Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zegarki, których byście nie oddali

Czy są takie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zegarki, których byście nie oddali (175 użytkowników oddało głos)

Czy macie zegarek, którego byście nie oodali?

1. Głosowano Tak, mam taki/takie. (120 głosów [68.57%])

Procent z głosów: 68.57%

2. Głosowano Poszukuję takiego. (48 głosów [27.43%])

Procent z głosów: 27.43%

3. Nie wierzę, że taki spotkam. (7 głosów [4.00%])

Procent z głosów: 4.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 Gość_darekmp3_*

Gość_darekmp3_*
  • Gość

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:39

Carlito gratulacje!

A co to za stół szwedzki? Może i ja bym sobie wziął :)
  • 0

#42 BRABUS

BRABUS
  • Użytkownik
  • 741 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:53

BRABUS, żebyś nie czuł się samotny, to i ja pozwole sobie wkleić zdjęcie mojego egzemplarza - z tego samego stołu :)

Ciekawe do kogo szybciej dotrze :D

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

I jakoś raźniej się zrobiło :D W takim razie czekamy :angry:
  • 0

#43 zorka-5

zorka-5
  • Użytkownik
  • 983 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 12:58

PAM 441 - normalnie jak by OP widziało projekty w mojej głowie! Biorę!!! :)

Dołączona grafika

Użytkownik zorka-5 edytował ten post 17 styczeń 2012 - 12:58

• 0

#44 artme

artme
  • Użytkownik
  • 3835 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 19:54

Atme, ja jeszcze nie wiem czy jestem jednozegarkowcem czy nie :) Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

Dzieki zmieniajacym sie modom/trendom jak i temu, ze zegarki pelnia zupelnie inna role niz kiedys, jest duzo takich zegarkow.
Omega Speedmaster, Tag Carrera, Rolex Sub lub GMT, Panerai Radiomir czy chocby AP RO (moj wymazony :) ) to tylko nieliczne z tych, co pasuja zarowno do koszuli jak i krotkich spodenek czy bojowek :angry: To tylko kwestia tego czy pasuje Ci jeden do wszystkiego :)

ps. w sumie się zastanawiam,jak pozbierać kasę to chyba warto wydać raz a dobrze...

Ja wyszedlem z tego zalozenia juz dawno :D
Poniewaz nie chadzam w smokingu :D , to moge sobie pozwolic na jeden do wiekszosci strojow, ktore nosze i ciesze sie z tego, iz "zżywam sie z tym jednym" :D

ps
Bardzo podoba mi sie Omega PO ale tak wysokie zegarki wg mnie nie pasuja do mankietow koszul bardziej eleganckich :D
  • 0

#45 S-3

S-3
  • Użytkownik
  • 1012 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 20:56

Nie oddam pama no chyba że za 312.
Reszta jak będzie trzeba niech idą w świat.
  • 0

#46 artme

artme
  • Użytkownik
  • 3835 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 21:24

Smieszne - ale z tego co widze, zegarkami, ktore sa "nie do oddania" to glownie wyzsze polki :)
Ciekaw jestem czy to tendencja czy...
  • 0

#47 krisp1

krisp1
  • Użytkownik
  • 857 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 22:12

Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

W sumie pytanie do kolegi Artme ale pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie Tag Carrera.

Smieszne - ale z tego co widze, zegarkami, ktore sa "nie do oddania" to glownie wyzsze polki :)
Ciekaw jestem czy to tendencja czy...

Uprzedziłeś mnie bo własnie miałem to napisać :D faktycznie raczej wyższa półka :)

No to ja mam z niższej półki
Oris Williams F1 Team Chronograph
Dołączona grafika

Idealny jako codzienny zegarek.
Mam go już ponad 3 lata i w ogóle się nie nudzi. Ani razu nie przeszło mi nawet przez myśl żeby się go pozbywać.
  • 0

#48 Maks 3

Maks 3
  • Użytkownik
  • 1362 postów
  • Gadu-Gadu: 2771525

Napisano 17 styczeń 2012 - 22:47

Artme z tgo co podałeś to Tag i Omega są ok podobają mi się i są "bliżej cenowo".
Co do Omegi to jeszcze ostatnio spodobał mi się również Seamasters 300
  • 0

#49 are444

are444
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:43

Ja myślałem, że jak kupię Omegę PO, jeden z moich wymarzonych zegarków, to jej nie oddam, a mam ją dwa dni i czar prysł, już bym ją sprzedał :) Poczekam jeszcze tydzień i jak mi nie przejdzie to pójdzie do ludzi. Dzień przed zakupem PO dotarł też kupiony w ciemno Seiko FFF i ten zagości u mnie na dłużej, bo zaskakująco fajnie leży na nadgarstku.
Poza tym wystawiłem na bazarku Glycine Airmann SST006 i im dłużej tam jest tym większą ochotę mam ją zostawić u siebie, poczekam na rozwój wydarzeń z PO i jeden z tych dwóch zostanie, ale coś czuję że PO przegra :)
Chyba jakiś dziwny jestem...

Aha i na tą chwilę myślę, że gdybym miał odpowiednią ilość gotówki to na długo zostałyby ze mną Rolex Submariner i AP RO.

Użytkownik are444 edytował ten post 19 styczeń 2012 - 09:45

• 0

#50 Norbert G.

