Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wysokie są ok,  gdzie Kupiłeś  i za  ile  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was do czynienia (nosił) słynne Timberlandy 6 inch premium?

https://e-timberland.pl/premium-6/plec-meskie

 

Pojawiają czasem fajne promki bo nie jest sezon na nie, natomiast tak czy inaczej na zimę będę musiał coś kupić ale zastanawiam się jak to jest z tą niby legendą.

Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butybojowe.pl

 

Nie biegam w nich ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam premium 6tki już jakieś kilka lat i mogę polecić. Nic mi się z nimi nie dzieje, myślałem nawet czy nie kupić w tym roku w innym kolorze. Przymierz tylko zanim kupisz, bo z rozmiarówka różnie bywa zależy do czego się odnieść. Do tego buty są dość szerokie przez co jest wygodnie ;), ale ja przy moim rozmiarze w niektórych samochodach miałem problem bo pedał hamulca był zbyt blisko gazu.

 

Mnie dzisiaj wpadły kolejne am1

https://images.app.goo.gl/m2v4RAnC1dnvqGkw6

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot d39d7a62dbf7429dbc70ceed0c6478b9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak widzę ofertę tkmaxx

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-103502-0-84934700-1559897925_thumb.jpg

Pierwszy właściciel nie trafił z rozmiarem, więc pomogłem mu pozbyć się problemu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skusiłem się na promocję TH na penny loafers . Cena poniżej 350 zł  jest w rozsądna  za ten produkt . 

 

wwf5ZL.jpg

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gumowa podeszwa. Sam mam i widzę różnice w porównaniu do skórzanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma jest ok, gorzej jak materiałem jest plastik czy coś plastikopodobne

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowa sporo wygodniejsza od skórzanej.

Wiem, wiem oddychanie. Szczególnie przez fachowo zaimpregnowaną....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam 3 pary obuwia na skórzanej podeszwie i przyznaje ze to fajne obuwie jak się w nim siedzi albo założy na kilka chwil. Do chodzenia, zwłaszcza kilka godzin to koszmar.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nabyłem z  ciekawości na nadchodzące upały SOLOVAIR SOL03 BLACK yellow stitching, oczywiście z blachą  z przodu.

post-100173-0-99322700-1560072172_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór jak się pocic to w czymś porządnym Fajne laczki

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pary obuwia na skórzanej podeszwie i przyznaje ze to fajne obuwie jak się w nim siedzi albo założy na kilka chwil. Do chodzenia, zwłaszcza kilka godzin to koszmar.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ee tam. Ostatnio na Warszawskim Festiwalu Piwa byłem przez 3 dni (nocowałem u kumpla, więc nie wchodziła w grę rotacja) w brogsach John White, starszy model z 2014, na grubej, skórzanej podeszwie Goodyear z zelówką. A chodzenia tam było sporo, dodatkowo jeszcze normalne przemieszczanie się w trakcie pozostałej części dnia, w sumie średnio po 11-12k kroków dziennie. Trochę się bałem, bo wcześniej nie chodziłem w nich aż tak dużo, ale spisały się świetnie. Mega wygodne.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pary obuwia na skórzanej podeszwie i przyznaje ze to fajne obuwie jak się w nim siedzi albo założy na kilka chwil. Do chodzenia, zwłaszcza kilka godzin to koszmar.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Widocznie masz kiepskie obuwie, lub niedopasowane, ja przerobiłem ponad 20 par GYW i jak są dobrej jakości to można męczyć ile wlezie, pracowałem też w takich butach, chodzac po 15h dziennie i na luzie.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz kiepskie obuwie, lub niedopasowane, ja przerobiłem ponad 20 par GYW i jak są dobrej jakości to można męczyć ile wlezie, pracowałem też w takich butach, chodzac po 15h dziennie i na luzie.

Jednak w porównaniu do "sportowych" * - szczególnie takich z "systemami" * to żadne wyjściowe się nie umywają

 

* wiadomo o co chodzi, nie chciałem tu dokładnie rozwijać o jakim obuwiu i jakiego rodzaju systemach pisałem 

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w porównaniu do "sportowych" * - szczególnie takich z "systemami" * to żadne wyjściowe się nie umywają

 

* wiadomo o co chodzi, nie chciałem tu dokładnie rozwijać o jakim obuwiu i jakiego rodzaju systemach pisałem 

Pod jakim względem się nie umywają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z zapowiadanego najcieplejszego tygodnia od lat zamówiłem Timberland Cupsole Chukka za 149 zł

e0edfa0a977966541bf31a97c1b5d28a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widocznie masz kiepskie obuwie, lub niedopasowane, ja przerobiłem ponad 20 par GYW i jak są dobrej jakości to można męczyć ile wlezie, pracowałem też w takich butach, chodzac po 15h dziennie i na luzie.

Możliwe Filip. Co do dopasowania to są ok ale jeśli chodzi o wygodę to nie jest najlepiej. Dwie pary to jakieś włoskie loafersy z TK Maxa których nazwy nie pamietam, ale pamietam ze jak po zakupie szukałem ich w sieci to kosztowały prawie 400 funciaków w jakimś sklepie UK. Te jednak nie są takie złe. Najgorsze są Chelsea boots od RL. Po kilku godzinach chodzenia jest masakra jak dla mnie. Dużo lepiej natomiast wypadają monki Berwicka na gumowej podeszwie a to raczej nie jest gyw najwyższych lotów. Oczywiście zdaje sobie sprawę ze gdybym kupił droższe na skórzanej podeszwie to mogłyby być wygodne, natomiast tego typu obuwie to nie mój typ w kontekście wydawania na nie po półtora tysiąca.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na wiosnę i lato powracam do gimnazjum ;)

 

EQT 91/18 (za 51 ojro z SVD)

 

EQT_Support_91_18_Shoes_Black_AQ1037_07_

 

No i Nite Jogger:

 

nite-jogger-bd7933-4.jpg

 

Moim skromnym zdaniem niczego wygodniejszego niż boost jeszcze nie wymyślono. No, może react od Nike, ale Reacty 55 są za wąskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.