Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tschaya

Jacques Lemans

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam zegarek firmy Jacques de Manoir i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwując ten wątek z oddali, nasuwa się spostrzeżenie: jaka cena taki towar.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto interesować się tymi zegarkami? Ładnie wyglądają, podobają mi się a cena wydaje mi się tez niewygórowana, pytanie co do jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może przeczytaj temat... Są tylko dwie strony ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nawiązując do tematu to jestem użytkownikiem zegarków Marki Jacques Lemans od ponad 7 lat. Najstarszy mój zegarek model 1-997 ma ponad 7 lat oczywiście ma zarysowania od użytkowania ale zegarek działa bez problemowo. Nie ma problemów żeby się opóźniał czy kiedykolwiek się zepsuł. Tylko baterie należy wymieniać. Zegarmistrz który mi wymienia baterie dziwi się że on jeszcze funkcjonuje. Jest bardzo zadowolony i obecnie szukam kolejnego. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od 5-6 lat kwarcowy JLM 1-1117N i działa cały czas bardzo dobrze, luma działa, jest bardzo dokładny.
Pasek nie jest najwyższej jakości oraz od wewnętrznej strony szkiełka pojawiły się takie małe śnieżynki (nie mam pojęcia skąd).

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Mam od 5-6 lat kwarcowy JLM 1-1117N i działa cały czas bardzo dobrze, luma działa, jest bardzo dokładny.

Pasek nie jest najwyższej jakości oraz od wewnętrznej strony szkiełka pojawiły się takie małe śnieżynki (nie mam pojęcia skąd).

 

KJ

 

Podobne oznaki daje wilgoć dostająca się do zegarka. Resztę sam sobie dopowiedz...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne oznaki daje wilgoć dostająca się do zegarka. Resztę sam sobie dopowiedz... ;)

 

ja w swoim pływam, nurkuje i ani śladu wilgoci... ale może kolegi nie był do tego przystosowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim pływam, nurkuje i ani śladu wilgoci... ale może kolegi nie był do tego przystosowany:)

Wg napisu na tarczy oraz istnienia zakręcanej koronki był. 

Zresztą może jeszcze jest, te "śnieżynki" to mi nie bardzo na wilgoć wyglądają bardziej jakby składnik lumy odparował i osiadł.

A poza tym i tak go lubię ;-)

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne oznaki daje wilgoć dostająca się do zegarka. Resztę sam sobie dopowiedz... ;)

 

Posiadam ten sam model co Kolega Klik Klak i występował w nim dokładnie ten sam efekt. Jako, że jest to wół roboczy i poważnie traktuję informację o jego wodoszczelności zegarek przechodzi regularne testy tejże z sukcesem. W przypadku wilgoci byłby jeszcze jeden objaw, czyli w zależności od warunków drobna skaza na wewnętrznej stronie szkła vel śnieżynka by znikała, a ona była cały czas taka sama, w tym samym miejscu widoczna pod pewnym kątem. Obejrzałem dokładnie szkło i wyglądało to jak skaza na nim od wewnętrznej strony. Niestety zagadki nie rozwiązałem, bo zegarek zaliczył upadek zakończony wymianą szkła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem Jacques Lemans 1-1178B dual time. Odkręciłem i... są w nim 2 mechanizmy (z racji pokazywania 2 czasów), są to miyoty 2035 albo 203-? (niedowidzę). To dobre mechanizmy? Malutkie strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo szukam bransolety do JL 1-1516C jesli ktoś ma proszę o info nie musi być cała potrzebuje tylko 2 ogniwa

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się naczytałem właściwie w żaden rzeczowy sposób nie uzasadnionych negatywnych opinii o JL, że mocno mnie zdziwił ten oto fakt - jakoś trudno mi uwierzyć, żeby facet o takiej reputacji zaryzykował reklamowanie totalnego badziewia:

 

http://jacques-lemans.com/en/blog/2013/11/13/kevin-costner-partner-of-jacques-lemans/


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle się naczytałem właściwie w żaden rzeczowy sposób nie uzasadnionych negatywnych opinii o JL, że mocno mnie zdziwił ten oto fakt - jakoś trudno mi uwierzyć, żeby facet o takiej reputacji zaryzykował reklamowanie totalnego badziewia:

 

http://jacques-lemans.com/en/blog/2013/11/13/kevin-costner-partner-of-jacques-lemans/

