (stal/DLC), a na samym dole strony wpisujemy indywidualny kod zegarka.

3. Zegarek dodajemy do "koszyka", przechodzimy do niego.

4. Wysyłamy zamówienie.

5. Podajemy swoje dane oraz dane do przyszłej wysyłki.

6. Wybieramy rodzaj płatności (przelew na niemieckie konto lub PayPal).

7. Zatwierdzamy zamówienie, ale nie przelewamy od razu pieniędzy, bo system zechce pobrać automatycznie 465EUR za całość. Czekamy na maila z potwierdzeniem zamówienia.

8. Odbieramy maila, kopiujemy kolejno: numer klienta (customer number) oraz numer zamówienia (order number).

9. Wchodzimy na PayPal i wysyłamy 50EUR (!) na konto: info@steinhartwatches. de , a w polu wiadomości do sprzedawcy wklejamy numer klienta oraz numer zamówienia (dodatkowo wpisujcie proszę numer swojego zegarka w limitacji oraz wersję stal/DLC: np. 12/33 DLC )

 

Czyli: customer number:... , order number:... , .../33 in Steel/DLC

 

W razie jakichkolwiek kłopotów proszę o info. Możecie się również kontaktować z Łukaszem- jest w stałym kontakcie z Gunterem.

 

Update [31.05.2011]

 

Dla umilenia czasu oczekiwania na realizację AQUARIUSA proponuję już dziś pobawić się świetnym narzędziem autorstwa Vcore'a, służącym do paskowych przebieranek:

 

STEINHART AQUARIUS STRAP GENERATOR

 

Vcore- dzięki za zabawkę!

 

Update [25.05.2011]

 

Ruszyła II tura zapisów, dla wszystkich chętnych. Zapraszam!

 

STAL

 

DLC

 

Update [21.05.2011]

 

Jutro, tj. w niedzielę 22.05.2011 ruszamy z pierwszym etapem zapisów dla osób z listy z poprzedniej aktualizacji(jest ich 22). Potrwają one do środy, a później ruszą zapisy dla innych zainteresowanych. Zegarków mamy 66 po 33 dla każdej z wersji. Numeracja będzie odrębna, tj. 1-33/33 dla każdej wersji.

Zapisywać będziemy się na podstawie takich oto wizualizacji, rysunków wykonawczych od Steinharta:

 

post-25253-0-42834600-1306141126_thumb.jpg

 

post-25253-0-68136800-1306141135_thumb.jpg

 

 

Poprawiono:

 

1. "Swiss made" na tarczy

2. Dłuższe wypełnienie z lumy na godzinowej żeby melepety nie narzekały na czytelność

3. Równa szerokość "nóżek" wskazówek (przy osi)

4. Dodana zielona kropeczka przy 12stej żeby było symetrycznie (na życzenie Spinera-cyca)

5. Ujednolicone obramówki wskazówek i indeksów. Będą również z połyskiem.

 

Są to wersje ostateczne.

 

Update [17.05.2011]

 

Ustalenia te są niepodważalne, niezmienialne, przemyślane na wskroś, więc proszę o przyjęcie ich na klatę i dostosowanie się.

 

W dniu wczorajszym nasz kolega Marcin (stfraw) wykonał kawał dobrej roboty i podsumował nam aktywność poszczególnych forumowiczów w 5 ostatnich ankietach (przypominam, że w ankietach tych mieli oddać głos Ci co chcą limitkę nabyć)

 

Tabela przedstawia się następująco:

 

post-25253-0-29639400-1331821702.jpg

 

Zapisy na zegarki zostaną przeprowadzone w dwóch turach.

 

Tura pierwsza:

Tylko dla osób wymienionych w tabeli powyżej (kluczem do wpisu do tabeli było uczestniczenie w przynajmniej 3 z 5 ankiet). Celem jest zagwarantowanie aktywnym uczestnikom projektu dostępności zegarka. Przy czym w pierwszej turze, będzie można zapisać się tylko na jeden konkretny zegarek z konkretnym wybranym przez siebie numerem. Co do numeracji jeśli jest dwóch chętnych na dany numer, numer ten przypada twórcy pierwszego posta. Od razu wybiaramy również wersję Stal / DLC. Pierwsza tura przewidziana na 3 dni. Do listy osób na pierwszą turę dopisujemy również DMN'a, który jest twórcą projektu dekla, a nie ma go na liście (myślę, że nie ma sprzeciwu). Jeśli zegarek w tej turze zamówi osoba z poza listy, jej zamowienie nie będzie brane pod uwagę.

