Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

baseball- krem do rekawic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud

moj nowy pasek jest ze skory identycznej z jakiej robi sie rekawice do baseball'a- a ze jest dosc twardy i nie chcialbym zeby popekal na zgieciach pomyslalem ze nie zaszkodziloby mu potraktowanie go kremem/oliwka do takowych rekawic- jak myslicie?

 

znalazlem cos takiego na www.baseballshop.pl- ale niestety zamowienia przyjmuja dopiero za miesiac- moze macie pomysl gdzie kupic cos takiego wczesniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oliwka dla niemowląt nie będzie chyba gorsza.

 

Oglądałem kiedyś program w TV i facet ze sklepu sportowego powiedział, ze do baseball'a to mu tylko kije schodzą. No raz jakiś gość kupił piłkę dla psa, bo twarda, ze skóry. Więc nic dziwnego, że kremu do rękawic nie uświadczysz :P[/i]


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Oliwka dla niemowląt nie będzie chyba gorsza.

 

boje sie, ze bedzie "tluste" :? wydaje mi sie, ze taki specjalistyczny krem powinien byc lepszy

 

Oglądałem kiedyś program w TV i facet ze sklepu sportowego powiedział, ze do baseball'a to mu tylko kije schodzą. No raz jakiś gość kupił piłkę dla psa, bo twarda, ze skóry. Więc nic dziwnego, że kremu do rękawic nie uświadczysz :P

 

ja dzisiaj pojechalem specjalnie do duzego sklepu sportowego i jak spytalem "czy macie sprzet do baseballa?" to mnie obslugujace panie takim spojrzeniem obdarzyly, ze szybko uciekalem spalony rumiencem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boje sie, ze bedzie "tluste" :? wydaje mi sie, ze taki specjalistyczny krem powinien byc lepszy

 

 

Jak twierdzi nasz guru:

 

...Więc leciutja warstewka oliwki aby go troszke przyciemnić i "usmarować", że tak powiem. Gdzieś przeczytałem, że najlepsza jest oliwka do rękawic baseball'owych, ale wcaale nie gorsza jest... oliwka dla niemowląt! Rękawicy nie mam, ale dzieciaka tak! Więc dziś pobuszowałem u Marysi w szafie i juz wygląda na prawdę jak należy! W końcu o-ringi, zawory od butli nurkowych, kompresory, osprzęt, torpedy... tam faktycznie oleju i smarów od metra! No! :P

_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcstud ja gralem w baseball ok 4 lat i bylo to dosc dawno. W tym czasie ciezko bylo o jakies specyfiki do rekawic, chociaz raz udalo mi i kumplowi kupic cos takiego na spolke heh :P Raz o to pytales wtedy szukalem ale nie mam juz tego. No ale do czego zmierzam. Przez caly ten okres mialem ze 3-4 rekawice i wszystkie smarowalem kremem Nivea. Zwyklym, najwyklejszym Nivea. Taka metode polecali trenerzy. Nie wiem jak zareaguje na to pasek ale rekawicom to sluzylo.

 

NIVEA.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

kremu Nivea Ci u nas dostatek 8) jak nie znajde niczego "dedykowanego" to sprobuje wlasnie nim, wydaje mi sie to lepszy pomysl od oliwki, tym bardziej ze juz przetestowany w boju- dzieki! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.