Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Glashy2nźtte Original vs. Credor - ZAKOŃCZONY


Rekomendowane odpowiedzi

Ha, jestem pierwszy :twisted:

Z wielką przyjemnością "naduszę" Credor'a :!: :)

W tym momencie mało interesuje mnie historia i zasługi Glashutte, Credor robi zwyczajnie fantastyczne zegarki, piękne i nadzwyczaj proste... nie bez znaczenia jest fakt, że mimo tego, że tak bardzo mi sie podobają nigdy swiadomie nie kupie zegarka tej marki... ale nieswiadomie tez pare rzeczy w zyciu zrobilem, wiec... :wink: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bez znaczenia jest fakt, że mimo tego, że tak bardzo mi sie podobają nigdy swiadomie nie kupie zegarka tej marki

 

...ciągle muszę myśleć tak samo jak Ty :) :wink: Naduszam oczywiście -

 

Glashuette.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Credor robi zwyczajnie fantastyczne zegarki, piękne i nadzwyczaj proste... nie bez znaczenia jest fakt, że mimo tego, że tak bardzo mi sie podobają nigdy swiadomie nie kupie zegarka tej marki... ale nieswiadomie tez pare rzeczy w zyciu zrobilem, wiec... :wink: :twisted:

 

:) :wink:

 

Credor jest świetny, ale mimo wszystko to, co w ostatnich latach wyprawia GO, zasługuje tylko na jedno stwierdzenie - czapki z głów. Głosuję na Glashy2nźtte Original.

Bardzo jestem ciekaw rezultatu tego pojedynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ciągle muszę myśleć tak samo jak Ty :) :wink:

Dzięki temu ostatnie "odwiedziny" wypadły swojsko :wink:

Szykuj sie powoli na kolejne :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glashutte- bo traaadycja.

pozdrawiam. borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Credor. Przede wszystkim za design ale także za nutkę dalekowschodniej egzotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

credor jest swietny, ale to troche nie ta liga...

zdecydowanie go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem staroświecki. GO


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

uwielbiam nowe Credor'y... ale w tym pojedynku zwycieza jednak tradycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna światów :) Podoba mi się 8)

 

U mnie wygrywa Credor. Uwielbiam tą markę. Za klimat przede wszystkim, za inność, swieżość i za połączenie technologii ze wspaniałą stylistyką. Bo Node to linia stylistycznie doskonała.

 

GO to oczywiście wspaniała firma, ale jakoś emocji u mnie nie budzi kompletnie. Stylistyka też mi nie leży niestety.

 

W sumie z typowaniem problemu nie miałem :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glashy2nźtte Original Tradycja europejska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko a wraz z nim Credor to po Omedze moi ulubieńcy (i jako całość z pewnością by w moich oczach ten pojedynek wygrali) jednak sam Credor moim zdaniem jeszcze przegrywa z GO (pomimo pieknego Spring Drive Sonnerie). Podsumowując: GO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glashutte Original, Credor to jak najbardziej rasowy i wymagający rywal, ale jeszcze nie dzisiaj. A pewnie wkrótce...


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to mała nieścisłość się wdarła, bo to pojedynek marka vs. firma. Credor nie istnieje samodzielnie, to marka Seiko, a GO to firma od początku do końca :) Ale to szczegół taki...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak w sumie to mała nieścisłość się wdarła, bo to pojedynek marka vs. firma. Credor nie istnieje samodzielnie, to marka Seiko, a GO to firma od początku do końca :) Ale to szczegół taki...

 

Tak, ale w tym wątku nie oceniamy zegarków z logo Seiko tylko Credor. Przekładając to na temat piór poruszany już na naszym Forum, to sytuacja jest analogiczna w odniesieniu do produktów Graf von Faber-Castell i Faber-Castell. Albo samochody - Toyota i Lexus. Wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Wojna światów :)

 

absolutnie zgadzam się z Neuro, że to wojna , ale .... dla mnie zbyt różnych, odległych i obcych światów.

 

dlatego => GO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glashy2nźtte O. - za serię "PanoMatic" w róznych odsłonach (w szczególności za PanoMaticReserve z czarną tarczą :shock: ). Credor jednak jest b. blisko podium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-357-0-24651900-1330523049.jpg

post-357-0-52862500-1330523047.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Credor, moze trochę z przekory...


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

Credor...

 

właśnie za - klimat

- jakość

- za to, że jest japoński i potrafi pokazać, że może walczyć jakościowo z firmami posiadającymi historię (niestety albo na szczęście z historią walczyć nie moze)

- za to że ma własny i niepowtarzalny styl

- jest po prostu świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Credor dostaje łomot uważam, że pojedynek dobrany świetnie. Godni przeciwnicy :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.