Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
737 odpowiedzi w tym temacie

#721 DawPi

DawPi
  • Tech Admin
  • Moderator
  • 1199 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 15:41

Zgłaszam propozycje, aby ktoś lub coś zawracać większą uwagę na bazarku po zakończonych transakcjach. Zakończone kosztować i wykazywać, bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.

Podbijam byś podał te tematy tutaj w formie linków do nich.

• 0

#722 Velmer

Velmer
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 22:24

Trzebaby pisać maile do forumowiczow i pytać czy sprzedany przedmiot. Zdarza się im zapominać. Zgłosiłem taki temat. Reszta należy do adminów.
  • 0

#723 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 14420 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 22:31

Trza by pisarzy gminnych zatrudnić. Moc.

• 2

#724 Enkil

Enkil

Мамай

• Użytkownik
  • 5512 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 00:44

Bardzo chciał bym, aby na tym forum, można było przyznawać nie tylko plusy ale i minusy ( bez znaczenia czy będą publiczne czy nie), często bardzo mnie wku.....ją posty niektórych forumowiczów, którym się wydaje, że mówią w imieniu ogółu, choć w rzeczywistości jest inaczej. To że można tylko bić brawo jest trochę śmieszne, a trochę żałosne.
  • 5

#725 Antiquarius

Antiquarius
  • Użytkownik
  • 2517 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 07:38

Trzebaby pisać maile do forumowiczow i pytać czy sprzedany przedmiot. Zdarza się im zapominać. Zgłosiłem taki temat. Reszta należy do adminów.

A może wystarczy wprowadzić np. 14 dniowy czas ważności postu bez podbicia.
  • 0

#726 tarant

tarant

• Moderator
  • 14420 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 12:01

Bardzo chciał bym, aby na tym forum, można było przyznawać nie tylko plusy ale i minusy ( bez znaczenia czy będą publiczne czy nie), często bardzo mnie wku.....ją posty niektórych forumowiczów, którym się wydaje, że mówią w imieniu ogółu, choć w rzeczywistości jest inaczej. To że można tylko bić brawo jest trochę śmieszne, a trochę żałosne.

Niestety, te niby przyjazne łapki służą też do wyrażania negatywnych emocji. Kiedy np. napiszę "Enkil jezd gupi", to potencjalna mnogość łapek w tym poście będzie znaczyć, że słusznie mu dowaliłem i mam koterię wrogów rzeczonego.Po kiego...?

Ja jestem nadal za wprowadzeniem punktacji typu "pomógł", "okazał się pomocny". Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość ukazania ile ocen otrzymał użytkownik oraz ile sam takich wystawił.

• 2

#727 Enkil

Enkil

Мамай

• Użytkownik
  • 5512 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 14:08

Na jednym z forów istnieje takie rozwiązanie; po kliknięciu w łapkę rozwija się takie rządek i można sobie coś kliknąć, lub nie :)IMG_20180609_150209.jpg

Niestety, te niby przyjazne łapki służą też do wyrażania negatywnych emocji. Kiedy np. napiszę "Enkil jezd gupi", to potencjalna mnogość łapek w tym poście będzie znaczyć, że słusznie mu dowaliłem i mam koterię wrogów rzeczonego.Po kiego...?
Ja jestem nadal za wprowadzeniem punktacji typu "pomógł", "okazał się pomocny". Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość ukazania ile ocen otrzymał użytkownik oraz ile sam takich wystawił.

oczywiście można napisać że ktoś jezd gupi i znajdą się tacy co to będą lubić :) ale o ile wygodniej jest kliknąć łapkę w dół, i sprawa załatwiona bez zbędnego bicia piany :)
  • 0

#728 tarant

tarant

• Moderator
  • 14420 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 14:15

Coś podobnego jest np. na tym forum. Przy czym "reputacja" jest widoczna przy użytkowniku. Po kliknięciu widać szczegóły. Pucharek jest za merytoryczne wypowiedzi ;)

FireShot Capture 074 - TheBit Opus #1S - In_ - http___forum.mp3store.pl_topic_149359-thebit-opus-1s_.jpg

FireShot Capture 075 - Otrzymanie reputac_ - http___forum.mp3store.pl_profile_979-tarant_reputation_.jpg

• 0

#729 DawPi

DawPi
  • Tech Admin
  • Moderator
  • 1199 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 10:50

Wszystko można włączyć, ale ustalenia były kiedyś takie że zostaje tylko pozytywna reputacja.
  • 0

#730 Gość_gość”u_*

Gość_gość”u_*
  • Gość

Napisano 17 czerwiec 2018 - 10:15

Kcem byc modem.
  • 0

#731 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 8017 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 14:14

Kcem byc modem.

