Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Kilka pytan w sprawie : CERTINA DS PODIUM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

siema mam kilka pytan w sprawie Cetiny DS PODIUM

1. W jakiej cenie mozna je nabyc?

2. Gdzie mozna je spotkac?

3. Czy ktos z was ma moze ten zegarek do sprzedania?

4. Jesli tak to w jakiej cenie?

5. Czy sa szanse zeby zdobyc ten zegarek do 700zł?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz papa klubowicze

P.S problemy z wklejem fotki:/

oto link: http://img163.imageshack.us/my.php?image=88454073es1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Za 9 stów z groszem się na Allegro przewijała(chodzi o automat)

Do 700 to może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

automat mowisz? hmm no to by mi odpowiadalo poniewaz nie lubie kwarcy:p ale 900zł:/ kurna za duze jak na kieszen 17-nasto latka:/:)

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz papa

P.S jesli gdzies znajdziesz taka do 800 to daj znac :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR-S
siema mam kilka pytan w sprawie Cetiny DS PODIUM

1. W jakiej cenie mozna je nabyc?

2. Gdzie mozna je spotkac?

3. Czy ktos z was ma moze ten zegarek do sprzedania?

4. Jesli tak to w jakiej cenie?

5. Czy sa szanse zeby zdobyc ten zegarek do 700zł?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz papa klubowicze

P.S problemy z wklejem fotki:/

oto link: http://img163.imageshack.us/my.php?image=88454073es1.jpg

 

czesc

certina ktora cie interesuje nowa kosztuje 1260,00z (jak dobrze pamietam) i nie powinienes miec problemu aby ja dostac w dobrym sklepiel.

automat chrono-nowa linia podium cena 4-5tys

 

http://www.certina.ch/2004/flash/model.php...men&lang=EN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieki na info:) a co myslicie o TISSOT PRS 516?

w jakich cenach moge go spotkac? tto kwarc ale i tak mnie kreci i interesuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i mechaniczny 516. Ale udaje wyglądem divera pomimo, że ma 5 atm.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieki wielkie za odpowiedzi zastanawiam sie bardzo nad zakupem tego tissota:d jest boski marze o nim caly czas:p nawet mi sie snil:p pozdrawiam napiszcie jeszcze jakies info i nim pap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat PR516 w salonie widziałem za 1340 zł. Pewnie w sklepach internetowych, na Allegro czy EBay będzie taniej.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR-S

sprawdz w sklepach SWISS tam sa czesto przeceny na zegarki i czesto mozna dostac bardzo ladny szwajcar tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieki za info na allegro sa dwa takie: licytacje : 599zł i 999zł

probuje sie skontaktowac z kolesiem od tego za 599:p moze bym za tyle kupil i tak nie mam tyle kasy ale wszystko sie da zrobic:p

sprawdze w sklepach swiss pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info na allegro sa dwa takie: licytacje : 599zł i 999zł

probuje sie skontaktowac z kolesiem od tego za 599:p moze bym za tyle kupil i tak nie mam tyle kasy ale wszystko sie da zrobic:p

sprawdze w sklepach swiss pozdrawiam

Zdecydowanie niezły wybór jak za tą kasę ale można trafić jeszcze taniej w tym za 599 są niewyrażne zdjęcia poproś o lepsze albo jeśli odbierasz osobiście dobrze go obejrzyj i pamiętaj to połowa ceny za używany sprzęt a to już nie jest taka okazja..

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kurcze dobrze ze mi powiedziales !!

musze poprosic o dodatkowe lepsze fotki!

dzisiaj bylem w sferze w BB i zalozylem sobie ten zegarek w sklepie z zegarkami jest idealny:d mam nadzieje ze ten ktorego kupie bedzie rownie w dobrym stanie:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą samą cenę możesz nabyć PRS 200 jest w tej chwili myślę że jak potargujesz to będzie za 550 ale to sprawa gustu,ja często targuję na allegro i ze wspaniałymi rezultatami ale w tej chwili w Tissotach,Atlanticach,Certinach godnych uwagi nie ma czegoś szczególnego.Pozatym należy pamiętać że jest martwy sezon i spora część zbiera kasę na wyjazdy albo wyjechała albo najchętniej coś by sprzedała żeby było na wyjazd i teraz warto kupować jeśli masz kasę to zaczekaj do ostatniej chwili i staraj się aby koleś zszedł z ceny jeśli mu zależy na kasie to spuści... :wink:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

