Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mik

Mój pierwszy Panerai, gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mik

Hej,

 

Stało się, zamierzam dołączyć do „sekty”... Nie podjąłem jeszcze decyzji co do modelu ale waham się pomiędzy base a maria. W związku z tym ogromna prośba, doradźcie gdzie najlepiej kupić Panaeraia. Na co trzeba zwrócić uwagę? Tak żeby wymarzone cacko dotarło szybko i bezpiecznie.

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich,

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Hej,

 

Stało się, zamierzam dołączyć do „sekty”... Nie podjąłem jeszcze decyzji co do modelu ale waham się pomiędzy base a maria. W związku z tym ogromna prośba, doradźcie gdzie najlepiej kupić Panaeraia. Na co trzeba zwrócić uwagę? Tak żeby wymarzone cacko dotarło szybko i bezpiecznie.

 

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich,

mik

 

ponoc jest gdzies w Wawie pierwszy salon Panerai'a i ten zegarek bez watpienia najlepiej bedzie kupic wlasnie tam maja na wzgledzie to, ze ceny zegarkow z drugiej reki roznia sie minimalnie, a ilosc i jakosc podrobek jest przerazajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JANSEN & Co, Budynek Metropolitan, Plac Piłsudskiego 2, Warszawa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na www.panerai.com masz listę autoryzowanych salonów sprzedaży... od tego najlepiej zacząć.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, i piszą, że w Polsce nie ma autoryzowanych punktów sprzedaży. :wink:

Najbliższe to Praga, Berlin i Drezno.


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA JESZCZE SALONU, KTÓRY JEST REKLAMOWANY W NOWYM CHRONOSIE. Byłem tam dzisiaj i nikt nie słyszał jeszcze o tym salonie. W Hermitag-u powiedzieli mi, że ten salon to podobno od listopada ubiegłego roku otwierają i otworzyć nie mogą. Ta reklama za szybko się ukazała. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to ciekawe - reklamować coś, czego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka nowa strategia. Jakbym pod wpływem reklamy wybrał się na zakupy i pocałował klamkę zamkniętego sklepu to już by mnie tam więcej nie zobaczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ciekawa strategia, nie ma co... ;) Ale teraz tak hest - absolwentów po marketingu są tysiące ale tych dobrych jest bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawa strategia, nie ma co... :D Ale teraz tak hest - absolwentów po marketingu są tysiące ale tych dobrych jest bardzo mało.

 

Trochę firm padło przez tych "specjalistów". ;)


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę firm padło przez tych "specjalistów". ;)

...bo marketing, tak naprawdę, jest zbyt ważną dziedziną, by powierzać ją tylko specjalistom :wink: :D

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Nie jestem po marketingu a jednak.

 

Chyba jestem jedyny w Polsce ktory uwaza ze reklama teaserowa jest niegrzeczna ot co takie wiezienne klimaty. Vide Heyah Lapa.

 

 

Co do ich kreacji bardzo mi sie podoba ale nie teaser.

 

Kreacji Tsuki nie zrobil nikt z agencji i byc moze nikt z kierunkowym wyksztalceniem.

W zyciu jest wiele paradoxow.

 

Dlatego zawsze warto probowac. Bankowcy nie sa bankowcami prezesi sa zwyklymi gburami nauczyciele ucza bo nie umiaja robic. Etc.

 

Najlepsza agencja w Polsce to PZL. Reszta sie nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kreacji Tsuki nie zrobil nikt z agencji i byc moze nikt z kierunkowym wyksztalceniem.

rend, ale nie masz teraz na myśli strategii Heyah, prawda :?:

 

EDIT:

PZL to profesjonaliści, jak najbardziej, ale na rynku agencji interaktywnych skutecznie może z nimi konkurować np. OS3 !

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Nie mialem na mysli strategii czy zakupu mediow. Sam dobrze wiesz ile np domow mediowych w to gralo.

 

 

 

Jesli nie odpowiedzialem na pytanie tzn ze nie doslyszalem pytania. Ale nie przjemuj sie wazne ze slyszymy twoj glos.

 

 

Tylko PZL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

Tak, niestety to nawet nie teaser tylko ściema ;-), ale pracuję nad czymś z niemiec więc już niedługo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pracuję nad czymś z niemiec więc już niedługo...

No to pracuj, pracuj... a potem czekamy na fotki :)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżam temat. Mamy 2017, a nie 2006 wiec trochę się pozmieniało ale pytanie ponawiam-gdzie najlepiej/najtaniej/najpewniej, a najlepiej wszystko na raz kupić Panerai?

 

P.S.

O salonie Jensen wiem, byłem raz w celu przymiarki ale nie myślałem wtedy tak na prawdę o zakupie wiec o cenach nie dyskutowałem. W każdym razie uczucia mieszane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu mieszane uczucia? Z p. Anią śmiało można negocjować ceny, do tego sprowadzi każdy model. Jeśli chodzi o miejsce, Jansena jak najbardziej można polecać.

Jeśli chcesz z Niemiec, to pewny sprzedawca (poznałem osobiście) to Rainer - pracował kiedyś w butiku Panerai w Monachium: http://www.chrono24.pl/search/index.htm?dosearch=true&customerId=16494

 

BTW, kupowałem od niego Tudora, ale na spotkaniu miał ściereczkę Panerai. Takiej jakości ściereczki do zegarków jeszcze nie widziałem :)

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, tak jakoś zapamiętałem, być może dla tego, iż odebrałem podejście do klienta jako takie trochę dziwnie lekceważące...

Byc może wynikało to z cen zegarków i mojego młodego wieku ale tak, czy siak nie powinno tak być...

Niezależnie jednak od tego spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.