 

Tura druga:

Dla wszystkich chętnych z poza listy, oraz co bardzo ważne dla osób z tury pierwszej, które chcę kupić drugi zegarek (limit zakupu na osobę 2 szt. - nie chcemy handlu limitką). Osoby w drugiej turze mogą wybrać zegarek z numerem, z puli pozostałej po turze pierwszej. Tura druga potrwa dłużej myślę, że około 7 dni.

 

O turze I i II powiadomimy na 48 h przed jej rozpoczęciem.

 

Przypominam, że wstępnie planujemy 50 szt. w podziale na 30 stal i 20 DLC.

 

Powtórzę się, ale zasady są niezmienialne. Jeśli są pytania proszę na PW

 

 

 

Update [15.05.2011]

 

Panowie- kończymy ankiety.

 

1. Luma:

 

Wygrywa opcja numer 3 czyli:

 

Bezel od 0 do 15 w tym kropki, wskazówka min. i godz. zielone, reszta niebieska

 

Takie też zestawienie kolorystyczne lumy pójdzie do produkcji.

 

2. Komplet pasków:

 

Wygrywa opcja numer 2 czyli:

 

Guma + gumoskóra z niebieską nicią

 

 

Update [11.05.2011]

 

Dziś otrzymaliśmy pierwszy projekt wykonawczy wg którego będzie powstawał zegarek. Zapewne pojawią się jeszcze jakieś minimalne zmiany, ale będziemy zapisywać się na podstawie takiego oto projektu:

 

post-25253-0-88688900-1331821703.jpg

 

Teraz czekamy jeszcze na projekt wykonawczy dekla i niedługo możemy ruszać z zapisami.

 

Update [05.05.2011]

 

Jednogłośnie zdecydowaliśmy, że nasz limitacja będzie opakowana w takie gustowne pudełeczko:

 

post-25253-0-25794700-1331821705.jpg

 

Update [27.04.2011]

 

Info na które wszyscy czekaliśmy:

 

Cena jaką udało się wynegocjować Łukaszowi to 450EUR (z VAT) za komplet obejmujący:

 

? Triton z mechanizmem GMT/ Eta 2893-2 swiss made

? Pasek kauczukowy z zapieciem motylkowym (Rubber strap with butterfly claps)

? Pasek dodatkowy z klamerka (Strap - Art.Nr. band222 blue with Pre-V satined)

? Czarny box lub skorzana rolka (Wooden black box or leather roll)

? Przyrzad do zmiany paskow (Screw driver)

? Watch tool

? Certyfikat (Certification)

? Karta gwarancyjna (warranty card)

 

Kiedy tylko otrzymamy rysunek wykonawczy ruszamy z zapisami na pierwsze 25 szt. a może i więcej, bo i projekt jest świetny i cena skalkulowana na bardzo atrakcyjnym poziomie.

 

Update [11.04.2011]

 

Poniżej zwycięzcy finałowych ankiet dot. projektu dekla i tarczy:

 

post-25253-0-86052300-1331821706.jpg

 

post-25253-0-65311800-1331821708.jpg

 

Tak wygląda ostateczny zestaw - lico zegarka oraz dekielek. Jedyne zmiany jakie zajdą to zmiana nazwy na tarczy i zaczerpnięcie jej z dekla, czyli "Aquarius".

Projekt w najbliższych dniach trafi do Steinharta. Będziemy musieli trochę poczekać na wycenę, formę zapłaty i czas realizacji. Gdy tylko dowiem się szczegółów od razu założę wątek w którym prowadzone będą zapisy na zegarek.

 

Update [31.03.2011]:

 

Dzięki Wam wszystkim za udział w ankiecie, a oto jej oficjalne podsumowanie (liczone z głosów):

 

1. Projekt @Lume : Leatherback - 15 głosów

2. Projekt @vcore : Caeruleus 02 GMT - 16 głosów

 

Zwycięzcą dogrywki zostaje projekt Caeruleus 02 GMT!

 

post-25253-0-87103900-1331821709.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Serdeczne gratulacje dla obu grafików, bo to co stworzyliście jest MISTRZOWSKIE :) Tutaj nie widzę przegranego i wygranego, bo różnica to zaledwie jeden głos. Obaj jesteście bezkonkurencyjni!

