Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maro66

Zegarki związane z F1

Rekomendowane odpowiedzi

jak tylko dostane zegarek.... ale moja postac zepsuje wszytsko na zdjeciu;-)

pozdrawiam

Może być bez zegarka :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ray

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki zegakami,

 

a dzisiaj Robert jako pierwszy Polak w historii wystartuje w GP F1

 

Trzymam kciuki! :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, pierwszy raz oglądałem, no i podobało mi się nawet! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert był dla mnie rewelacyjny.

 

Po obrocie i "dzwonie" dalej ostro jechał i wyprzedzał.

 

Jedynie w tym wszystkim jest najgorsze to, że gdyby nie ten poślizg zaraz na pierwszych okrążeniach to ON by stał dzisiaj na podium a nie Heidfeld. :cry:

 

TO BY BYłO DOPIERO!

 

Ale i tak był rewelacyjny, dawno nie widziałem zawodnika który z taką determinacją walczył na torze, a już z pewnością nie debiutant :!:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terefere... Wszyscy rozwodzą się nad 'wyczynem' Kubicy, a prawdziwy dramat przeżywali w kolejności Alonso i Schumacher. Nawet dla niekibiców wyścig musiał wyglądać pasjonująco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem uważnie, co w końcu było powodem wycofania się Schumachera? Na tych oponach mógł dalej jechać.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Terefere... Wszyscy rozwodzą się nad 'wyczynem' Kubicy, a prawdziwy dramat przeżywali w kolejności Alonso i Schumacher. Nawet dla niekibiców wyścig musiał wyglądać pasjonująco!

 

Terefere...

 

Jakbym był Niemcem, to bym się rozwodził nad Schumacherem, ale jestem Polakiem i rozwodzę się nad Kubicą. :evil:

 

F1 oglądam i kibicuję różnym kierowcom od dziecka, jakieś 20 lat. Jeśli ktoś tak jak ja interesuje się F1 to bardzo dobrze wie, że była to jedyna i niezapomniana chwila w której pierwszy Polak w historii "Królowej Wyścigów" zadebiutował w GP.

 

Już 2 lata temu byłem pewny że Robert będzie jeździł w formule 1 i jestem przekonany że stanie prędzej czy później na mistrzowskim podium :!:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co w technicznym angielskim znaczy dokładnie 'track rod' ?

 

 

to oznacza: drążek poprzeczny

 

:twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że konkurentów wyeliminowały defekty. Taki sport, w dużej mierze inżynieryjny. Jakby komuś przez cały TdF spadał łańcuch to peleton ma na niego czekać?

Dla mnie to nie "wyczyn" tylko historyczna chwila i debiut w dobrym stylu. Życzę Kubicy sukcesów, ale jestem realistą i wiem, że nie będzie od razu mistrzem. Szanuję go za to, że sam to przyznaje i twierdzi, że ciężka praca przed nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja Grzesiek :!:

:D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDRADA :evil:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Szkoda chłopaka, ale wierzę w to, że ta sytuacja tylko go wzmocni :!:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do limitowanej Certiny - "Kubica", to jako że, od października będę miał Certinę w ofercie, to mam obiecane egzemplarze tegoż zegarka.

Nie chcę mówić, że przyjmuję zapisy, bo sam nie wiem kiedy mógłbym dostarczyć, ale jeśli ktoś bardzo, bardzo chce to proszę o kontakt.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówili w telewizji, że Małysza na początku swoich występów zdyskwalifikowali, bo miał za długie narty, a potem 3 razy został mistrzem świata :wink:

 

:D:D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wracając do limitowanej Certiny - "Kubica", to jako że, od października będę miał Certinę w ofercie, to mam obiecane egzemplarze tegoż zegarka.

Nie chcę mówić, że przyjmuję zapisy, bo sam nie wiem kiedy mógłbym dostarczyć, ale jeśli ktoś bardzo, bardzo chce to proszę o kontakt.

Władek

 

Ile faktycznie to cacko będzie kosztować, bo jedni mówią że jakieś 1700 zł, a inni że 1400 zł :?:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to chyba jeden z tańszych sikorków, których wartość może wzrosnąć. Zwłaszcza, że Polacy mają tendencje do "manii" na punkcie. Przykłady? Kwaśniewski, Małysz, papież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby cena oscylowała do 1200 zł to bym się zastanowił :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Zwłaszcza, że Polacy mają tendencje do "manii" na punkcie. Przykłady? Kwaśniewski, Małysz, papież...

 

A ty Tsuki jaką masz narodowość - jeśli można zapytać? Masz już dowód osobisty ?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba jeden z tańszych sikorków, których wartość może wzrosnąć. Zwłaszcza, że Polacy mają tendencje do "manii" na punkcie. Przykłady? Kwaśniewski, Małysz, papież...

 

To samo można powiedzieć o każdym narodzie. Przykłady? Schumacher, Alonso, Tomba, Diana, Hermann Meier...

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.