Zobaczyłem zdjęcie kolegi wędkarza po wygranych zawodach, w ręce trzymał wędkę dość znanej firmy, na pytanie o to jak to wędzisko się sprawuje podczas wędkowania, odpowiedział, że nie wie, bo łowi innym sprzętem, a za zdjęcie ma po prostu zapewniony sponsoring na zawody i to by było na tyle, jeżeli chodzi o fotografie używane do marketingu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może. Z drugiej strony jednak, Costner to nie wędkarz z Twojego przykładu i myślę, że dałby radę bez sponsoringu JL (chyba, że inwestował sporo na Krymie ;) ). W każdym razie ciekawy ten związek... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ilu znanych aktorów amerykańskich nie daje sobie obecnie rady bez występów w naszych polskich reklamach, myślisz, że oni to tak z przekonania? Hrabina Beata Tyszkiewicz spytana kiedyś dlaczego zdecydowała się na reklamowanie odkurzacza odpowiedziała, że ona nawet o tym nie chciała słyszeć, ale gdy proponujący dotarli do kwoty, to pomyślała, że za tyle to posprzątała by tym odkurzaczem nawet cały pokój, a oni proponowali jej tylko, że ma siedzieć na wytwornej kanapie obok tego odkurzacza... :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem. Mówię tylko, że mnie zastanawia fakt, iż ktoś tak BAAARDZO znany i przez wielu ceniony (http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Costner#Awards_and_nominations), związał się właśnie z taka marką. Nie szokuje mnie mariaż Pitt'a, czy DiCaprio z Tag Heurem, ani tym bardziej Kate Winslet z Longines - tu jednak widzę pewien dysonans między kalibrem gwiazdy, a kalibrem marki. Zastanawiałem się więc, na ile moje wątpliwości są uzasadnione. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van Damme też z żakiem latał w "Niezniszczalnych", Stalone i reszta nosili Pamy.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem. Mówię tylko, że mnie zastanawia fakt, iż ktoś tak BAAARDZO znany i przez wielu ceniony (http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Costner#Awards_and_nominations), związał się właśnie z taka marką. Nie szokuje mnie mariaż Pitt'a, czy DiCaprio z Tag Heurem, ani tym bardziej Kate Winslet z Longines - tu jednak widzę pewien dysonans między kalibrem gwiazdy, a kalibrem marki. Zastanawiałem się więc, na ile moje wątpliwości są uzasadnione. ;)

Marka taka całkiem ostatnia przecież nie jest, ale z kalibrem gwiazdy ma pewnie wspólną tylko kasę za twarz. Osobiście nie spotkałem jeszcze marketingu który by mnie przekonał, za taka kasę można być twarzą nawet badziewia, przekonanie o wybitności produktu nie gra tu żadnej roli. . W każdym razie zdjęcie z gwiazdą nie jest dla mnie wyrocznią, w żadnym wypadku, chociaż tak prawdę mówiąc jedno można z tego wywnioskować, im większy kaliber gwiazdy tym większy budżet firmy przeznaczony na marketing, a to o świadczy z kolei o kondycji finansowej firmy... ale tak poza tym nic więcej.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja bezwartościowa gęba nosi i jest zadowolona, aczkolwiek kupiłem dlatego że dostałem vouchera do Apartu, który nie był powalający jeśli o zakup dobrego zegarka idzie. Gdybym dostał gotówkę prawdopodobne jest że kupiłbym coś innego. Czy 1000 zł to niedużo za kwarca? Mi się wydaję że dużo, ale tu kłania się gaża dla kevina i jemu podoobnym :)

 

Już ponad rok noszę na co dzień i jestem bardzo zadowolony, także jak się podoba to kupuj o jakość się nie ma co martwić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiam się nad kupnem zegarka tej marki - po prostu zaintrygował mnie ten Costner jako ambasador marki po przeczytaniu, jak wspomniałem, dosyć dużej ilości negatywnych opinii. Ale fajnie, że jesteś zadowolony ze swojego zegarka - okazuje się, że takich osób, jak Ty, jest całkiem sporo (mówię o zadowolonych posiadaczach JL) - więc, kto wie, może i ja się kiedyś skuszę. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zainteresowaniem zerkam na te zegarki bo design całkiem do rzeczy (tak jak i ceny). Myślę że, JL jest lepiej postrzegany niż choćby Aztorin, sąsiadujący z nim w Aparcie. A pozyskanie gwiazdy kalibru Costnera to spory sukces marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ogromny sentyment do Costnera - po części wychowałem się na filmach z nim i dlatego tak się "wkręciłem", kiedy zauważyłem, że promuje JL. Zgadzam się więc w 100%, że to spory sukces marketingowy.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że "gwiezdność" gwiazdy Hollywood jest mocno związana z zyskiem jaki filmy tej gwiazdy przynoszą.

A Costnera kasowe sukcesy omijają od lat.

Choć też go lubię, szczególnie za Wodny Świat.

 

Wiec mimo że jest dobrym aktorem z kilkoma świetnymi filmami na koncie to dziś reklamuje JL a nie JLC.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.