Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem go od zegarmistrza chyba z Lublina oryginał łącznie z koronką, niestety po transporcie Poczty Polskiej spieszył 4,5 h na dobę, odesłałem do poprawy i ma wrócić zaraz po świetach(podobno włos nie nawiną czy coś tam).W sumie to chyba najlepszy zakup choć zegarek malutki a wolę duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tej Delbany zaczęło sie . Noszona jest prawie codziennie. Narazie wrzucę tylko tę później dodam następną i jeszcze następną i .....

post-48480-0-12438500-1333821320_thumb.jpg

post-48480-0-29456500-1333821351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

ktoś jej chyba napisy malował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i malowane ale najważniejsze że nie zjechał tarczy po chamsku , jak to niektóre sprzedawane na al..... .

post-48480-0-07465100-1333992403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i malowane ale najważniejsze że nie zjechał tarczy po chamsku , jak to niektóre sprzedawane na al..... .

Ja kupiłem 3 szt na alle.. i pierwszą kupiłem z pełną świadomością że jeszcze farba na tarczy mokra dwie następne tarcze oryginalne.Jak się śledzi aukcje to idzie coś fajnego wyrwać, zwłaszcza ze delban dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po renowacji jest sporo ale takich bez renowacji z porządnymi tarczami nie ma duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma dużo ale się trafiają przeciez nie kupujemy ich kilka w miesiącu choć gdyby częściej występowały takie większe min 36 mm to pewnie co miesiąc bym jedną kupił.Niestety większość to 33 mm więc malutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przechodząc kolo zegarmistrza bateryjkarza postanowiłem wstąpic i zapytać o jakies cuda i...okazało się że ma Delbanę która po kilku minutach targowania stała się moją własnością za bardzo przyzwoity pieniążek-może nie cudo ale jeść sie nie daje-nie zginie.W środku Felsa,poleży trochę to pewnie doczeka sie nowych chromów

post-46639-0-92722200-1334317391_thumb.jpg

post-46639-0-13056800-1334317430_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, dość rzadko spotykany mi przybył:

post-23302-0-57214800-1335357568_thumb.jpg

post-23302-0-24928600-1335357600_thumb.jpg

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Piękna, zaczynam sie zastanawiać czy nie trzeba było Delban zbierać, an nie Atlantiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepiękna - cały czas się czaję żeby kupić tą jedną z największych i według mnie najpiękniejszych Delban z serii RECORDMASTER, ale na razie nie miałem szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto następna z moich piękności, która wczoraj do mnie do dotarła- tarcza w pięknym stanie, jedynie szkiełko do wymiany

post-36819-0-06608100-1335382913_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, zaczynam sie zastanawiać czy nie trzeba było Delban zbierać, an nie Atlantiki :)

 

Dzięki. A jedno drugiego nie wyklucza przecież :P

 

bardzo ładny okaz, gratuluje! :)

 

 

Piękna gratuluję . A werk jaki ładny.

 

 

przepiękna - cały czas się czaję żeby kupić tą jedną z największych i według mnie najpiękniejszych Delban z serii RECORDMASTER, ale na razie nie miałem szczęścia

 

Dziękuję, Kolegom w imieniu swoim i Delbanki :)

@ross - Twój nowy nabytek też pięknosci!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RECORDMASTER kurcze nawet o takich nie słyszałem a ta jest piękna, może ktoś może bliżej przedstawic historię Delbany np. tak jak przedstawione są modele Atlantica.

Edytowane przez marcineke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nabytek tylko tarcza do czyszczenia i szkiełko wyczyścić i będzie ok.

post-48480-0-04963400-1335450716_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Szkiełko to chyba łatwiej będzie wymienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko to chyba łatwiej będzie wymienić :)

 

Łatwiej na pewno, ale czy lepiej? Ja zawsze wolę polerować - no, chyba, że jest pęknięte, albo od razu widać, że to nie oryginał. jeśli jest oryginalne i tylko porysowane, to lepiej wypolerować, bo to co się nieraz widzi, to masakra jakaś. Zegarmistrz zakłada takie, jakie ma - byle średnica się zgadzała i czasem bardzo to psuje obrazek. Np w pokazanym przeze mnie Recormsterze szkiełko jest (tak sądzę) oryginalne. Świetnie komponuje się z kopertą. Stanowi jakby jej naturalne zwieńczenie i jest dość płaskie. Zegarek ma tylko 9mm ze szkiełkiem i po prostu wyglada dobrze. Dlatego wolałem wypolerować.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dokładniej . Gość na al.... wpakował w ubranie od ruska mechanizm delbany. Już napisałem gostkowi co o tym sądze :angry:

Ross74 mial więcej szczęścia bo kupowaliśmy u tego samego gościa.

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jerzyk - piękny zegarek, mam również takiego w swojej kolekcji

teraz następna zdobycz- jeszcze go nie mam w rękach, czekam na przesyłkę- nie był za tani, ale pierwszy raz zobaczyłem Delbanę z taka tarczą i musiałem ją mieć

post-36819-0-08834400-1338493812_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.