Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gil

Rolex Explorer II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazlam taki zegarek i chcialabym dowiedziec sie czy jest to oryginal czy podrobka, jak ewentualnie moglabym to sprawdzic. Bardzo prosze o pomoc.

post-43419-0-72848500-1319978699_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, ale jedno ciągle mnie zastanawia czy robiąc napisy gdziekolwiek na "robionych" przez siebie zegarkach dzielny podrabiacz wie w ogóle co pisze?

Tu akurat standard czyli date bez datownika....

Ciekawe jest natomiast dodanie "Tiffany & Co.", który to napis rzeczywiście występuje na Rolexach sprzedawanych przez Tiffany's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam jak KOMUKOLWIEK ( a markę Rolex każdy zna , raczej laicy mają tendencję do zawyżania wartości zegarków tej marki ) może przyjśc do głowy ,że takie badziewie jak to na zdjęciu , o takiej beznadziejnej jakości wykonania , widocznej NAWET na takim dziadowskim zdjęciu , może być oryginalnym produktem z fabryki Roleksa ?

 

oświećcie mnie proszę , bo ręcę mi opadają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten rodzaj pytan jest fenomenem naszego forum ;) . Nigdzie indziej sie z tym niespotkalem , kiedys mnie te pytania troszke bawily i staralem sie na nie grzecznie odpowiadac ale teraz dziala mi to na nerwy wiec moje motto dla samego siebie jest "shut the f.....ck up" bo nie chce nikogo obrazic


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku , masz rację , po co pytam .. Skoro w naszym społeczeństwie są tacy , co wierzą w opowieści agenta tomka , głosując na niego , lub tacy co popierają teorie "sztucznej mgły i ataku elektroimpulsowego " macierewicza , to nie ma się co dziwić ,że są tacy co wierzą , że taki 'rolex" może być autentyczny.

 

Muszę iść i się walnąć w drzewo głową , to mi się może rozjaśni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie kazdy jest takim zazartym fanem i nie koniecznie musi orientowac sie w czyms takim jak podrabiany rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psiękny ROLNIX do kolekcji Tactica

Klasyczne indeksy, tłoczone od wewnatrz metodą walcowania blachy na zimno.

...Kryształ, rznięty głębokim szlifem hebrajskim.

Słynna asymetryczna chorągiewka na sekundniku, jednoznacznie świadcząca o precyzji mechanizmu, ukrytego w plastikowej wytłoczce wewnątrz koperty.

O samej kopercie można napisać poemat...

Piękny okaz.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku , masz rację , po co pytam .. Skoro w naszym społeczeństwie są tacy , co wierzą w opowieści agenta tomka , głosując na niego , lub tacy co popierają teorie "sztucznej mgły i ataku elektroimpulsowego " macierewicza , to nie ma się co dziwić ,że są tacy co wierzą , że taki 'rolex" może być autentyczny.Muszę iść i się walnąć w drzewo głową , to mi się może rozjaśni :)

Darku, zgadzam się z Tobą w 100%, tak jak i z Irkiem, w kwestii zapytań o zegarki, jednak Twoje powyżej cytowane porównanie uważam za niewłaściwe i nie na miejscu.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, zgadzam się z Tobą w 100%, tak jak i z Irkiem, w kwestii zapytań o zegarki, jednak Twoje powyżej cytowane porównanie uważam za niewłaściwe i nie na miejscu.

 

Popieram - nie mieszajmy polityki, bo internet jest jej pelny a tutaj mozna od tego odpoczac i porozmawiac o wspolnej pasji. A tak apropo-ciekawe jaki zegar mial agent Tomek w okresie kiedy incognito rozbijal sie Porschakiem :)


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie świecidełko w stylu DC tak jak pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku , masz rację , po co pytam .. Skoro w naszym społeczeństwie są tacy , co wierzą w opowieści agenta tomka , głosując na niego , lub tacy co popierają teorie "sztucznej mgły i ataku elektroimpulsowego " macierewicza , to nie ma się co dziwić ,że są tacy co wierzą , że taki 'rolex" może być autentyczny.

 

Muszę iść i się walnąć w drzewo głową , to mi się może rozjaśni :)

Zgadzam się z Karolem i Mikołajem - tego typu porównania (bez względu na to czy prawdziwe) na forum zegarkowym w dziale zapytań o autentyczność są nie na miejscu. Szczególnie, że co chwilę nawołuje się do uczynienia Forum neutralnym miejscem spotkań pasjonatów zegarków.

 

Co do zegarka to oczywiście podróba, ale nie ważne jak podła i marnie wykonana by była zawsze znajdzie się ktoś, kto zapyta. W końcu nazwa Rolex bardzo rozpala wyobraźnię :)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się czepili pięknej zegarynki.

Jest śliczny i cudownie niebieski jak aniołek.

Kolekcja Rolnix Show zaktualizowana -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/65087-rolnix-show/

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.