Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mathus Levi

Jacques Lemans F-5007C INSTRUKCJA OBSŁUGI PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po pierwsze przepraszam, że pierwszy post i już czegoś chcę od Was, ale nie umiem sam sobie poradzić...

Poszukuję POLSKIEJ instrukcji obsługi do zegarka Jacques Lemans F-5007C. Sam posiadam instrukcję ale w kilku innych językach, a z powodu mojej miernej znajomości angielskiego poszukuję instrukcji w języku polskim. Gdzieś znalazłem informację, że istnieje polska wersja, wiec jakby ktoś posiadał to proszę o podzielenie się nią :) z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z większością już sobie poradziłem, ale mam w sumie najważniejsze pytanie: Jak go w ogóle włączyć? wszystko już sobie ponastawiałem, ale nie umiem "wprawić go w ruch"... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest nowy, a stoper i inne funkcje działają, więc myślę że bateria jest dobra, tylko nie mam pojęcia jak go się uruchamia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w dalszym ciągu.

Skąd wiesz, że nie działa?

Wskazówka na żadnej subtarczy nie rusza się?

Odciągasz koronkę, ustawiasz aktualną godzinę wciskasz koronkę i zegarek nie chodzi?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ustawiam godzine, date, wciskam koronke, lecz zadna wskazowka sie nie rusza. Jednak stoper dziala normalnie, wiec bateria jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest tak , że pomyliłeś wskazówkę sekundową , która cały czas pracuje, ze stoperem?

Sekundowa cały czas idzie, prawda?


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylilem, nawet sprawdzalem w instrukcji. Stoper dziala normalnie i z niczym go nie myle. Zadna wskazowka, ani sekundowa, ani minutowa, godzinna nie dziala (no tylko jak nastawiam konkretna godzine). Wiem, ze po nastawieniu godziny i wcisnieciu koronki powinien normalnie chodzic, a tu nic, wiec sadze, ze trzeba wcisnac albo pare gzikow na raz albo cos innego zrobic, tylko nie wiem co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.