Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robson01

Miłośnicy whisky ("wody życia") - łączmy się.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Glenf. 12 w barku, ale ja nie czuję w nim cytrusów, raczej słodycz toffi z delikatnie dymnym torfem. Kosma, w razie jak nie podejdzie ten Ałczentoszan, czy jak tam, uwzględnisz reklamację? ;)

 

 

Dogadamy się :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie whisky z pepsi/colą w ogóle nie wchodzi w grę. Single same. Co do reszty w upały mi odpowiada whisky sour. Pewno lekko zmieniam proporcje cytryny i syropu cukrowego, ale ogólnie jest ok.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak robisz ten whisky sour? Mam na wykończenie Tullamore Dew, to nie będzie mi szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma do Was pytanie z innej beczki - może beczki whisky :)

Gdzie kupujecie swoje ulubione trunki - ja głównie w Domu Whisky oraz Auchan ale jak macie jakieś fajne źródła to chętnie je poznam i z góry dziękuję za podzielenie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Domu Whisky to winnicalidla.pl, singlemalt.pl (tu odbieram osobiście), Leclerc i właściwie tyle, czasem zaglądam na smaczajama.pl bo tu też mogę odebrać zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na statkach.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja glownie w marketach auchan i carrefour plus lidl i biedronka bo mam blisko i czesto sa jakies promocje ;) lubie kupowac osobiscie. Poogladac itd. ;) czasem na lotniskach zalezy gdzie lece.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja głównie zagraniczne aukcje dużo taniej wychodzi ale trzeba brać minimum 3 butelki by koszty wysyłki zmalały

polecam też whiskybase.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak robisz ten whisky sour? Mam na wykończenie Tullamore Dew, to nie będzie mi szkoda.

 

  • 45 ml Scotch Whisky
  • 30 ml soku z cytryny
  • 15 ml syropu cukrowego

     

    Z Tym,że ja to odracam i daję max 15ml, soku z cytryny a około 30ml syropu cukrowego. Jak lubisz kostka lodu


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestawik na mundial powstał, dwie skrajne nabyte wczoraj, wróciłem z morza to i wypadało uzupełnić braki . Środkowa to upominek od forumowego Kolegi. Jeśli to czytasz, mówiłem ze pójdzie przy finale Ligi Mistrzów. Będzie na finał mistrzostw świata

 

GMu5r6s.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i polecany mi Springwood będzie w akcji. Znalazłem go w cenie 145 zł za butelkę 1 litr, to chyba dobra okazja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środkowa to upominek od forumowego Kolegi. Jeśli to czytasz, mówiłem ze pójdzie przy finale Ligi Mistrzów. Będzie na finał mistrzostw świata

 

Na zdrowie

I oby finał był tak dobry jak dzisiejszy mecz Portugalii z Hiszpanią

 

U mnie dzisiaj absolutna klasyka tutaj gdzie mieszkam

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180615/1ac72ad5a922f8f877fdf24f2bd10f7c.heic

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było widowisko najwyższej próby, dzis abstynencko ale jutro szklaneczke czegos w bursztynowym kolorze przechyle :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

 

Nie jestem fanem,ani nie piję whisky z colą. Jednak ostatnio ten "napój" stał się bardziej popularny. Stąd pytanie, jaką whisky polecacie do takiego mieszania? Wiem jakiś blend,ale jaki? Najlepiej by był jeszcze w cenie max 100zł/o,7l


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

 

Nie jestem fanem,ani nie piję whisky z colą. Jednak ostatnio ten "napój" stał się bardziej popularny. Stąd pytanie, jaką whisky polecacie do takiego mieszania? Wiem jakiś blend,ale jaki? Najlepiej by był jeszcze w cenie max 100zł/o,7l

Wybór jest bardzo duży i zależy tylko i wyłącznie od Ciebie , od Twojego gustu i smaku.

Ale jak bym miał coś polecić to np. może być najbardziej popularny drink świata Jack Daniel’s z colą.

No i pewnie wiele innych dostępnych wszędzie blendów typu Grands , Jasiu itp itd. I każdy bez problemu mieści się w kwocie, którą podałeś.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Dzięki.Jakbyś jednak miał wybrać coś nie standardowego (czyli nie Grands,Jack,Johny,Balentines) to co? :)
Ciekawy jestem,czy ktoś ma w tej kwestii jakieś "doświadczenie" :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Dzięki.Jakbyś jednak miał wybrać coś nie standardowego (czyli nie Grands,Jack,Johny,Balentines) to co? :)

Ciekawy jestem,czy ktoś ma w tej kwestii jakieś "doświadczenie" :)

Nic. Ja bym nie wybrał nic bo nie pije whisky z colą chociaż od razu powiem , że nie mam nic do takiego picia.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do coli każda podejdzie, wiec co nie kupisz będzie dobre. Możesz  kupić J&B, Passport,Jamesona, Famous grouse, a nawet Chivasa w budżecie do 100zł, standardowość w tym wypadku to pojecie względne ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jameson do coli, chlip chlip chlip :(

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma tez pijam bez ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grants i Balentynka do drinkow cacy, dostepne wszedzie. JW red label np smierdzi nawet colą zalany.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grants i Balentynka do drinkow cacy, dostepne wszedzie. JW red label np smierdzi nawet colą zalany.

 

G6

Pełna zgoda co do red Label ale już black Label 12 Yo mogę wypić sobie solo z kieliszka.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez docent
      Witam serdecznie !
      W trakcie wycieczek po Szkocji często mijam zegary słoneczne w różnych ciekawych miejscach.
      Niestety nie zawsze mam przy sobie aparat ale obiecuję poprawę.
      W miniony weekend zawitałem w Aberdeen i natrafiłem na taki oto bardzo ciekawy zegar słoneczny
      znajdujący się na budynku jednej z najstarszych w okolicy ... Loży Masońskiej .
      W budynku loży znajduje się również kamienna posadzka w kształcie gwiazdy ze znakami zodiaku,
      której niestety nie miałem sposobności zobaczyć. (Może następnym razem)
      Fotka posadki pochodzi z w/w strony.
       

       
       

       
       

       
       

       
       
      POZDRAWIAM CIEPLUTKO !
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.