Norbert G.
  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 10 luty 2012 - 12:41

Zegarek z którym się nie rozstanę to Zenith Ultra Thin (stal + srebrna tarcza) - za ponadczasowość.
Dołączona grafika
Z miłą chęcią kupiłbym i zatrzymał Portugalczyka (Portuguese Chronograph w kolorystyce "podstawowej" tj. z jasną tarczą i na czarnym aligatorze) ale:
- brakuje daty
- własnego mechanizmu (mógł by być automat lub manual - bez znaczenia)

Użytkownik Norbert G. edytował ten post 10 luty 2012 - 13:20

• 0

#51 Jaro_swatcH

Jaro_swatcH

Majster oD Tapet

• Użytkownik
  • 1315 postów

Napisano 10 luty 2012 - 12:49

Z miłą chęcią kupiłbym i zatrzymał Portugalczyka (Portuguese Chronograph w kolorystyce "podstawowej" tj. z jasną tarczą i na czarnym aligatorze) ale:
- brakuje daty
- własnego mechanizmu (mógł by być automat lub manual - bez znaczenia)

zawsze możesz celować w 2x droższego 7-dniowego portugalczyka - ma i datę i in-house ;)

Gratuluję Zenitha, też jestem zachwycony tym modelem.
  • 0

#52 Norbert G.

Norbert G.
  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 10 luty 2012 - 13:14

To prawda Jaro ale... ten 7-dniowy stylistycznie mi się nie podoba - układ "tarczek" znacznie ładniejszy w pionie (oczywiście w moim odczuciu) w wersji "zwykłej".
Ta konkretnie wersja sprawia że uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy:
Dołączona grafika
Jest jeszcze jeden zegarek który chętnie bym zatrzymał ale po lekkiej modyfikacji (pozwoliłem sobie "sprofanować" oryginał dodając większą koronkę z wersji father and son):
Dołączona grafika

Użytkownik Norbert G. edytował ten post 11 luty 2012 - 16:42

• 0

#53 zorka-5

zorka-5
  • Użytkownik
  • 983 postów

Napisano 10 luty 2012 - 18:00

Ja chyba jednak swojego Portugalosa też bym nie oddał. Co ciekawe, na początku miałem wersję z białą tarczą i oddałem go prawie bez bólu po 1-2 miesiącach. Fakt, że szybko pocieszyłem się zacnym JLC Master 8 Days. Potem zacząłem odczuwać stratę Portugalczyka i czarny jest już u mnie sporo czasu ;)

Dołączona grafika
  • 0

#54 goral666

goral666
  • Zbanowany
  • 147 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 18:04

Mówią, że Submariner jast takim zegarkiem.

zaden diver i zaden zegarek na bransolecie nie nadaje się do garnituru, wiec musiałby to być np IWC portugalczyk np, a nigdy sub rolexa
  • 0

#55 goral666

goral666
  • Zbanowany
  • 147 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 18:23

Atme, ja jeszcze nie wiem czy jestem jednozegarkowcem czy nie Dołączona grafika Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

ps. w sumie się zastanawiam,jak pozbierać kasę to chyba warto wydać raz a dobrze...

na poparcie tego, że do garnituru zegarek ma być na pasku polecam lekturę
http://manager.money...savoir-vivre/1/
  • 0

#56 Hogg

Hogg
  • Użytkownik
  • 778 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:29

Mój bardzo powoli powiększający się zbiorek Amfibii made in ZSRR/CCCP... Mam nadzieję, że będę ze mną dłuuuugo... Z nowymi zegarkami nie mam takiego problemu :)
  • 0

#57 wristwatch

wristwatch
  • Użytkownik
  • 317 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:46

Mój zegarek for life to seiko 5.Najtańsza seria 5tek.Kupiłem go 17 lat temu gdy byłem w liceum.Pochodził 3 lata i umarł.Myślałem aby go naprawić, jednak ostatecznie wylądował w szufladzie.Przeleżał tam kolejne 10 lat.Wielokrotnie chciałem go wyrzucić ale coś mnie powstrzymywało.Ostatecznie seikacz przeszedł operację na otwartym sercu i żyje odpoczywając w szufladzie.
Kupując każdy kolejny zegarek wmawiałem sobie że zostanie ze mną, nieststy życie zweryfikowało większość tych planów.Na szczęście zegarki poszły do moich znajomych:)
  • 0

#58 grze

grze
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 02 luty 2013 - 15:06

nigdy nie oddam mojego Timex Chronographs T2N700 co prawda nie był drogi ale tyle wspomnień wiąże się z nim ......
  • 0

#59 msokol19

msokol19
  • Stowarzyszenie
  • 5123 postów
  • Gadu-Gadu: 2852416

Napisano 14 luty 2013 - 10:49

A ja nigdy nie oddam zadnego zegarka.
Kupuje je po to, by byly ze mna na zawsze. Bardzo dlugo podejmuje decyzje o zakupie, przymierzam, chodze i ogladam. Zegarkow mam kilkanascie, niektore wlasciwie leza w rotomacie, lub skrzynce, inne sa na rece w kazdym tygodniu.
Ale sa i beda :)
Traktuje je tez jako lokate kapitalu. Ktos dostanie kiedys ciekawy spadek :)

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk
  • 0

#60 Patom

Patom
  • Oczekujący
  • 1125 postów

Napisano 14 luty 2013 - 13:12

Zbieram każdy grosz na to cudo, lub Datejusta . Jeżeli tylko dostanę któregoś w swoje łapska z pewnością zostanie ze mną na bardzo długo :) .

Załączone miniatury

• Rolex-Submariner-116610-LN.jpg

Użytkownik Patom edytował ten post 14 luty 2013 - 13:12

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych