Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Co chciałbym zmienić w treści regulaminu i dlaczego.

propozycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 15562 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 10:37

Ostatnio pojawiła sie cała seria wpisów dokonanych przez użytkowników mających wieloletni staż na forum i jedynie kilka postów. Tematy zamieszczali w absolutnie bezsensownych działach,ze  zdjęciami na których nie było nic widać, pytali o wycenę itp.

Karencja w pisaniu postów za wyjątkiem działu powitalnego, tygodniowa, już była i została przez Zarząd Forum zniesiona. Osobiście uważam, że podjęto złą decyzję.

• 0

#42 waldy

waldy
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 15:34

Mam zaledwie ok. 4-letni staż, postów niewiele ponad 50 i mam nadzieje, że post zamieściłem w odpowiednim dziale. 

Moją intencją było przedstawienie stanowiska osoby, która dużo korzysta z klubowego forum i chciałaby aby było to przede wszystkim forum miłośników ZEGARKÓW.

To w dużym stopniu będzie możliwe w zależności jaki będzie regulamin forum.

• 0

#43 Enkil

Enkil

Memor morte, non obliviscar vita.

• Użytkownik
  • 5978 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 21:51

Nie to abym chciał zmieniać coś w regulaminie, chciałbym się jedynie dowiedzieć czy w temacie "żarty żartami" dozwolone są dowcipy jedynie o Kaczyńskim? Nie zamierzam tu wyznawać do niego miłości, a dowcipy jak najbardziej mnie śmieszą, np. ten z kotem, który zamieścił Marek.
Pytam ponieważ te o Tusku też są śmieszne, natomiast już dwa moje posty zawierające takież, zostały usunięte. :)
Z pozdrowieniami dla moderacji :)
  • 0

#44 tarant

tarant

• Moderator
  • 15562 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 21:59

Rzecz nie w preferencjach dla Pana T. czy K, tylko poziomie dowcipów. Ucinanie głów zdaje się wyczerpywać kwestię.

PS. To nie je usuwałem.

• 0

#45 Enkil

Enkil

• Użytkownik
  • 5978 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:10

Aha rozumiem, po prostu dowcipy które mnie dziś rozbawiły i postanowiłem się nimi podzielić są na poziomie tak niskim iż na tym forum jest on (ten poziom) nie spotykany.
Postaram się poprawić. Dziękuję za opinię, szkoda że nie podał jej ten kto w tym przypadku osobiście zadbał o podniesienie/utrzymanie poziomu i moje posty znów usunął. Ale jak wiadomo nie musi tego robić.
  • 0

#46 tarant

tarant

• Moderator
  • 15562 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:15

A ma być obecny i tłumaczyć się w minutę od zażalenia Jaśnie Pana? Ić spać Enkilu, jak Cię lubię :)

• 0

#47 Enkil

Enkil

• Użytkownik
  • 5978 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:21

Oczywiście że nie, po prostu spodziewałem się że odpowie właśnie on, nie koniecznie zaraz. Choć mogłem się spodziewać, że z powodu twego uczucia do mnie, i ty możesz się wypowiedzieć :D Zapewniam że twój sentyment jest odwzajemniony :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych