Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pepepatryk

Zegarek dla mlodej kobiety, do 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Certina DS First Lady z perłowym cyferblatem, na żywo wygląda świetnie.

 

Certina-DS-First-Lady-C538-7184-42-91.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze ten Hamilton tez podoba sie najbradziej, nawet moglbym wyjsc poza ustalony budzet, ale jest to automat.

 

Stosunkowo od niedawna interesuje sie zegarkami i moze nie mam takiej wiedzy jak inni forumowicze, wiec prosze polubownie potraktowac moje pytanie:

 

Marka Tissot i Certina naleza do jednej grupy, ale nie jest tak, ze Tissot jest odrobine wyzej stawiany niz Certina? Moze lepszy jakosciowo? Jakos zawsze odnosilem takie wrazenie. Od razu powiem ze mialem jednego Tissota i bylem bardzo z niego zadowolony, wiec moge nie byc obiektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka Tissot i Certina naleza do jednej grupy, ale nie jest tak, ze Tissot jest odrobine wyzej stawiany niz Certina?

Ten sam segment, ale jeśli już którejś firmie miałbym dać plusik, to raczej Certinie. Lepsze uszczelnienie, dizajn moim zdaniem ciekawszy, choć to oczywiście kwestia gustu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina myślę też bardziej do mnie rpzemawia jako marka, choć Tissot ma tez mocne modele.

 

A Certina za KUBICE ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sie rozejrzec takze w ofercie Roamerów, maja duzo eleganckich damskich zegarków mieszczacych sie w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wpadl mi w oko... Troche wiekszy jestm, ale na prawde mi sie podoba. Teraz pytanie czy mojej pani sie tez spodoba :)

 

Jak uwazacie?

 

wm_couturier_lady_quartz_557134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie za stare te zegarki na młodą kobietę? Do czego ona ma to nosić, do garsonki?

To z poprzedniej strony wydawały mi się bardziej kobiece. Te Tissoty trochę za bardzo męskie, poza mniejszym rozmiarem.

 

Pierwszy lepszy przykład z brzegu:

 

CitizenFB1110-51D.1.JPG

 

Sekundnik, kształt koperty, kolory - kobiecość.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma byc tak od czasu do czasu, na jakies okazje, wiec moim zdaniem taki Tissot nadawalby sie do tej roli. Poza tym zbedny dla niej bedzie chronograf :)

 

Wiec numerem 1 nadal zostaje ten Tissocik z biala tarcza (T035.210.11.011.00)

 

wm_Couturier_Lady_Quartz_76126601.jpg

 

 

Dzieki za propozycje. Jak wpadnie Ci w oko cos jeszcze, to sugestie mile widziane

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o chronograf chodziło, ale o kolorystykę i rodzaj detali.

 

Proszę bardzo, przykład bez chronografu :)

 

SSVE037.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o chronograf chodziło, ale o kolorystykę i rodzaj detali.

 

Proszę bardzo, przykład bez chronografu :)

 

No ten jest juz duzo ciekawszy:) znasz jego #ref?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot może sam z siebie nie jest męski, ale bransoleta przy nim na taka wygląda. Pewnie nie będzie to źle wyglądać w realu ale na tych zdjęciach można by się zastanowić. Z Tissotów tak jak wybrałeś ty Patryk, ja też wziął bym z białą tarczą. Seiko też ładny, no i kwarc solarny z wave, będzie miała się czym chwalić :) Czy tarcza tam jest perłowa? Perłowe mi się podobają nawet dla mężczyzn, a dla kobiet są wręcz idealne.

 

Bardziej kobiece, zwłaszcza Tissot.

Patryk niestety jest w czym wybierać.

 

TISSOT LOVELY T058.009.61.116.00 Cena ok 1500 zl

 

post-22232-0-25785400-1331844913.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

CERTINA DS PODIUM LADY C001.210.11.117.00 Tutaj tanio, nawet 700 zł.

 

post-22232-0-26656800-1331844914.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozzie, swietne sa te oba zegarki!! Nawet ta Certina mi sie podoba. Jesli chodzi o Tissot'a to znalazlem gdzies w sklepie za 2,2k. Podobno wysadzany jest diamentami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten jest juz duzo ciekawszy:) znasz jego #ref?

 

To jest Seiko z radiem na Japonię, w EU to jakby pół zegarka :)

Chodziło mi o pokazanie kierunku.

 

Niemniej jeśli chodzi o Seiko bez radia, to tak na szybko ci mi się rzuca w oczy z katalogu:

 

SSVR014

ssvr014-a.jpg

 

SSVK125

ssvk125-b.jpg

 

STQK039 (ten mniejszy z pary, z bardzo dokładnym kalibrem)

seikopair35001.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko z różem - fajny!

 

Patryk tarcze perłowe w ogole to fajna sprawa, ciekawy efekt. Ale czy w Tissocie brylanty? Raczej kryształy Swarovskiego, za tyle brylantów to chyba by 10k nie starczyło. Chociaż widzę, że na allegro tak to opisują... Cena w każdym razie rzeczywiście ok 2200 zl. Sporo przekracza twój budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damskie Seikacze super!

 

Człowiek uczy się całe życie.

 

Gdybym miał wybierać dla lubej to miałbym zagwozdkę: Certina "z powyżej" lub różowiutkie Seiko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym sie miał nie sugerować ceną to chyba Tissot, ale jeśli można mieć Certine za 1/4 ceny Tissota wybór był by oczywisty. Seiko też ładne ale jakoś nie jestem przekonany do japońców.. bez urazy sergserg, po prostu ich za bardzo nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jakoś nie jestem przekonany do japońców.. bez urazy sergserg, po prostu ich za bardzo nie znam.

 

Spokojnie, póki co nie jestem ambasadorem Seiko :)

Zresztą im mniej kupisz, tym więcej dla mnie zostanie, więc .... lepiej kupuj swiss-made'y :)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą im mniej kupisz, tym więcej dla mnie zostanie

świetne podejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.