Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

psycho

Zegarek casio - bransoleta pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam zegarek casio i mi się urwała bransoleta ale trochę nieszczęśliwie bo z ogniwem urwałem to większe (no nie wiem jak to wytłumaczyć wrzucę zdjęcia ) Po prostu brakuje 2 ogniw jednego zwykłego i drugiego innego :) które są 2 takie zaraz przy samym zegarku Gdzie takie coś dostanę i czy wg dostanę ?? Dzięki za jakąkolwiek pomoc.

post-31627-0-67779800-1317978990_thumb.jpg

post-31627-0-52772900-1317979035_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To coś to maskownica. Myślę, że w sklepie gdzie kupiłeś zegarek powinni ją mieć/sprowadzić.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo dziękuję . Mam problem bo kupiłem zegarek na allegro ale coś wykombinuję , ile takie coś może +-kosztować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro19591

Przypuszczam, że w najlepszym wypadku możesz liczyć jedynie na całą bransoletę. Mnie się kiedyś trafiła na portalu aukcyjnym z firmy handlującej zegarkami Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć jaki będzie koszt. Najlepiej, jakbyś udał się np. do sklepu Time Trend (sam kupowałem tam swojego Casioka) - kiedyś Zibi. Mają tam od razu serwisy. Jeśli nie będą mieli, na pewno można zamówić tę część. Nie chcę Cię straszyć, ale może (nie musi) się jednak okazać, że trzeba będzie wymienić całą bransoletę...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popisałem po allegro , lipa sprzedają całe zegarki w poniedziałek powinienem być w Nowym Sączu to popytam tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Idź do jakiegoś zegarmistrza, powinien coś dobrać. Na pewno będzie miał w zakładzie różne maskownice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znajdziesz inną bransoletę niekoniecznie Casio która będzie pasować,to też wyjście a jeśli już nic nie pomoże to w najgorszy wypadku fajna skóra lub guma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.