Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

TENIS

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest o aparatach, fotografii, muzyce, filmie, nożach, literaturze, w przerwach o zegarkach :twisted: , to może znajdzie się i miejsce dla miłośników tej wspaniałej dyscypliny sportu jaką jest niewątpliwie tenis.

Możemy sie powymieniać doświadczeniami nt sprzętu, podyskutować o ostatnich wydarzeniach w świecie tenisa, wreszcie może czasami umówić się na mały meczyk z piwem w przerwie :wink:

 

Zapraszam tenisistów do rozruszania dyskusji :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze wspinaczka skałkowa i zawody na panelach? /kiedyś uprawiałem namiętnie.../ :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, a Ty mi tu od OT zaczynasz :?: :wink: :twisted:

Powiedz lepiej czym odbijasz :?: :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz lepiej czym odbijasz :?: :)

 

najlepiej odbijać łokciem, gwintem do dołu :roll:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Coś Marcin czuje, że cięzko będzię... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Kurnikowa nawet na temat :)

Anna_Kournikova_117.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chevy'56

MasterFan, ja pykam Wilson Excalibur... Calkiem ciekawa rakieta, jak masz dobrze dobrany naciag to mozna zaszalec :) a Ty? Bo pytasz, pytasz, a sam nie piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, pytam, bo chcę wyczaić czy temat w ogóle pójdzie :wink:

Widzę, że jak na razie król off topa- otho rządzi- ale OK, jego OT są baaardzo przyjemne /choć czasami dołujące :twisted: /...zazwyczaj :wink:

 

No więc ja ostatnio zdecydowałem się zamienić Head'a Intelligence'a iS6 na Babolata AERO Strike i boje się czy dobrze zrobiłem. Nigdy nie grałem na hybrydzie, a w tej tak trzeba, no nic w sobotę się okaże co z tego będzie.

Pojadę na wszelki wypadek na korty gdzies pod lasem :wink: :)

 

Jaki naciąg Ty preferujesz :?:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otho,

Kurnikova na zdjeciu co wkleiles wyglada koszmarnie :shock: :twisted:

Na tym drugim oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jaki król off-topa"? :shock: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek przyjacielu, to oczywiście taki żart, choć z pewnym podtekstem...wciąż pamiętam swój wątek "Proszę o pomoc w wyborze zegarka max. 4000-4500€" i znajdujące się w nim, namiętnie wklejane przez Ciebie zdjęcia :wink: :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :)

Dlatego jak i tu masz zamiar robić takie przyjemne OT to daje taką małą wskazówkę: Maria Kirilenko /raczej te nowsze ujęcia/ :):):)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wątpić w powodzenie misji tego wątku :) :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies mojego ojca uwielbia tenis! Gania za tą zielona piłka jak szalony! Ja, osobiście, używam piłki do tenisa dość sporadycznie, a jesli już to jako celu przy strzelaniu na 75m :twisted:


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam wątpić w powodzenie misji tego wątku :) :twisted:

 

Jak to - przecież jest tu spory ruch 'w interesie' :):)

Żeby hmmmm... na temat:

11805151_2004072814095888135100.jpg

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chevy'56

Uwaga Marcinie, forsujemy temat!!! :)

 

Hmm naciag 27kg (firmy nie pamietam), owijka babolat :)

Jesli chodzi o hybrydy... Kiedys probowalem grac Headem... niby to ma ulatwiac serwis - mi utrudnialo, a ulatwialo bardzo gre w polu...

A skad Marcinie jestes? ;> Jesli grasz w Warszawie to moze sie kiedys widzielismy :)[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinku, złotko, dlaczego dopiero na ten temat wpadłem?!?!

 

Tenis rządzi - gram od 7 roku życia (niewiele to znaczy, bo bardzo nieregularnie), zaczynałem z ojcem (on grał w szczenięcym wieku z Fibakiem na kortach AZS w Poznaniu).

 

Rakiety nie mam, tzn. rgam taką, jaka mi w łapę wpadnie. Na własność mam jakiegoś grafitowego Donnaya, ale jako się rzekło raczej zmieniam, bo korzystam z rakiet testowych, jakie są wystawiane w centrach tenisowych. No i z tych rakiet jakoś najlepiej pasują mi Voelkle, ale nie pamiętam oznaczeń.

 

Ostatnio mało grywam, bo nie mam partnera (mój stały rywal wyjechał parę lat temu na rok do Japonii, a jak wrócił, to okazało się, że trenował przez rok squasha i to mu dało takiego kopa, że od razu w pierwszym sezonie został 3 w poznanskiej lidze - teraz nie gra, bo mu się bliźniaczki urodziły :twisted: ).

 

Tenis to gra wszechstronna - po pierwsze to gra indywidualistów, po drugie wymaga techniki, siły fizycznej i psychicznej. Im wyższy poziom, tym bardziej liczy się psychika, a mniej siła fizyczna.

 

No i:

 

0031ax.jpg

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im wyższy poziom, tym bardziej liczy się psychika, a mniej siła fizyczna.

O, to tak jak szachy! :)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zapodałem wam tą Mauresmo. Może lepiej usunę, bo odstraszy ludzi od tematu, a piękne panie od uprawiania tenisa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli grasz w Warszawie to moze sie kiedys widzielismy :)

Nie, nie gram w Wa-wie, ale jak kiedyś będę /a zdarza się to dobre pare razy w roku/ to zawszę mogę wziąć ze sobą rakietę w celu jakiegoś małego sparingu :)

 

Marcinku, złotko, dlaczego dopiero na ten temat wpadłem?!?!

Po takiej reakcji już nie żałuję założenia tego tematu :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.