Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzefSzefow

SZCZECIN - załamac sie mozna...

Rekomendowane odpowiedzi

Heh...

 

Jakies czas temu spacerujac po Szczecinie i szukajac nowego opiekuna moich zegarkow wstapilem przez przypadek do:

 

Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Gracki

 

Spotkałem tam corke Pana Grackiego, ktora mnie pozytywnie niesamowicie zaskoczyła swa wiedza, kompetencja, a przede wszystkim poziom oraz kultura obslugi.

 

Dzis pomyslalem ze oddam swoja Mondie Top Second, poniewaz oczko sie cos przycielo i zamiast plynnie to przeskakuje z lekkim przycieciem... Do tego mialem ze soba dwa inne zegareczki nan przegladzik...

 

Niestety zamiast corki szefa zastalem samego szefa... :)

 

Spojrzał na zegarek i zapytal o co mi chodzi, bo tu lepiej nie bedzie, "tak ma byc" - usłyszałem.

 

"Chodził plynnie" - odpowiedziałem

 

Pan Gracki z łaska wział zegarek i go otworzył.

 

"On jest brudny. Mechanizm Tissota" - usłyszałem

 

"Oooo... a ja sadzilem ze siedzi tam AS 1913 (z kompilacja top sekundy)" - powiedziałem bedac pewnym jaki jest mechanizm z moim zegarku

 

"Moze i siedzi ale to Tissot robił" - uslyszalem i uznalem ze nie ma sensu juz rozmawiac

 

"Mozemy to naprawic za 380zł" - dodał

 

"380zł...? a co Pan zrobi za tą kwote?" - spytałem

 

"Widział pan co tu pisze?" - powiedział pokazujac mi szyld

 

"Widziałem co jest napisane, ale co to ma do rzeczy?" - rzeklem

 

"Pan mi tu nie bedzie wchodzil w kompetencje, to ja wiem co tu trzeba zrobic"

 

"Wiec co trzeba, co otrzymam za 380zł?" - spytałem

 

"Naprawiony zegarek z gwarancja" - odpowiedział...

 

 

Ładnie podziekowałem i pozegnałem się, poniewaz nie było o czym rozmawiac... pan Gracki wykazał sie brakiem kultury oraz tym, ze chciał mnie "naciagnac" na niepotrzebne koszty zwiazane z(prawdopodobna, poniewaz nie dowiedziałem sie jaki bedzie zakres prac za te 380zł) konserwacja mechanizmu. Mechanizm jest po pelnej konserwacji jaka przebył jakies 7 miesiecy temu...

 

 

 

Jest to o tyle dziwne, ze w Szczecinie nie spotkalem sie jeszcze z niemiła obsluga klienta,, coz - pierwsze koty za ploty.

 

 

Jednym słowem Zakład Zegarmistrzowski Dariusz Gracki - NIE POLECAM

 

 

 

 

No i tu pytanie do Szczeciniaków - jakiego "opiekuna" mozecie polecic?

 

 

Pozdrawiam!


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

 

 

Jeżeli już byłeś w pobliżu Krasińskiego to mogłeś zajrzeć do zakładu Jana Wygockiego, na 100% potraktował by cię jak klienta. Ja osobiście noszę swoje zegarki do niego a także na Parkową, naprzeciwko sklepu Stoczniowiec. Do tego drugiego wtedy kiedy pan Jan nie ma dostępu do części które trzeba sprowadzać na zamówienie.

 

pzdr


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... Ja u Pana Grackiego raz robiłem serwis kilkunastoletniego Orienta (skasował 83zł i dał 6m-cy gwarancji na mechanizm) i raz dopasował mi gratis branso z 20mm na 19mm. To w sumie nie mogę złego słowa powiedzieć. No i potwierdzam, że w tym zakładzie można nieraz mieć szczęście i zostać obsłużonym przez śliczne dziewczyny.

