Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

I słusznie bo to mix włókna węglowego z opiłkami tytanu. 

Czyli zegarkowy marmurek …niestety wygląda jak nieszczęsny dżins w latach 80 tych.

964BBC23-8306-43C2-AA07-37E216036594.jpeg

4 godziny temu, KrysH napisał(-a):

Mozliwe ze masz racje ale czasami jest tak ze taka właśnie asymetria powoduje ze mimo wszystko zegarek się wyróżnia i ma to "coś" - myślę ze właśnie ten zegarek to ma, tylko trzeba zobaczyć na żywo. Tu wszystko pracuje i gra bardzo fajnie. Duże cyfry, trochę nawet gumisiowe "6" i "9" na pomarańczowej tarczy w asymetrii z brakującym indeksem dają wrażenie zabawy która szybko się przekształcą w powagę i szacunek jak tylko się przyjrzysz i weźmiesz zegarek do ręki - nagle widzisz napisik "500m", od razu budzi się szacunek. Potem wchodzi waga, koperta,bezel i profesjonalny prawdziwy nurkowy klimat. To bardzo fajnie wyważa zegarek - moim zdaniem Breitling zrobil go na piątkę i bardzo mozwile ze go zakupie bo korci!

Mówię wyłącznie o estetyce, jak zwykle subiektywnie. Dla mnie zegarek może mieć „super” parametry i być „mega” wygodny ale patrzenie na niego nie może sprawiać mi bólu 😉 To fajny produkt  zepsuty wg mnie słabym dizajnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, mylof said:

 

Tak sobie myślę, że może jednak nawet  napis na gumowym pasku pasuje do stylu tego Breitlinga, chociaż jak wiesz, początkowo uznałem, że to bardzo źle wygląda. Trzeba u Adama założyć na nadgarstek. 

Koniecznie, na następnej kawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka z nich nosiłbym.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jak zwykle pięknym świetle salonu:

Baumatic. Poszedłem przymierzyć, bo się jeden biedak kurzy na bazarku. Chciałem sobie wybić z głowy, bo to przecież 40mm. Ale powiem Wam, że dzięki krótkim i dobrze wyprofilowanym uchom leży naprawdę świetnie. Niestety.


fbca5c14dc5affa5746584c4b530800b.jpg
b431caba969555208579694f591ce5a2.jpg

Rocznicowy Longines. Niby wszystko z nim ok, koperta smukła, tarcza, indeksy ładne. Ale jakoś się nie układa i ogólnie brak chemii.

950bf3659faa429ab61b6f104497b6f1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2022 o 21:28, Exuberant napisał(-a):

 

Jestem tak ubogi, że nawet Epos jest dla mnie zbyt drogi😀. Takie rymowanie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, paul221 napisał(-a):

Jestem tak ubogi, że nawet Epos jest dla mnie zbyt drogi😀. Takie rymowanie😀

 

Prawdziwych poetow tu mamy :D Zeby nie bylo, Epos nie jest wybitnie tani, ale w Jubitomie z 5200 mi 4500 zaproponowali, wiec calkiem dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Prawdziwych poetow tu mamy  Zeby nie bylo, Epos nie jest wybitnie tani, ale w Jubitomie z 5200 mi 4500 zaproponowali, wiec calkiem dobry deal.

Dziś w Jubitom Fashion widziałem z 4500 obcięte na 3300 (z hakiem). Tylko trochę inne referencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku tez byl znacznie tanszy. Moze na Black Friday beda okazje :D Ale parcia tez nie mam.

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, agremi napisał(-a):

Wczorajsze przymiarki w skrócie. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

I jak wrażenia? Ten pierwszy Breitling wyglada całkiem całkiem 😉

 

Sorry, doczytałem we właściwy wątku 😅

Edytowane przez Teufel26

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze przymiarki w skrócie.



