Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek w tej cenie od renomowanego sprzedawcy sprzedałby się w ciągu 5 minut. Wróć - oferta jest zbyt tania, a przez to podejrzana.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim poglądowo zestawienie zdjęć i analizę najnowszego wypustu chińskiej fabryki podróbek "Clean"

- w porównaniu do prawdziwego Rolex Explorer I 124060.

 

 

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2023 o 08:03, Reinhold napisał(-a):

Nurtuje mnie pytanie.Czy jest możliwe że Rolexa podrabiaj się do tego stopnia,że jest karta z numerami,które pokrywają się z zegarkiem? Nie wspominając o książeczkach czy pudełku które można przecież dokupić na bazarach.Jest faktura na zakup w chronext w niemczech.Jest zegarek który na pierwszy rzut oka wygląga ok.p.Doliński powiedział że do niego zajrzy,ale czy rozpozna czy to fake?Czy zegarek może być tak podrobiony,że nawet zegarmistrz może się pomylić?

Screenshot_20230718_075653_WhatsApp.jpg

Karty gwarancyjnie są podrabiane, jakiś czas temu widziałem film na facebooku jak drukowali takie karty do kradzionych rolexów. Chyba w UK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.09.2023 o 13:04, MichTheOne napisał(-a):

Polecam wszystkim poglądowo zestawienie zdjęć i analizę najnowszego wypustu chińskiej fabryki podróbek "Clean"

- w porównaniu do prawdziwego Rolex Explorer I 124060.

 

 

Dla mnie zawsze przykre jest czytanie komentarzy w takich wątkach jak ten powyżej na Reddicie. Rozumiem ludzi którzy dali się oszukać i przez pomyłkę kupili takiego Rolka - ludzie bywają łatwowierni, szukają okazji bez zastanowienia - bywa. Jednak ludzi kupujących celowo i nakręcających świadomie sprzedaż tego szajsu - tego nie rozumiem. Jest tak wiele świetnych, oryginalnych zegarków na praktycznie dowolny budżet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, krondar napisał(-a):

Dla mnie zawsze przykre jest czytanie komentarzy w takich wątkach jak ten powyżej na Reddicie. Rozumiem ludzi którzy dali się oszukać i przez pomyłkę kupili takiego Rolka - ludzie bywają łatwowierni, szukają okazji bez zastanowienia - bywa. Jednak ludzi kupujących celowo i nakręcających świadomie sprzedaż tego szajsu - tego nie rozumiem. Jest tak wiele świetnych, oryginalnych zegarków na praktycznie dowolny budżet...

 

Bo ludzie mają w d*pie ten zegarek tak naprawdę. Chcą być częścią klubu, dotknąć "prestiżu", po prostu poszpanować. Sam zegarek to rzecz trzeciorzędna dla większości.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2023 o 20:32, MichTheOne napisał(-a):

 

Bo ludzie mają w d*pie ten zegarek tak naprawdę. Chcą być częścią klubu, dotknąć "prestiżu", po prostu poszpanować. Sam zegarek to rzecz trzeciorzędna dla większości.

 Trudno się nie zgodzić z tą opinią. Sam fakt zapisywania się w jakieś kolejki i ubolewania, że nie można go kupić uważam za dziecinadę i szczyt absurdu. Ale jak i co kto woli.

 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe materiały dla chcących widzieć różnice...

Przy okazji facet podaje, że pracował w rolexie swego czasu. 

 

 

 

I bonus w tym wątku - Patek:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.