Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/zegarek-damski-rolex-7767785812

 

"Nietrafiony prezent" - ale cenę potrafili "trafnie" ustalić jak za podróbkę za 5$.

 

 

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie z możliwością sprawdzenia u wskazanego zegarmistrza na koszt Kupującego.

 

The audacity!

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Black Venom robi aftermarketowe mody do Rolków, z tego co wiem nie są autoryzowane przez R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to w ogóle oryginał? W sensie, czy to może być prawdziwy black venom...?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Musialbyś zapytać się BV.

 

Mam kolegę z USA co modował Rolka w BV. Ktoś gdzieś (nie tu, chyba na WUS) pisał i żalił się że to obniża wartość Rolexa - pewnie tak, jak ktoś kupuje z zamiarem inwestycji i odsprzedaży. Kumpel zrobił swojego R bo dla niego akurat ten zakup to była tak zwana groszowa sprawa. A design mu pasował.

 

Ogólnie rzecz ujmując towar dość nietypowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/rolex-gmt-masters-ii-7806084038

 

https://allegro.pl/oferta/rolex-submariner-unisex-7806131546

 

https://allegro.pl/oferta/rolex-gmt-masters-ii-7806127139

 

Wspaniałe "repli..." znaczy podróby niskich lotów na alledrogo. 

 

I najbardziej zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro zegarek jest częścią "prywatnej kolekcji" to czy może zostać wystawiona na niego faktura bez VAT tak jak jest podane w parametrach ogłoszenia? Nie orientuję się w takich tematach zbyt dobrze ale intuicyjnie coś mi się tu gryzie. 

Edytowane przez Marcin Pawlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/rolex-zegarek-CID87-IDzfRRo.html#b535855d03

Wyczuwam tu dobra okazję i to do negocjacji jeszcze... ;)

 

No widzisz, z jakiegoś tam Tudora możesz za tani pieniądz wspiąć się po drabinie prestiżu. Z pierwszego zdjęcia zresztą wynika, ze gość ma tego całą kupkę. A taka wersja w ogóle istnieje, btw?

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

 A taka wersja w ogóle istnieje, btw?

Ten z linka pewnie nie. Jest dużo ciekawych modowanych wersji Rolexa.

post-65162-0-10843100-1555084123_thumb.jpg

post-65162-0-99479800-1555084139.jpg

post-65162-0-42945100-1555084464.jpg

post-65162-0-80766100-1555084482_thumb.jpg

post-65162-0-64005000-1555084511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, z jakiegoś tam Tudora możesz za tani pieniądz wspiąć się po drabinie prestiżu. Z pierwszego zdjęcia zresztą wynika, ze gość ma tego całą kupkę. A taka wersja w ogóle istnieje, btw?

Poszperałam i nie znalazłam podobnego. A co do kupki, to weszłam w pozostałe ogłoszenia i ma jeszcze podobny szajs udający Omegę. O dziwo, nie ma na tarczy Seahamster Dobrze, że na zdjęciach te zegarki wyglądają okropnie, bo w innym wypadku ktoś w zalewie podrób za 100-1500 zł stwierdziłby, że za tę kasę to musi być oryginał.

 

Wysłane z mojego Galaxy A8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Stoję przed zakupem submarinera, chciałem zakupić go w salonie jednakże obecny czas oczekiwania to 3 lata :0 Postanowiłem kupić używkę i strach przed kupnem podróby za 50k powoduje wzmożone wypadanie mi włosów. Zwracam się więc do wielmożnych Państwa ekspertów o ocenę. Mam tylko zdjęcia z zewnątrz bez mechanizmu ale może chociaż to pomoże nie utopić kasy. Link https://www.chrono24.com/pl/rolex/submariner-date--id11106167.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Dzięki za pomoc!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten model jest często od ręki w salonie. Orientowałeś się w Kruku?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem w salonie w gdańsku i Pani twierdzi że zaliczkę wpłacić mogę ale zwykle jest to koło 3lat oczekiwania... jak dzwoniłem do warszawy to podobno zaliczek nawet już nie przyjmują :/

Akurat ten model jest często od ręki w salonie. Orientowałeś się w Kruku?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zostałeś wprowadzony w błąd, bo bikolor nie jest poszukiwany, nawet nie dalej jak kilka tygodni temu leżał na półce w salonie gdzieś w Polsce, sam nie tak znowu dawno (ze 2 3 miesiące ) widziałem go w Galerii Mokotów.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, są dostępne od ręki, niedawno jeden Chińczyk oglądał takiego w W-wie i oglądał,