siema Staruszku:) no wiec tak ten PRS 200 mi sie nie podoba :/ to raz z dwa ten prs 516 przypadl mi calkiem do gustu i postaram sie go kupic za 500 zl albo i mniej z doliczeniem do sumy zegarka badz czegos innego :) ten prs 516 mi sie bardzo spodobal jak go dzisiaj przymierzalem nie moglem sie napatrzyc jest poprostu swietny :) aha i mam pytanie: czy wodoszczelnosc do 50 m obejmuje takze skoki do wody z wiezy z wysokosci 3 m okolo ? plx odpowiedz :)

aha i jescze jedno czy spokojnie bede mogl skrocic branzolete o chociazby jedno ogniwo? pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę pewnie da się skrócić, skakać do wody bym z nim nie radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą dlatego proponowałem PRS 200 tzn.udaj się do sklepu ZIBI przy Chmielnej na piętrze jest serwis i poproś o sprawdzenie szczelności mają tam komorę ciśnieniową i zegarmistrz Ci powie czy wytrzyma więcej niż 5atm. bo tak naprawdę tu chodzi głównie o uszczelnienie przy koronce które upierając się można zmienić i wtedy napewno wytrzyma 10atm. i będziesz mógł spokojnie skakać do wody ale nawet i teraz można ryzykować z 80% pewnością że nic się nie stanie.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie wiem dlaczego ubzdurałem sobie że jesteś z W-wy. :oops:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branzoletę skraca się w Tissotach klasycznie jest zawleczka którą należy wyciągnąć-wypchnąć najlepiej za pomocą cienkiej igły z odłamanym szpicem w przypadku braku innych sprzętów .Trzeba ją wyjąć z dwóch ogniw i połączyć je ze sobą po uprzednim usunięciu zbędnego ogniwa tylko zwróć uwagę którą stroną wkładasz czpień z jenej strony jest zagięty a z drugiej ma dwa końce więc wkładaj dwoma końcami.Strzałki pokazują kierunek wkładania.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieki wielkie za odpowiedzi:) branzolete skroce sam na pewno o jedno ogniwo. Jak przymierzalem tissota w salonie byl nieco zaduzy takze bedzie trzeba go troche skrocic , gdyz nie lubie chodzic w zegarku ktory mi lata na nadgarstku. A co do wodoszczelnosci bede w nim czasem plywac , skakac juz nie :) chyba ze z murku do wody. Nie plywam gleboko takze luzik. Co do tego PRS 200 to nie podoba mi sie chyba ze ten konkretny model ktorego Michele Oven ma na rece w katalogu z 2005. Z zoltymi wskazowkami i czarna tarcza. Lecz takiego nie znajde za taka kaske . Tak wiec zostaje przy PRs 516;) oszalalem na jego punkcie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za odpowiedzi:) oszalalem na jego punkcie. Pozdrawiam
I bardzo dobrze właśnie o to chodzi miłość do czasomierzy tutaj jest powszechna, życzę udanej tranzakcji.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jutro bede wszystko wiedziec w sprawie tego tissota :) moze utarguje cene na mniejsza :) jak narazie bede zarabiac na niego. Pracuje u taty w firmie juz drugi tydzien :) na ten zegarek ma sie rozumiec:p heh chyba sie zakochalem wiem ze to quartz ale i tak jest super. Nie stac mnie na lepszy zegarek nawet na ten mnie nie stac a staram sie jak moge zeby go miec. Jak na 17nasto latka i tak ladnie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Drodzy klubowicze:/ nie mam dobrej wiadomosci!

Pan ktory sprzedawal tego TISSOTA przypadkiem rozwalil go uderzajac nim o drzwi. Tak mi powiedzial gdy zapytalem go co z aukcja. Takze zegarka nie zdobede:/ teraz mam kilka ofert OMEGI na niemieckim www.ebay.de lecz nie mam konta takze chyba nie kupie zegarka i nigdy nie bede miec wymarzonego czasomierza:/ szkoda !!

A moze ktos z wami mi pomoze i kupi zegarek na ebay po czym mu zaplace itp... ? czy ktos moze mi pomoc ? pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.