Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Przemsus

Atlantic Worldmaster Automatic-klasyczne ART DECO czy kupiy8

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem zegarka o klasycznym wyglądzie na pasku i mechaniźmie automatycznym-oczywiście z szafirowym szkłem. Zainteresował mnie wspomniany Atlantic Worldmaster oferowany obecnie z szafirowym szkłem.Czy warto go kupić, może w granicach 1200-1500PLN inny zegarek byłby lepszą alternatywą.Mam też pytanie o dokładność chodu tego modelu!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie poleciłbym raczej Tissota Le Locle lub Certinę DS Podium Automatic.

 

Chociaż Atlanticowi nie mogę nic zarzucić. Atlantic jest jednak marką nieznaną szerzej w świecie i kierowaną raczej na rynki Europy wschodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, zegarki które polecił Grzesiek to rozsądna alternatywa i w sumie wybór jest rzeczą gustu. Poza tym, że Certina ma chyba lepszą wodoszczelność.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ML?
[url="http://www.allegro.pl/item111366075_maurice_lacroix_classic_automatic_oryginal.html"]http://www.allegro.pl/item111366075_mauric...c_oryginal.html[/url]

I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldmaster ma swój urok,a w Polsce wręcz legendę. Poza tym jest bardzo dobry i jak najbardziej wart swej ceny. A wybór jak zawsze należy do kupującego :idea: B)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma znaczenie :?:

Dla niektórych ma, dla niektórych nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Powinienneś zrobić test . Poprzymierzaj 20 różnych modeli, różnych firm. Tych z górnej półki jak i z niskiej. Atlantic ma w naszym kraju dużą tradycję. Worldmaster ma wyjątkowy wygląd, ale najważniejsze aby się Tobie podobał i abyś nie miał wyrzutów że mogłeś kupić zegarek z górnej półki, a kupiłeś z dolnej. Pamiętaj też o tym, że jest to męska biżuteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Atlantic Worldmaster Original Date (tak to się pisze?) i jak najbardziej podoba mi się. Jest klasyczny, stonowany, męski :)

poza tym dostałem go i ma swoją historię (nie taką jak w Pulp Fiction hihi).

Powyżej Piotr bardzo dobrze pisze, sprawdź który wpadnie Ci w oko (a`la miłość od pierwszego wejrzenia :) ).

Co do dokładności chodu, to mój wymaga wizyty u zegarmistrza by go wyregulował :oops:


-To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia

*Jonathan Carroll*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dokoładności chodu to mechaniki mają to że nigdy nie chodzą idealnie.Jak zegarmistrz ustawi to i tak są odchyły albo prawo albo lewo dlatego że ręka zawsze jest w innym położeniu(tak mi zawsze tłumaczy

zaprzyjaźniony zegarmistrz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.