 

 

Update [27.03.2011]:

 

Pora na oficjalne wyniki ankiety dot. wyboru zwycięskiego modelu:

 

Projekt @vcore : Caeruleus 02 GMT - 14 głosów

 

Projekt @Mariusz888 : Seawolf - 6 głosów

 

Projekt @DMN : Race Neptun - 1 głos

 

Projekt @Lume : Leatherback - 16 głosów

 

Projekt @Mariusz888 : Kapitan - 2 głosy

 

Projekt @DMN : Darth Neptun - 0 głosów

 

Dogrywka:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/57179-edycja-limitowana-steinhart-wybieramy-zwycieski-projekt-dogrywka/

 

Update (25.03.2011)

 

Kolega TomekR zakupił standardowego Tritona i zgodził się skrobnąć dla nas parę słów i wrzucić kilka nadgarstkowych :) Oto jego tekst i fotki, dla tych których trzeba jeszcze przekonywać do Tritona:

 

"Z tymi dobrymi to Lechu nie przesadzaj. Zdjęcia zrobiłem dziś komórką stojąc w korku, ale widać, jak leży na moim 16,5cm nadgarstku. Pamiętajmy też, że są nadgarstki o różnym kształcie, mój jest nieco, hmmm, spłaszczony :)

Zegarek mam od wczoraj, kupiłem go w poniedziałek rano na stronie Steinharta, z obsługi jestem b. zadowolony, korespondowała ze mną m. in. p. Anna, która chyba jest członkiem forum, jako Doradca Steinhart Watches. Niniejszym bardzo dziękuję p. Annie i całej ekipie SW.

Pierwsze wrażenia: świetny zegarek, na nadgarstku leży idealnie, no chyba, że ktoś lubi ściśle przylegające do ręki dekle. W Tritonie dekiel jest nieco wypukły, przez co uszy nie przylegają do ręki a sam zegarek nieco odstaje. Mi to nie przeszkadza :P .. Do wymiany imo pasek, mi nie podszedł, wykonany jest ze skóry połączonej z gumą i ciągnie kurz jak odkurzacz, co zresztą pewnie widać na niektórych ze zdjęć. Klamra Pre-V, skręcana, pójdzie do nowego paska .. A nowy pasek już nad Atlantykiem ..

Zegarek starannie wykonany, nie znalazłem jakiś niedoróbek, fuszerek itp. Ale zastrzegam, że pod lupą go nie oglądałem .. :)

W sieci jest mnóstwo zdjęć tego zegarka, ściągnąłem sobie chyba ok. setki, żeby utwierdzić się w słuszności dokonanego wyboru.

Krótko: polecam zdecydowanie." (cyt. TomekR)

 

(fotki wyselekcjonowane)

 

 

 

post-25253-0-93878400-1331821712.jpg

 

post-25253-0-14599800-1331821716.jpg

 

 

(Wielkie dzięki Tomku!)

 

 

 

Update (22.03.2011):

 

Dziś ruszamy z głosowaniem na zwycięski projekt lica zegarka - zapraszam do oddania głosu osoby zainteresowane zakupem : )

 

Link: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/56951-edycja-limitowana-steinhart-wybieramy-zwycieski-projekt/page__pid__622895#entry622895

 

Update (18.03.2011):

 

Minęło już trochę czasu od zainicjowania tematu edycji limitowanej Steinharta więc należy się kilka słów podsumowania. W krótkich, żołnierskich słowach:

 

1. Zwycięzcą ankiety dotyczącej wyboru zegarka, który trafi do limitacji został Steinhart Triton 30ATM

 

 

2. Kolejna ankieta miała wykazać jakie jest zainteresowanie konkretnymi typami kopert (stal czy DLC). Okazało się, że Steinhart może nam wypuścić w limitacji krótką serię kopert DLC, ale musi być 15 chętnych. Ilu jest chętnych na jaką wersję dowiemy się dopiero przy zapisach. Wersja w stali powstanie na pewno, o ile projekt dojdzie do skutku (a liczę, że uda nam się go dokończyć wspólnymi siłami).