Jak mawiał Moryc Welt z Ziemii obiecanej, chcieć to móc :-)
  • 0

#732 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 1350 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 14:59

Rzecz która moim zdaniem ewidentnie wymaga zmiany to system powiadomień. System powinien zliczać hity w jednym wątku i dawać o nich jedno powiadomienie, ewentualnie rozwinięte o informacje, że wypowiedział się X, Y i Z... obecny system nie ma za grosz sensu. Jak się w jednym temacie wypowie 15 osób, w innym 6, a jeszcze w innych po 2, to dostaję info że jest 40 nowych wiadomości, ale do tych dalszych  nie docieram.     

• 0

#733 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 15:09

Kcem byc modem.

Nie wiadomo czy się nadajesz. Trzeba mieć predyspozycje :huh:
  • 0

#734 SzymonJestem

SzymonJestem
  • Użytkownik
  • 784 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 10:31

Hejka,
Z forum od początku korzystam na telefonie, z aplikacji Tapatalk. Dziś wszedłem na kompie i okazuje się, że mam aż 3 punkty ostrzeżeń :o Jestem zszokowany, bo na telefonie nigdzie o tym nic nie było napisane. Czy da się jakoś zmienic, by na Tapatalk też były one widoczne? Wiem, że to zewnętrzna aplikacja, nie znam się na stronach internetowych. Oczywiście nie kwestionuje tych ostrzeżeń, bo w większości są słuszne, ale po prostu się zdziwiłem
Pozdrawiam

Tak samo dostałem 1 punkt ostrzeżenia za nieprzestrzeganie regulaminu działu sprzedaży. Dostałem go słusznie, bo trzeba zmienić temat na kosz, a ja napisałem w wątku po prostu kosz, mimo że chciałem zmienić temat, ale na telefonie, dokładnie na Tapatalk nie znalazlem takiej opcji.

Użytkownik SzymonJestem edytował ten post 14 lipiec 2018 - 10:33

• 0

#735 tarant

tarant

• Moderator
  • 14420 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 12:25

To używaj aplikacji, które to umożliwiają. To nie jest forum miłośników Tapatalka.

Każde ostrzeżenie moderatorskie wysyłane jest na podany przez użytkownika adres email oraz wyświetla się przy pierwszej próbie pisania na forum.

• 0

#736 mandaryn44

mandaryn44
  • Użytkownik
  • 1535 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 17:20

Eee tam wysylane na mail. Jak dostałem swoje za dokładnie taka sama sytuację jak kolega to też dopiero na kompie zauważyłem. Żaden mail nie przyszedł.
  • 0

#737 SzymonJestem

SzymonJestem
  • Użytkownik
  • 784 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 17:32

Eee tam wysylane na mail. Jak dostałem swoje za dokładnie taka sama sytuację jak kolega to też dopiero na kompie zauważyłem. Żaden mail nie przyszedł.

Co śmieszne na telefonie nie trzeba potwierdzać, że zapoznałem się z ostrzeżeniem, od razu mogę pisać

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#738 tarant

tarant

• Moderator
  • 14420 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 17:35

Powiadamianie na konto mailowe o ostrzeżeniach jest nieusuwalną opcją ustawioną dla każdego użytkownika. Sprawdź, może serwer Twojej poczty albo program pocztowy uznają powiadomienia z KMZiZ za spam.

FireShot Capture 101 - Panel kontrolny - Klub Miłośników Ze_ - http___zegarkiclub.pl_forum_index.php.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych