Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość stxc

Omega seamaster.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stxc

Witajcie

 

 

Dzis zrobilem swietny interes(mam nadzieje) zamienilem mojego starego Orienta ze stodentem na Omege. Jednak za bardzo nie wiem co to za model. Omega nazsywa sie SEAMASTER i z tego co widze jest to jedna z najpopularnijszych serii ego producenta. Jednak dokladnie tego modelu nie moge nigdzie znalezc. Teraz troche opisu : Zegarek jest pozłacany, mocno wystajace szkielko na cyferblacie nie ma cyfr, sekundnik mał w dolnej czesci zegarka, posiada branzoletę(rozpinana, wlasciwie to taki branzoleto-pasek) Zegarek nakrecany, Z tylu nie ma teypowego dla tej serii smoka tylko trojkat ze znaczkiem omega oraz jakies niewyrazne juz napisy. Przepraszam ze tak opisowo ale nie mam mozliwosci zorobieni zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Obym sie mylil, ale chyba opis zbyt lakoniczny zeby zweryfikowac zegarek. Jak wglebisz sie troszke w Forum, to przekonasz sie ze o okazje jest bardzo trudno. Omega za Orienta to swietny interes, oczywiscie o ile Twoja Omege laczy z oryginalem cos wiecej niz nazwa. Bez zdjec sie nie obejdzie, ale z opisu to cos nie teges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Gdybyś wkleił fotkę (może poszukaj w sieci czegoś podobnego chociaż) to byłoby prościej powiedziec co to.

 

Gdybys napisał swego posta po polsku, to też chyba byłoby milej :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Na razie wiadomo tyle: zamieniłem Fiata na Volvo. Dobrze zrobiłem?

Jesteś w stanie to ocenić czy to dobry interes nie wiedząc jaki model, rocznik, stan techniczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery to by się przydały 997 lub 112 :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.