 

3. Wyniki kolejnej ankiety przesądziły o tym, że należy w jakiś sposób wynagrodzić wykonawcę / wykonawców zwycięskiego projektu lica zegarka / dekla. Będzie to z pewnością stosowny certyfikat, możliwość wyboru numeru w limitacji lub atrakcyjny rabat przy zakupie zegarka. Zadecydujemy o tym w późniejszym terminie.

 

4. Następnie ruszyły ankiety mające wskazać po jednym projekcie każdego z grafików, który ma trafić do finałowego głosowania. Graficy przygotowali wersje w stali i DLC różniące się jedynie typem koperty. Jeśli ktoś już teraz zdecydowany jest na DLC to wie jak wygląda projekt właśnie w tego typu kopercie. Zwycięskie projekty znajdziecie w wątkach poszczególnych grafików, w ich pierwszych postach. Obecnie trwa ich "dopieszczanie", natomiast głosowanie na zwycięski projekt ruszy w poniedziałek, 21 marca i potrwa do piątku, 25 marca.

 

Finaliści (jeszcze przed poprawkami):

 

Projekt @Lume:

 

Projekt @Mariusz888:

 

(tzw. "dzika karta" czyli projekt z 2 miejsca, użytkownika, który wystawił komplet wizualizacji. Również weźmie udział w głosowaniu finałowym.)

 

 

Projekt @vcore:

 

@DMN niestety nie podsumował swoich ankiet, ale oczywiście może wziąć udział w finałowym głosowaniu z projektem z pierwszego miejsca. Nie będzie miał jednak czasu na poprawki.

 

5. Kolejnym etapem jest zaprojektowanie dekla. Odbędzie się po wyłonieniu zwycięskiego projektu lica zegarka, tak żeby projekt z nim korespondował.

Na przygotowanie i wyłonienie zwycięskiego projektu poświęcimy nie więcej niż 2 - 3 tygodnie.

 

6. Następnym krokiem będzie wysłanie gotowych projektów do producenta i oczekiwanie na akceptację lub wprowadzenie poprawek jeśli coś będzie niewykonalne w założonym budżecie.

 

7. Jeśli wszystko pójdzie jak trzeba ruszą zapisy na zegarek w wersji stalowej i DLC. Jak będzie z wpłatami - będę informował, teraz za wcześnie na to.

 

8. A dalej czas pokaże...

 

Założenia ogólne:

 

1. Chcemy się zamknąć w kwocie 450 - 500EUR.

2. Nie chcemy zamykać limitacji, a więc ilu będzie chętnych, tyle powstanie egzemplarzy. Musi nas jednak być conajmniej 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny limitowany zegarek Klubowy ?? bo nie rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wiem czy nie zaczynamy się trochę dublować - może któryś z moderatorów przeniesie ostatnie posty (chyba ze 3 strony (od bodajże 30str) z wątku Steinhartowego tutaj... bo w sumie to tam jest masa sugestii i ogólnie o tej limitacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sphinx- absolutnie nie. Ma to być zegarek limitowany Steinhart, nienoszący "znamion klubowych" :) Dlatego też temat jest tutaj, a nie na forum głównym.

 

Mariusz- oczywiście piszę w tej sprawie do moderatora :)

 

Zapraszam do ankiety dot. wyboru typu i modelu zegarka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czarnego biały i będzie biało czerwony bezel :unsure:

 

Cyferki na bezelu wtedy na białej części w kolorze czerwonym a na dolnej części w kolorze białym.

 

Wyobrazcie sobie :

 

post-27475-0-24868000-1331821866.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Myśle, że byłoby fajnie, no i już nie rolkowato - co dla mnie osobiście jest ważne.

 

Wyrzuciłbym również rolexowskie wskazówki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, bo też myślałem o jakimś podkreśleniu polskiego projektu :unsure: No i zegarek jak marzenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie miazga :unsure:

 

Miałem nie brać udziału w ankiecie bo Steinhartów mi już wystarczy, ale jeżeli taki zegarek jak zaproponowałem stał by sie faktem to oczywiście biore (jeden dla mnie i jeden dla taty)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito- sprzedaj tego brzydkiego lotnika i wchodź w limitację jeśli masz za dużo Stenków :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje piloty od Steinharta są bezcenne :unsure:

 

Ok, zabrałem głos w ankiecie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEe w spodobał się większości Rosyjski projekt, jest odjechany :unsure: imo biel i czerwień to nie są kolory które mogą być odjechane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEe w spodobał się większości Rosyjski projekt, jest odjechany ;) imo biel i czerwień to nie są kolory które mogą być odjechane.

