Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TomASH

IWC Schaffhausen - 2012 NEWS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, bardzo na to liczę, że Aquatimer. Taki jak mój, po drobnym liftingu, ze swoim własnym manufakturowym mechanizmem, to byłoby coś pięknego ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, przydałby się Aquatimer z własnym werkiem. Przydałby się też Inge trochę mniejszy niż Mission Earth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się też Inge trochę mniejszy niż Mission Earth.

Dokładnie. I troszkę cieńszy 7 dniowy portugalec ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie życzył od IWC na przyszły rok portugalczyka z werkiem inhouse:

lifestyle_intro_portuguese-chronograph_iw371401_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardziej dla leśnika niż biznesmena.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek bardziej dla leśnika niż biznesmena.

Wydaje mi się że nie widziałeś tego zegarka "na żywo" - jak go przymierzysz to chętnie wrócę do dyskusji.

Tak swoją drogą to leśnik też człowiek i chyba też mu się coś od życia należy, nie tylko zegarki dla "biznesmenów" są piękne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC - jedna z moich ulubionych marek. Wspaniałe klasyczne linie, klasa i estetyka. Z tej marki wybrałbym 70% modeli - są wspaniałe. Mój prezes nosi IWC Portuguese Chronograph z piękną ciemną tarczą. Głupio to wygląda bo jak wchodzi to zawsze patrze na nadgarstek.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie widziałeś tego zegarka "na żywo" - jak go przymierzysz to chętnie wrócę do dyskusji.

Tak swoją drogą to leśnik też człowiek i chyba też mu się coś od życia należy, nie tylko zegarki dla "biznesmenów" są piękne ;)

Moja wypowiedź tyczyła się IWC z serii Pilot z pierwszej strony. Jeżeli chodzi o serie Portuguese to zdecydowanie się zgadzam i sam bym sobie takiego życzył od mikołaja pod choinkę tylko z ciemną tarczą. Widziałem go u mojego prezesa i jestem nim zauroczony - oczywiście zegarkiem.


ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam jakie przeslanki kieruja producentami by produkowac zegary 46mm +...przeciez nawet na tym forum (powiedzmy jednak ze jest jakos reprezentatywne) wiele zegarow spada z wish listy wlasnie poprzez wymiary 46 +. Ddatkowo nowe rynki, bogate sie szybko spoleczenstwa to jednak azja, rozumiem ze zamozni chinczycy lubia blyskotki i choruja na megalomanie ale zegarek jak pol glowy to juzy chyba przesada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.