Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mercury777

Zegarek gino rossi?

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś może zegarek tej marki?

 

Nie ma prawa być lepszy od Gino Rossi, Perfecta czy innych takich zegarkow. Serio zastanow sie nad Casio, ewentualnie jak juz musisz to Adriatica robi ladne zegarki, mojemu koledze wytrzymal 6 lat, potem musial zrobic naprawe za 30 zl i dalej mu chodzi. ;)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ma prawo być lepszy. ;) Pierre Ricaud to właśnie ten sam producent co Adriatica i Grovana (albo dokładnie tłumacząc zleceniodawca, producja w tym samym miejscu w Azji), więc nie jest wcale źle. Jedyna różnica to brak "swiss made" (co to oznacza to już inna dłuższa bajka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się już nad casio, czy lorus, ale żaden z zegarków nie przypadł mi do gustu tak jak ten od Pierre Ricaud. Nie wiem dlaczego STRASZNIE mi się spodobał, ale boję się, że zegarek popsuje się po kilku tygodniach.Na razie niestety nie spotkałem się z nikim kto miał by doczynienie z tą marką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zwykłe Q&Q wytrzymują parę lat. W tym zegarku nie ma się co zepsuć, na pewno nie mechanizm kwarcowy. Zegarek nie jest też "pozłacany", więc nic się nie wytrze. Jeśli bardzo się podoba to śmiało kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.