Niestety też tak uważam z tymi kolorami :lol: Bardzo pasuje moim zdaniem na miano odjechanego niebieski z pomarańczą....lub ciekawy zielony z mocną czerwienią ;):unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, ze wygra Tryton, rolexowaty mi nie podchodzi i raczej mało tam może być szaleństwa. Rosyjski wymiata i stąd wziął sie pomysł na zegarek dla fanów marki STEINHART. Co do logo KMZIZ to jestem chyba na nie. Zegarek nie ma być klubowym :lol:

 

Zobaczymy co dalej, póki co nie mam wiesci od Stenka, napisałem do Ani, dodzwonić się nie mogę :unsure:

 

A co powiecie o tym :

 

692983611tiefsee_beide.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiemy, że jest ekstra :unsure: Nie miałem nigdy PVD, byłaby pierwsza szansa nabycia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w przypadku PVD rezygnuje. Ewentualnie mogłbym się szarpnąć na DLC.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak jak carlito1- pvd mnie nie przekonuje; po jakimś czasie( u każdego producenta jest oczywiście inaczej) powłoka zacznie "spadać" i będziemy mieli "poligonowego- obszarpańca " a nie fajny zegar- no chyba że jest taka idea...to co innego.

co do jednego się zgadzam - żeśmy jak dzieci się "podjarali" tritonem- nie pilotem, nie "rolkiem"- zostańmy przy tym panowie. ma być odjazd!!!!!

logo KMZiZ- mi by ono nie przeszkadzało ( na dekielku)]\

11- barwy narodowe- powiem szczerze -jestem wzrokowcem i musiałbym to zobaczyć - lepiej tak niż pół cyferblatu pomalować :unsure:

a może wskazówki "pół na pół" w barwach Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest DLC :lol::unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać rzeczy :unsure:

 

Tak czy siak wolałbym w stali.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, PVD w ogóle mi nie leży :unsure:

Już pomijam aspekt złażenia po jakimś czasie....ale dla mnie to ciut smutne te czarnule :lol: Ale to moja subiektywna ocena....nie bierz tego do siebie ;)

Panowie jeśli szaleć i to ma być nurek....to muszą być KOLORY!!! Ta rybka z monety Łukasza mnie rozwaliła! I zwróćcie uwagę ŻE W RUSKIM NAS URZEKŁ TEN BŁĘKIT i głęboka czerwień ;) (przynajmniej mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, ze wygra Tryton, rolexowaty mi nie podchodzi i raczej mało tam może być szaleństwa. Rosyjski wymiata i stąd wziął sie pomysł na zegarek dla fanów marki STEINHART. Co do logo KMZIZ to jestem chyba na nie. Zegarek nie ma być klubowym :lol:

 

Zobaczymy co dalej, póki co nie mam wiesci od Stenka, napisałem do Ani, dodzwonić się nie mogę :unsure:

 

A co powiecie o tym :

 

692983611tiefsee_beide.jpg

 

 

A czy tego Rosjanie właśnie nie rozważali przed Napoleonem?

Wybrali tego drugiego. To była dobra decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powloka DLC (Diamond Like Carbon) z wegliku wolframa tez nanosi sie metoda PVD, jak i bardziej trwale Ti-Al-C-Ni. Jakosc powloki zalezy od technologji, nie skladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart oprocz specjalnych edycji dla WUS, breitlingsource, philipine watch club, uhrforum, hiszpanskiego forum i t.p. robil sporo limitacji. Ale czesto tez zastanawiam sie nad losem pieknej edycji czeskiej, ktora mimo szybkiego opracowania, ponad 50 chetnych tak i nie doszla do skutku. Lotnika Czescy koledzy dostali (choc nie calkiem takiego, jak ustalono), ale na propozycje zamowienia LE divera GMT wciaz czekaja na odpowiedz od sierpnia 2009.

Patrz link:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/21709-gmt-chronomag-le-finalni-design/page__st__20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko Triton, stad wziął sie przecież cały pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny ... nieee ... chyba że czarna wersja 44 z bezelem biało czerwonym a'la Carlito ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuje się ten obraz.

Ani na Firefoxie ani na Explorerze :unsure:


Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.