Jak chcesz kupić na chrono24, to od sprzedającego sklepu 'trusted checkout', nie będzie problemu znaleźć taki złoto stalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydawało że widziałem go w gdańsku ale nie wchodziłem tylko rzuciłem okiem przez wystawkę, jak wróciłem po niego po 2tygodniach to już go nie było a pani twierdzila ze to byl sea dweller. Jak chciałem zamówić to takie info i to w 2 źródłach, jeszcze może raz spróbuje ale słabo to widze. Swoją drogą chciałem żeby ten zegarek był nową a’la tradycją w rodzinie jako takie „z ojca na syna” i formą spuścizny czy coś. Generalnie jak syn/córka kiedys bedzie miał słabo w życiu to sprzedaje pamiatke po tacie i ma na jakiś start. Jeśli mówicie że jest to raczej nic specjalnego znaczy że nie bedzie trzymał wartości lub tracił ją powoli?

Myślę że zostałeś wprowadzony w błąd, bo bikolor nie jest poszukiwany, nawet nie dalej jak kilka tygodni temu leżał na półce w salonie gdzieś w Polsce, sam nie tak znowu dawno (ze 2 3 miesiące ) widziałem go w Galerii Mokotów.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mówimy że będzie tracił wartość, po prostu całe stalowe rolki są bardziej klasyczne, uniwersalne i tańsze i stąd też większy popyt a co za tym idzie słabsza dostępność.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę niedługo to postaram się pojeździć, na chrono owszem jest ale w Polsce tylko jeden i to w wersji sultan dial do której w zestawie musiałbym dokupić G klasę i galabiję :D a z zagranicy ściągać się cykam

Dokładnie, są dostępne od ręki, niedawno jeden Chińczyk oglądał takiego w W-wie i oglądał,

Jak chcesz kupić na chrono24, to od sprzedającego sklepu 'trusted checkout', nie będzie problemu znaleźć taki złoto stalowy

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Stoję przed zakupem submarinera, chciałem zakupić go w salonie jednakże obecny czas oczekiwania to 3 lata :0 Postanowiłem kupić używkę i strach przed kupnem podróby za 50k powoduje wzmożone wypadanie mi włosów. Zwracam się więc do wielmożnych Państwa ekspertów o ocenę. Mam tylko zdjęcia z zewnątrz bez mechanizmu ale może chociaż to pomoże nie utopić kasy. Link https://www.chrono24.com/pl/rolex/submariner-date--id11106167.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Dzięki za pomoc!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest dostępny w butiku w Poznaniu  :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Stoję przed zakupem submarinera, chciałem zakupić go w salonie jednakże obecny czas oczekiwania to 3 lata :0 Postanowiłem kupić używkę i strach przed kupnem podróby za 50k powoduje wzmożone wypadanie mi włosów. Zwracam się więc do wielmożnych Państwa ekspertów o ocenę. Mam tylko zdjęcia z zewnątrz bez mechanizmu ale może chociaż to pomoże nie utopić kasy. Link https://www.chrono24.com/pl/rolex/submariner-date--id11106167.htm?SETLANG=pl_PL&SETCURR=PLN

Dzięki za pomoc!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W tej wersji wykończenia występuje również Yacht Master, nie brałeś pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem, nawet miałem na ręku ale te wielkie cyfry na bezlu są dla mnie za duże, zaraz dzwonie do poznania

W tej wersji wykończenia występuje również Yacht Master, nie brałeś pod uwagę?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I chyba jeszcze niema konfiguracji żółte złoto/ stal z niebieskim tylko te różowe...

W tej wersji wykończenia występuje również Yacht Master, nie brałeś pod uwagę?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i był dostępny 2 dni temu w Posnani, jest jeszcze drugi w Browarze ale w pełnym złocie a nie dojrzałem jeszcze do wydania 150k na zegarek

Jest dostępny w butiku w Poznaniu :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba jeszcze niema konfiguracji żółte złoto/ stal z niebieskim tylko te różowe...

 

 

Kiedyś miał, ale widzę że w obecnej ofercie teraz chyba nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.