Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dommir

[22-gi LIPIEC] Nasze wrażenia ze spotkania

Rekomendowane odpowiedzi

Aby wątek nie powędrował zbyt szybko do kosza proponuję aby uczestnicy podzielili się w tym miejscu swoimi wrażeniami z tego spotkania i przekazali choć trochę z jego atmosfery tym, którzy nie mogli w nim uczestniczyć.

 

Na razie powiem tylko tyle, że spotkanie było monotematyczne. Cały czas mowa była tylko jednym. :wink:

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie bardzo mi się podobało :D wspaniałe zegarki! było dużo wiedzy technicznej. Ogólnie wszystko było zapięte na ostatni guzik :)

Polecam a tym których nie było napisze, że jest czego żałowac.

 

Pozdrawiam! :)

 

ps. na mojej partnerce spotkanie zrobiło również ogromne i bardzo pozytywne wrażenie :)


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ( za przybycie ,spotkanie , wieczorek etc dziękowałem już w dwóch innych wątkach to się nie będę powtarzał :) ) ponieważ , uwaga ! już myślę o organizacji następnego spotkania ! proszę Was o opinie ( krytyczne również ) i co chielibyście w przyszłym roku zmienić , wprowadzić , zasugerować itd do formuły następnego spotkania.

Jest czas to sie popracuje :)

 

Ja mam już jeden pomysł - kupno trochę podróbek na kilogramy i się przejedziemy na podjeżdzie przed hotelem po nich małym walcem drogowym - z reportażem w prasie i tv. Jak Wam się podoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuje wszystkim za spotkanie, a szczególnie organizatorom za podjęty wysiłek. Ciesze się, że udało mi się "wcisnąć" na spotkanie pomiędzy innymi planowanymi sprawami. Jestem jeszcze w szoku od oglądanego ogromu zegarków, z których wiele pierwszy raz widziałem "na żywo". Nie wspomnę o fajnych ludziach, których poznałem bo to o wiele wyższy wymiar :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już jeden pomysł - kupno trochę podróbek na kilogramy i się przejedziemy na podjeżdzie przed hotelem po nich małym walcem drogowym - z reportażem w prasie i tv. Jak Wam się podoba ?

 

Z racji zawodu już dziś deklaruję dostarczenie walca. Może być również duży.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Polecam a tym których nie było napisze, że jest czego żałowac.

 

nie ściemniać!

tylko sprawozdanie ze spotkania

zrobić

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję:

 

Wielu z nas jakąś podróbkę kiedyś spotkało na swojej drodze, ja jedną wyrzuciłem zaraz po rozpakowaniu, ale mam jeszcze gdzieś taką, której nie rozpoznałem na pierwszy rzut oka :oops: .

 

Może u Władka w sklepie ( tu było by najlepiej ), albo w innym publicznym miejscu umieścić jakieś akwarium - pojemnik i tam wrzucać podróbki nadsyłane przez klubowiczów.

 

Takie wystawienie podróbek na widok może spełnić funkcję edukacyjną dla klientów :)

 

A jeśli nowa osoba na forum, która pyta o zegarek i rozpoznamy, że to podróbka, to będziemy prosili o przesłanie jej do punktu zbiorczego.

 

Co wy na to? To zarys pomysłu, może go jakoś zmodyfikować?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz naprawde fajny pomysl. Deklaruje sie nawet do zakupu podrobek w celu ich unicestwienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
)

 

Ja mam już jeden pomysł - kupno trochę podróbek na kilogramy i się przejedziemy na podjeżdzie przed hotelem po nich małym walcem drogowym - z reportażem w prasie i tv. Jak Wam się podoba ?

 

Świetny pomysł. Już widzę górkę "Rolexów", "Patków" i innych takich.

Jakąś sztukę mogę dostarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR-S

rewelacyjny pomysl.

na pewno bylo by glosno o tym w tv i prasie.

taki pozytywny PR.

 

bardzo chetnie podjade na Stadion 10lecia i tam kupie kilka sztuk na zlomowanie.

chyba ze ktos ma znajomego w urzecie celnym i taka akcje przeprowadzic wspolnie. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
bardzo chetnie podjade na Stadion 10lecia i tam kupie kilka sztuk na zlomowanie

 

a kup

zostaniesz ich najlepszym klientem,zniżki dostaniesz...

 

hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazowi powyżej walec by pomógł :twisted: Sam również postaram się załatwić przynajmniej jedną podróbę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koledzy znaleźli kilkanaście podrobionych zegarków Rolex i Longines - mogą być?

A co do wrażeń ze spotkania - cudnie było. Niesamowity był zegar astronomiczny, szkoda tylko, że pan Zdzisław rozkręcił się dopiero po części oficjalnej - pięknie opowiadał i zdjęcia pokazywał :)

Poza tym, nowy Moser ma bardzo profesjonalnego przedstawiciela - mnie przekonał.

Ale koleżance i tak najbardziej podobał się Władek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser robił wrażenie, Grande Complication mniejsze :) Na żywo potwiedziłem, że czarny Samuraj i Sinn Piotra to zegarki nad wyraz interesujące :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale koleżance i tak najbardziej podobał się Władek :wink:

 

:):):)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już jeden pomysł - kupno trochę podróbek na kilogramy i się przejedziemy na podjeżdzie przed hotelem po nich małym walcem drogowym - z reportażem w prasie i tv. Jak Wam się podoba ?

 

Jestem zdecydowanie przeciwny kupowaniu podróbek w celu ich zniszczenia.

Dopiero by się ucieszyli producenci i handlarze podróbek... :cry:

Poza tym, ktoś z zaproszonych przedstawicieli mediów mógłby nieopatrznie spytać skąd tyle tego mamy... :)

 

Walcowanie porób jak najbardziej, ale nie kupowanie ich w tym celu... Może by poprosić odpowiednie służby o kilka nalotów, albo o udostępnienie ich zbiorów (jeśli takowe wogóle posiadają).

 

Spotkanie bardzo mi się podobało.

Szczere gratulacje dla konferansjera :) Władku... Chylę czoła.

Organizacyjnie bez zarzutu, atmosfera świetna, towarzystwo znakomite, prezentacje poszerzyły sferę moich zainteresowań o nowe aspekty zegarkomaniactwa :D

Nic tylko tęsknić do następnego. Jedyne, czego żałuję to moja nieobecność na wieczorku zapoznawczym :) Ale cóż... może następnym razem :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać dużo - supeer było :) Zrobie sobie kawke i siadam do napisania realcji ze spotkania. Bedzie zapewne chaotyczna nieco :) jak skończe to wstawie 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie bardzo ważnym uczestnikiem piątkowego spotkania był Jan Sikora (o ile dobrze pamiętam nazwisko?), spawacz, Poland.

Jędrek koniecznie musisz odnaleźć gościa :)

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka

Dzień dobry :) Jestem koleżanką Jeeves i występuje na forum po raz pierwszy.

Do tej pory nie miałam do czynienia z zegarkami w sensie jaki zobaczyłam w sobotę, t.j. pasji. Jednak często spotykam 2 fanatyków tych wynalazków:) m.in. osoba wskazana powyżej :) (pozdrawiam)

Ale chcę napisac o wrażeniach ze spotkania, ktorego byłam przypadkowym uczestnikiem.

Uważam, że jest to fantastyczny pomysł. Łączący pasję i ludzi którzy znają sie głównie z nicków internetowych oraz biznes i mozliwośc zaprezentowania swojej oferty odbiorcom, do których rzeczywiście trafia. Dlatego nasza koleżankowa dyskusja o wrażeniach ze spotkania wyróżniła fantastyczną prezentację marki Moser. Dobrze dobrana osoba, przybliżająca nam firmę, jej cele, tradycję, strategię oraz pomysły owocujące rozwiązaniem technicznym zastosowanym w zegarku. Myślę, że inne firmy na przyszłym spotkaniu popiszą się podobnym pomysłem marketingowym.

Po części głównej miałyśmy okazje wysłuchac swobodniejszej i bardziej osobistej prezentacji zegara astronomicznego przedstawioną przez jego twórcę. Okazuje się, że Pan Zdzisław jest w posiadaniu niezłych zdjęć z poszczególnych etapów tworzenia zegara oraz swojej pracowni. Polecam.

Jak Jeeves zdradziła moim zdaniem impreza zawdzięcza swoje tempo i atmosferę prowadzącemu, który nie dośc, że był organizatorem, znał się na temacie, to płynnie prowadzil dyskusję dodając do niej swoje niezwykłe poczucie humoru i, że tak ujmę, luz. Spotkanie sporo mu zawdzięcza.

Muszę jeszcze wspomniec o wykładzie Jeeves, który był główną przyczyną mojej obecności. Myślę, że wszyscy się zgodzą, że był świetny. Wnioskuje to po dyskusji, jaką wywołał na sali jak i poza nią. Mam nadzieję, że wnioski z referatu zaowocują:D

Pozdrawiam Was wszystkich i życze aby Wasze grono nie tylko się powiększało ale przede wszystkim zacieśniało.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie bardzo ważnym uczestnikiem piątkowego spotkania był Jan Sikora (o ile dobrze pamiętam nazwisko?), spawacz, Poland.

Mirek

 

Powiem więcej: Jan Sikora, Spawacz, Poland powinien zostać honorowym członkiem Klubu :)

 

Jędrek koniecznie musisz odnaleźć gościa :)

 

Jestem gotów pojechać na drugi koniec kraju, żeby dowiedzieć się jak Jan Sikora poradził sobie na kongresie i jakie przygody miał w drodze powrotnej :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już dwóch.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

DOBRY WIECZÓR

koleżanko

Witaj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po raz pierwszy na forum od czasu spotkania.

Wrażenia:

Jakoś inaczej wyglądacie w realu niż sobie wyobrażałem - szególnie Tessio inaczej wygląda i brzmi z tym "forza italia".

Było świetnie i bardzo się cieszę, że się udało.

Dzięki: Darku i Joanno, jeeves, p. Zdzisławie i oczywiście profesorze.

Z Fabien przegadaliśmy cały wieczór - przy flaszce wina (choć bałem się mojego wyboru gatunku - bo on jest Francuzem).

Następne spotkanie ????

- tak dobry pomysł z tymi podróbkami - rewelacyjny !!!.

Zgadzam się, że nie należy ich kupować - "Corvus77" (jak ktoś chce to może, ale niech nie krzyczy, że kupił).

Może zbierać w kilkunastu sklepach w Polsce ? - będzie głośniej, będzie więcej.

- mogą nawet z tego być potencjalni sponsorzy ?

Szkoda, że nie miałem czasu porozmaiwać z każdym - to wina nieobecnaości w piątek. Nadrobię następnym razem.

władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.