Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

yaris

Mercedes

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem taki zegarek

Jak myslicie co moze byc w srodku ??

jaki mechanizm (chinski czy cos lepszego)

Bo jesli mial bym zaplacic za znaczek mercedesa to ja dziekuje

A ponizej troszke o zegraku

Opis produktu: Bardzo starannie wykonany, w klasycznym stylu, wodoszczelny do 5 ATM. Przysrubowany spód koperty ze stali nierdzewnej. Wkladka ze szkla mineralnego na spodzie pozwala zajrzec gleboko w mechanizm. Czarny, wyscielany pasek z prawdziwej skóry z wzorem zeberkowanej blachy.

Cena brutto: 624.92 zł

post-2041-0-72605000-1330520270.jpg

lub taki automat

post-2041-0-20786000-1330520273.jpgCena brutto: 838.69 zł

I co o tym sadzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stanowczo bym sobie odpuscił , a szczególnie za te pieniądzę , za które można kupić produktu uznanych firm -

 

A poza tym Mercedes to auto , a nie zegarek , więc nie zwracałbym żadnej uwagi na fakt występowania tegoż znaczka ( w sensie że miałby podwyższać prestiż czy jakość tego "zegarka" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był link na forum do jakiejś azjatyckiej firmy, która to produkuje. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się pekińczyk :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie na to

cena powala ale mechanizm ETA (Valjoux to dobry mechanizm ??)

Opis produktu: Ekskluzywny przyrzad do pomiaru czasu w serii limitowanej do 204 sztuk. Trzyczesciowa koperta ze stali szlachetnej z wypuklym szkielkiem szafirowym, pokrytym od wewnatrz powloki antyrefleksyjn. Przykrecany dekiel ze szkla szafirowego (siedem skoków gwintu). Wodoszczelny do 10 atm. (100 m). Cyferblat w kolorze czarnym matowym. Koncówki wskazówek i indeksy godzin fluoroscencyjne (technologia Superluminova). Pasek z oryginalnej skóry z aligatora, wzór Louisiana, z zapieciem przyciskowym. Werk: Eta (Valjoux) 7750, Swiss made. Automatyczny naciag, 25 kamieni, rezerwa chodu 44 godziny, elementy wychwytu spelniaja wymogi chronometru. Zegarek jest dostarczany w wysokiej jakosci skórzanym etui.

Cena brutto: 9951.98 zł

post-2041-0-00184400-1330520274.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena brutto: 9951.98 zł

 

:shock: :( toć za te pieniądze to ma się Omegę Seamastera http://www.zegarki.krakow.pl/kolekcja?id=pro&nrk=12


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, daj spokój, Nie porównuj Omegi do Mietka !!! Mercedes to jest wypas i to pełen, a Omega to tylko Opel, jakby na to nie spojrzeć :(


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek, daj spokój, Nie porównuj Omegi do Mietka !!! Mercedes to jest wypas i to pełen, a Omega to tylko Opel, jakby na to nie spojrzeć :D

 

Mam Opla więc sam rozumiesz... :(

Miałem kiedyś zegarek Mercedes, po krótkiej przejażdżce na rowerze odpadły wszystkie indeksy :shock: . Po kolejnej przejażdżce (indeksy wyjąłem :) ) odpadły wskazówki, teraz leży gdzieś u rodziców w piwnicy wśród innych bibelotów.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr_kacy

Po pierwsze: dzieńdobry, jestem tu nowy :(

 

Po drugie: Panowie, może to nie Omega, ale nie przesadzajcie, TEN Mercedes to nie to samo co te dwa shity powyżej. Jego test porównawczy (z Porsche Design by Eterna) znajduje się w aktualnym Chronosie, co prawda przegrał, ale pewne jego walory zostały przez Panów redaktorów docenione. A skonstruowany został przez Muehle-Glasshuette w oparciu o zmodyfikowany przez ETA Valjoux 7750. Polecam wspomniany wyżej tekst, bardzo przyjemny, szczególnie biorąc pod uwagę motoryzacyjne wstawki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze zegarki wklejone to chińczyki.

Ten z valjouxem to oryginał produkowany dla mercedesa przez muehle glashuette.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.