Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KOPA76

rolex submariner czy ulysse nardin

Który z tych dwóch: Rolex czy Ulysse Nardin ?  

28 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

oscyluje pomiedzy rolexem submariner a ulysse nardin marine diver ,ceny sa podobne i oba mi sie podobaja.Jesli mozecie to doradzcie ktory moze jest lepszy pod wzgledem -pod kazdym wzgledem.dzieki za podpowiedzi

 

Pozwoliłem sobie dodac ankietę co by ułatwić koledze wybór - eye_lip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego ,że

 

a) Rolex kojarzy się z burakami ( chociaż ostatnio modniejsze są kartofle)

:D z ruską mafią ( szczególnie złoty)

c) z pewnym posłem Samoobrony

d) masa podróbek ( chyba najczęściej podrabiana marka )

i że UN jest ciekawszy , mniej znany ( przez to mniej snobistyczny ) i pomimo całej mojej sympatii do UN

jednak i pomimo wszystko wybrałbym Rolexa ,ponieważ

 

a) design jest tak prosty i niezmienny od lat ,że w przeciwieństwie do UN na pewno się nie znudzi

:D jakość wykonania jest naprawdę rewelacyjna

c) dokładność chodu świetna ( mój zielony sub chodzi najdokładniej ze wszystkich zegarków jakie mam -za wyjątkiej kwarcowego trasera)

d) zarówno do pływania , na wczasy , na plażę ,a i do lużniejszego garnitru go założysz i będzie pasował

e) jak Ci się jednak znudzi zawsze łątwo sprzedasz i wiele nie stracisz ( nie tak wiele jak w przypadku UN)

f) mechanizm !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym innym przypadku Rolex, ale UN Marine jest piękny i jest to jeden z najładniejszych zegarków, co prawda argumenty Darka są racjonalne.. ale serce oddałbym UN :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pojedynku zdecydowanie wybral bym UN. Glownie ze wzgledu na design. Rolex wogole do mnie nie przemawia. A UN jest piekny!

I czy istnieje roznica w jakosci wykonania UN wzgledem Rolexa?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) I czy istnieje roznica w jakosci wykonania UN wzgledem Rolexa?

Myślę, że nie.

 

Do autora: UN jest moją najukochańszą firmą, ale jeśli to ma być Twój jeden, jedyny zegarek... Z bólem serca... Kup Rolex'a! Argumenty Darka są naprawdę trafione, chociaż z jednym się nie zgodzę:

(...) mniej znany (przez to mniej snobistyczny) (...)

Chyba dla mnie mniej znany = bardziej snobistyczny. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o snobizm w takim wydaniu " jak najbardziej się pochwalić " i tu zdecydowanie lepiej brzmi "mam Rolexa" niż "mam Ulysse Nardin" ,bo ta druga marka za wyjątkiej nielicznej grupki ( w tym Członkowie klubu) nikomu nic nie mówi .

 

Poza tym z porównania to ( całkiem subiektywnie) Rolex się lepiej nosił niż UN ( przynajmniej ten Marine Diver , a szczególnie na gumie jest naprawdę źle wyprofilowana z tymi wstawkami z metalu)

 

Jeśli ma to być jeden to jednak Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

w tym wypadku racjonalny wybór schodzi na 2-i plan, pomimo rzeczowych i nie do podważenia argumentów Darka.

zdecyduje raczej twoje psyche - wierz mi :D

 

paradoksalnie znalazłem jeszcze jeden argument dla Darka przemawiający za Rolexem :wink:

jeżeli napadną Cie oprychy możesz ocalić Rolexa tłumacząc się prezentem od żony ze stadionu za 50,-pln :D

UN nie ocalisz :cry: nawet jeśli powiesz, że to nowa wschodząca gwiazda rynku azjatyckiego w segmencie do 20 USD (nie pytaj dlaczego :shock:

 

BTW

jak dla mnie UN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybrałbym Roleksa.

A argumenty za, najlepiej opisał Darek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za Rolexem jako wzorcem z Sevres :wink: , ale UN podoba mi się bardzo.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rolex chyba jako jedyny mi się podoba więc pewnie dlatego na niego głosuję.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, zgodnie z tym co napisał Darek. :wink:

KOPA - UN będzie następny! :D

 

P.S.

Z tą ruską mafia to chyba tak, że najpierw był Rolex, a potem ruska mafia prawda?


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zapomniałem dodać ,że jeśli chodzi o nurkowanie Rolex ma świetny system szybkiego poszerzenia bransolety,aby się zapiąć na piance

 

zdjęcia ponizej w celu zaostrzenia apetytu !!

 

post-335-0-77668200-1330519436.jpg

 

 

post-335-0-91888900-1330519437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, to klasyka i prawdziwy profesjonalista.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

rolex. No, chyba, że masz chrapkę na błękitną tarczę (jak ja obecnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie UN.

Darzę sentymentem tę firmę, od niej zaczęła się moja wirtualna przygoda z zegarkami przez duże "Z"...jak sie skończyła to już doskonale wiecie- dlatego UN szczególnie Maxi Diver, ale argumenty Darka są trafne i przy wyborze zegarka dla siebie kierowałbym się nimi :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.