Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość macromiak

Zegarek w cenie 600-800 zł (męski)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macromiak

Mam pytanie do "zawodowców". Jakie zegarki polecacie do 400zł ?? Napiszcie jakie firmy preferujecie. Chodzi mi o zegarek z bransoletą, analogowy? (niecyfrowy :D ). Dobrze jakby miał datownik (wystarczy dzień) i żeby był to zegarek męski, dobrze prezentujący się. Z góry dziękuję za podpowiedzi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Tutaj powinieneś znaleźć coś dla siebie: http://www.e-zegarek.pl/PK4qrX2nAdEgQU3oDUHdt5EgQU3oDUx :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak

Wiesz co jak patrzyłem na Seiko to były same drogie :oops: A te są bardzo fajne. Właśnie o takie mi chodziło. Firma Seiko mi odpowiada, ale czy macie jakieś zegarki innych firm?? Tylko zeby były podobne do tych :D Chciałem porównac różne firmy... Myślałem nad zegarkiem firmy Swatch. A wy jakie firmy polecacie prócz Seiko ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A wy jakie firmy polecacie prócz Seiko ??

 

Swatch-a :!:

 

 

:twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swatcha sobie odpuść :wink: Zerknij na Citizena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak
Swatcha sobie odpuść :wink: Zerknij na Citizena.

Citizena to chyba nie do 400 zł 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Citizena też sobie odpuść :wink:

zobacz łaskawym wzrokiem w strone mechanicznych (automatów)

typu Amfibia

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie pytanie do mnie nie jestem" zawodowcem" ale nie jestem zwolennikiem Seiko i osobiście proponowałbym nie koniecznie nowy ale za to ciekawszy np:

http://www.allegro.pl/item116337102_tissot...ewels_hit_.html

http://www.allegro.pl/item117224221_tissot...c_p364_464.html

http://www.allegro.pl/item117708276_zegare..._automatic.html

http://www.allegro.pl/item117391234_certin...swiss_made.html itd.nie są to nowe zegarki i niekoniecznie gustuję w takich ,są to tylko przykłady których nie należy brać dosłownie moim zdaniem(JESZCZE RAZ PODKREŚLAM-MOIM ZDANIEM) to lepsze propozycje niż Seiko.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak
Pewnie, że nie do 400..

 

...można do 200 :

 

http://www.importercorp.com/index.php?manufacturers_id=21

 

8)

 

LOL !! Pierwszy raz widzę takie tanie Citizeny :D Słabo cos szukam ... Ale nie odpowiadacie na zasadnicze pytanie: Jaki zegarek wy byście wybrali (jakiej firmy) ?? Seiko lepsze czy Citizen'y czy Swatch'e ?? Czy jeszcze coś innego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Seiko. Swatche jakoś kojarzą mi się z totalnym plastikiem i 'dziecinnym' wzornictwem (wiem, że może nie do końca słusznie, ale tak już mam). :roll:

Te zaś Swatche, które są ładne, przekraczają założony w tym temacie budżet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Seiko. Swatche jakoś kojarzą mi się z totalnym plastikiem i 'dziecinnym' wzornictwem (wiem, że może nie do końca słusznie, ale tak już mam). :roll:

Chyba wybiorę się naamsze :wink: najprawdopodobniej po raz pierwszy spotkałem się ze śladową ilością krytyki wobec Seiko. :shock:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W relacji cena : jakość (i innowacyjność jeśli chodzi o droższe modele - SpringDrive oraz topowa marka Seiko - Credor), Seiko jest powszechnie cenione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W relacji cena : jakość (i innowacyjność jeśli chodzi o droższe modele - SpringDrive oraz topowa marka Seiko - Credor), Seiko jest powszechnie cenione.

Jak już mówiłem śladową :cry:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko, Citizen, ale także Poljot Aviator, Vostok. Te polecam.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek, zwróć uwagę że w wypowiedzi Otho międzu Seiko i Swatche jest kropka a nie przecinek. Więc nawet śladowych ilości nie ma :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staruszek, zwróć uwagę że w wypowiedzi Otho międzu Seiko i Swatche jest kropka a nie przecinek. Więc nawet śladowych ilości nie ma :D

Faktycznie, to chyba ja postawiłem tam przecinek :oops: :cry: :cry:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 400 to chyba nie można wybrać inaczej niż Seiko (chyba,że już jedno masz...) - automaty tej firmy są na prawdę warte każdego wydanego na nie złocisza. Na pewno nie można tego samego powiedzieć o Swatchach - czyste wzornictwo - takie zegarek znudzi Ci się po paru miesiącach noszenia. Poza tym to nie ta klasa i nie ta tradycja. Z resztą przeczytaj post Yargotha i nie bedziesz miał już wątpliwości co wybrać:

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak

No to powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz: W jakich cenach są zegarki co mają taki bajer, że sekundnik cały czas się rusza ("płynie") zamiast przeskakiwać jak w zwykłym zegarku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakich cenach są zegarki co mają taki bajer, że sekundnik cały czas się rusza ("płynie")

 

W każdym mechanicznym (bez bateryjki w środku), czyli np. Seiko 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakich cenach są zegarki co mają taki bajer, że sekundnik cały czas się rusza ("płynie")

 

W każdym mechanicznym (bez bateryjki w środku), czyli np. Seiko 5.

 

Tessio, w mechanikach sekundnik też skacze - tylko szybciej :D

 

tu była dyskusja na temat płynącego sekundnika:

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....nie&start=0


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak

Przeczytałem cały wątek oraz wszystkie wątki do których prowadziły odnośniki. Mam teraz przez was straszny dylemat: wziąć Citizena czy Seiko (po przeczytaniu pojedynku przewaga Seiko w ankiecie mnie nie przekonała...) oraz druga sprawa nad którą najbardziej muszę się zastanowić: kwarcowy czy mechaniczny ?? Kurcze, ale będzie myślenia :D żeby tylko mózg mi się nie przegrzał 8) A tak BTW to jesli mam mechanika (automatyczny) to jeśli zdejmuję zegarek na noc to czy on nie "stanie" tfu inaczej: nie zatrzyma się :twisted: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dokręcony ma maksa (2- 3 godz intensywnego noszenia) to po zdjęciu pochodzi jeszcze około 40 godzin (na przykładzie Seiko)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wziąć Citizena czy Seiko (po przeczytaniu pojedynku przewaga Seiko w ankiecie mnie nie przekonała...)

 

i słusznie, bo w klasie do 400 zł to oferty zdecydowanie porównywalne i można spokojnie kierowac się wyłącznie gustem.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macromiak

A ty neuro co bys wybrał jeśli chodzi o ten przedział cenowy :?: :D Chodzi tylko o wygląd ?? A skoro tak bedą chodzić no to git, bo ja z zegarkiem nie sypiam :D Jeszcze nie wszedłem na to stadium rozwoju zegarkowego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.