 

Korzystałem też z usług Pana Chojnackiego w Szczecinie. W ramach gwarancji posklejał mi indeksy i też złego słowa nie powiem, bo swoją pracę wykonał OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

 

 

Jeżeli już byłeś w pobliżu Krasińskiego to mogłeś zajrzeć do zakładu Jana Wygockiego, na 100% potraktował by cię jak klienta. Ja osobiście noszę swoje zegarki do niego a także na Parkową, naprzeciwko sklepu Stoczniowiec. Do tego drugiego wtedy kiedy pan Jan nie ma dostępu do części które trzeba sprowadzać na zamówienie.

 

pzdr

 

 

Faktycznie, zapomniałem, ze na tej ulicy tez widzialem jakis zakladzik zegarmistrzowski :lol:

 

Podejde sobie jutro, parkowa tez sprawdze :(


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... Ja u Pana Grackiego raz robiłem serwis kilkunastoletniego Orienta (skasował 83zł i dał 6m-cy gwarancji na mechanizm) i raz dopasował mi gratis branso z 20mm na 19mm. To w sumie nie mogę złego słowa powiedzieć. No i potwierdzam, że w tym zakładzie można nieraz mieć szczęście i zostać obsłużonym przez śliczne dziewczyny.

 

Korzystałem też z usług Pana Chojnackiego w Szczecinie. W ramach gwarancji posklejał mi indeksy i też złego słowa nie powiem, bo swoją pracę wykonał OK.

 

 

ciekawe co wchodzilo w zakres czynnosci serwisowych... :)

 

moze pan Gracki mial dzis zly dzien, ale nie powinien wyladowywac swych frustracji na klientach :lol:

 

 

 

przynajmniej juz wiem, ktory zaklad omijac z daleka :(


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

przynajmniej juz wiem, ktory zaklad omijac z daleka :lol:

 

pisałeś że córka jest O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałeś że córka jest O.K.

 

No właśnie - jak fajna dziewczyna, to pożałowałeś głupie 380zł?! :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczynie bym nie pożałował :(

 

 

 

ale jej ojcu nie dam :lol:


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co wchodzilo w zakres czynnosci serwisowych... :)

 

 

Jeśli chodzi o tego orienta to myślę, że przeczyścił i przesmarował, bo zanim go oddałem nie przeskakiwała data, zacinał się przycisk jej zmiany i odchylał około 2 min na dobę.

W ogóle to bym olał tego orienta, ale laska, która mnie obsługiwała w zakładzie tak słodko wyglądała, że sobie pomyślałem "dam te osiem dych", bo przynajmniej będę miał okazję wrócić i jeszcze z nią pogadać :) i w ogóle spodobało mi się że poprawnie zidentyfikowała werk i stwierdziła, że tego typu mechanizmy są bardzo żywotne i dlatego warto dać go do serwisu.

A tak BTW to tego samego orienta wystawiłem potem na allegro od 1zł, bo potrzebowałem kasy na benzynę i poszedł za 39zł o ile dobrze pamiętam :) tak się robi interesy w Szczecinie!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha, wiec mialem przyjemnosc rozmiawiac z cora szefa

 

 

bardzo mila dziewczyna :)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to tego samego orienta wystawiłem potem na allegro od 1zł, bo potrzebowałem kasy na benzynę i poszedł za 39zł o ile dobrze pamiętam ;) tak się robi interesy w Szczecinie!!! :)

 

Następnym razem jak będziesz coś chciał sprzedać (w sumie cokolwiek) to daj najpierw info na PW ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam:

 

Zegarmistrz Szczecin

Werk s.c.

al. Wojska Polskiego 14

www.facebook.com/zegarmistrz.szczecin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam kiedyś skorzystać, tym bardziej, że jeden numer dalej jest moja klatka... ;)

 

Co do doświadczeń z zegarmistrzami.

Pierwszy raz na wymianę szkła oddałem swojego Aviatora do Pana C. Chojnackiego. Przez to, że dostawca szkiełka bardzo się ociągał, a na zegarek czekałem już 3 albo 4 tygodnie wziął pieniądze tylko za szybkę (na początku umawialiśmy się na wyższą kwotę).

Po roku znów pękła. Musiałem w coś uderzyć, i po kilku godzinach od uderzenia zrobiło się piękne kółeczko (jakby ktoś to wycinał). Poszedłem do P. Chojnackiego. Popatrzył i stwierdził, że takiej szybki nie będzie miał. :blink: Powiedział żebym poszedł do P. Grackiego na Wyzwolenia. Oddałem zegarek na wymianę szkła + konserwacja + regulacja. Tak, obsłużyły mnie miłe dziewczyny :P i od nich dowiedziałem się również, że przy zegarku będzie grzebać P. Gracki, a nie one. Odebrałem zegarek zadowolony, wszystko cacy, a po tygodniu... Znowu to samo :wacko:https://www.dropbox....19102012903.jpg Jako, że nie miałem czasu jechać reklamować tego (bo pewnie i tak skończyłoby się stwierdzeniem, że "gdzieś uderzyłem") poszedłem na Parkową. Tam zegarmistrz się przyjrzał i zauważył małe wgięcie od uderzenia na kopercie przy samym szkle (widoczne gołym okiem), stwierdził że trzeba będzie to przeszlifować. Od kilku miesięcy jest OK. Inna sprawa, że zostawił na tarczy trochę malutkich paprochów.

 

 

Do Pana Chojnackiego oddawałem również Omegę na wymianę szkła, sprężyny, regulację i konserwację i nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam SzefSzefów

Co do tak poważnych napraw to polecam Zakład zegarmistrzowski na os.Kaliny ul.Witkiewicza 39. Jeśli chcecie mieć naprawiony zegarek niedrogo i fachowo z gwarancją. Z tego co wiem mają drugi punkt na ul.Chopina 22 w Społem.. Punkt na Witkiewicza jest od 40 lat co najmniej w wieżowcu na dole. skoro tyle czasu działa to znak że jest dobry. Wprawdzie właściciel ma swoje lata, ale ma córkę i pracownika. Wszsytko pod nadzorem Szefa.

Nie maja konta na facebooku i nie reklamują się w internecie... ale mają dobra opinię i szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy z polecanych fachowców jest może jakiś na Prawobrzeżu Szczecina ?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam kiedyś skorzystać, tym bardziej, że jeden numer dalej jest moja klatka... ;)

 

Co do doświadczeń z zegarmistrzami.

Pierwszy raz na wymianę szkła oddałem swojego Aviatora do Pana C. Chojnackiego. Przez to, że dostawca szkiełka bardzo się ociągał, a na zegarek czekałem już 3 albo 4 tygodnie wziął pieniądze tylko za szybkę (na początku umawialiśmy się na wyższą kwotę).

Po roku znów pękła. Musiałem w coś uderzyć, i po kilku godzinach od uderzenia zrobiło się piękne kółeczko (jakby ktoś to wycinał). Poszedłem do P. Chojnackiego. Popatrzył i stwierdził, że takiej szybki nie będzie miał. :blink: Powiedział żebym poszedł do P. Grackiego na Wyzwolenia. Oddałem zegarek na wymianę szkła + konserwacja + regulacja. Tak, obsłużyły mnie miłe dziewczyny :P i od nich dowiedziałem się również, że przy zegarku będzie grzebać P. Gracki, a nie one. Odebrałem zegarek zadowolony, wszystko cacy, a po tygodniu... Znowu to samo :wacko:https://www.dropbox....19102012903.jpg Jako, że nie miałem czasu jechać reklamować tego (bo pewnie i tak skończyłoby się stwierdzeniem, że "gdzieś uderzyłem") poszedłem na Parkową. Tam zegarmistrz się przyjrzał i zauważył małe wgięcie od uderzenia na kopercie przy samym szkle (widoczne gołym okiem), stwierdził że trzeba będzie to przeszlifować. Od kilku miesięcy jest OK. Inna sprawa, że zostawił na tarczy trochę malutkich paprochów.

 

 

Do Pana Chojnackiego oddawałem również Omegę na wymianę szkła, sprężyny, regulację i konserwację i nie mam zastrzeżeń.

O Parkowej jak robiłem w miarę proste rzeczy miałem dobre zdanie

ale ostatnio dałem im "trudniejszą pracę" i to po prostu partacze. Nie myśla co robią 

i później na zegarku pozostają slady ich ingerencji których nie oczekujemy.

Wczesniej ich polecałem ale zmieniłem ostatnio zdanie więc może komuś się ono przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.