Chronomat 36 (bo to chyba ten?) świetny. Szukałem swego czasu do przymiarki, ale nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, rafi napisał(-a):

 


Chronomat 36 (bo to chyba ten?) świetny. Szukałem swego czasu do przymiarki, ale nie uświadczyłem.

 

Tak to ten. Jak ktoś woli mniejsze zegarki, to tutaj w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Leży jak przyklejony. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agremi napisał(-a):

Tak to ten. Jak ktoś woli mniejsze zegarki, to tutaj w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Leży jak przyklejony. 

 

Tez mierzylem Chronomata 36 i lezal swietnie - ogolnie byl troche za maly jak dla mnie ale bransoleta bardzo mi pasowala. Mocny zawodnik choc dosc bling bling. Czekam na kolejne aktualizacje z przymiarek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji zrobić zdjęcia ale się zakochałem. Nie wiem tylko jak z tym dlc powłokami. Cena w granicach taniej Omegi więc spox.

168589-3028_01_d4200_v01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2022 o 21:28, Exuberant napisał(-a):

Datejust dla ubogich :D  Ale przyjemny.

20221105_152951.thumb.jpg.948ea94a3cb33232da5ad9ade5e5a0e3.jpg

Te Eposy są bardzo przyjemne, od kolegi mierzyłem na pasku z niebieską tarczą i tak jak cały brand Epos nie robi mi jakoś szczególnie tak te modele są bardzo, bardzo w porządku. :)

 

 

IMG_0344.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mierzone...bardziej jednak podoba mi się wersja starsza, choć 39mm nie jest złe i bardziej mi odpowiada🙂

20221124_145052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w temacie, ale gorąco zachęcam do oddawania głosów w konkursie foto. Sprawdźcie jak uczestnicy poradzili sobie z tematem "Geometria":

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

 

 

Świetnie leży na nadgarstku! Nosił bym!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Świetnie leży na nadgarstku! Nosił bym!

 

Zawsze mi sie podobal ale wymiary na papierze dawaly obraz sporego zegarka a chodzi mi po glowie cos wygodnego (czytaj: mniejszego) i bardziej casualowego a tu jednak sporo polerki.

Na zywo lezy swietnie, uszy sa ladnie podgiete w dol i bardzo dobrze sie uklada na nadgarstku. W wersjach na canvasie calosc jest na tyle lekka by spokojnie dac sie nosic na co dzien.

Czarny, ktory mierzylem (bo dwa inne dopiero co sie sprzedaly), dla mnie jest najslabszym wariantem, moja osobista klasyfikacja to zolty - petrol green - niebieski - czarny.

 

Watches_Aufmacher_UnionGlashu%25CC%2588t

 

d0129071736700.jpg

 

Wizualnie i jakosciowo tip top, mechanizm bardzo fajny (balans z krzemowym wlosem swobodnym), oparty na ile sie orientuje na ETA 2892-A2 ale mnie to akurat nie przeszkadza.

 

UNG-07.SI.PNG

 

image.png.187e6ab2541108033b0871be5c535696.png

 

Bardzo mocny zawodnik i w kategorii jak ja to nazywam bling diverow, majac do wyboru 300m i Noramisa, bralbym Uniona - zwlaszcza teraz, kiedy Omega mocno odleciala cenowo.

Ciekawy jestem jak wypadloby porownanie Noramisa z nowym Aquisem na cal. 400, niestety u mnie w miescie nie ma zadnego AD Orisa wiec bede musial szukac gdzie indziej.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei bardzo spodobał się (ze zdjęć) ten brązowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taka czarno - antracytowa tarcza, z której wychodzą brązowe refleksy przy pewnym kącie i oświetleniu. Wszystkie są fajne a kolejność jest czysto subiektywna, dodatkowo myślę, że sporo zależy od tego czego szukamy. Czarny jest klasyczny i elegancki, do koszuli lepiej będzie pasował niż np. żółty.

 

EDIT: literówka

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.