Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zobek

Rolex oryginał czy podróbka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na obudowie nie ma numeru seryjnego również na pokrętle brak loga.

post-45830-0-43141500-1326619299_thumb.jpg

post-45830-0-49340300-1326619309_thumb.jpg

post-45830-0-21168600-1326619318_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Rolek Day Date. Noś z dumą.

Korozją koperty i rysami na szafirze się nie przejmuj, to normalne w Rolexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Rolek Day Date. Noś z dumą.

Korozją koperty i rysami na szafirze się nie przejmuj, to normalne w Rolexie.

 

jest chyba raczej damski więc od noszenia go się wstrzymam :)

przesyłam zdjęcie na tle miarki

post-45830-0-32453600-1326622181_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jaro_swatcH czy to ładnie tak szydzić ??

 

Wystarczyła odp. że to podróba i nic więcej.

 

Pozwolisz że pozostawię to bez dodatkowego komentarza.

 

Pozdrawiam ZAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieładnie tak szydzić, to prawda. Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam.

 

edit...

 

to podróbka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie uraziłeś mnie tym ale pamiętaj nie każdy jest takim ekspertem i ma prawo do zadawania pytać m.in. o autentyczność w takim dziale jak ten- przypominam: "ZAPYTANIA I SUGESTIE".

Co do 2 wstawionego zdjęcia "na tle miarki" to myślisz że gdyby Zobek otrzymał od Ciebie informację że zegarek to podróba to dalej by się bawił w dodawanie zdjęć bo ja uważam że nie.

 

Po 2 to teraz wcale się nie dziwię czego na popularnym serwisie aukcyjnym all.. można bardzo często spotkać aukcje typu: sprzedam oryginalnego ROLEX'a day daty- bez daty skoro np. na takim forum jak to ludzie są wprowadzani w błąd.

Kolejna rzecz jeśli tak Cię to razi to najlepiej nie wypowiadaj się w takich sprawach zaoszczędzisz innym złudnej radości i sobie nerwów

 

Jestem przekonany ze ten zegarek za kilka dni wylądowałby na all...

 

Pozdrawiam ZAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie...

 

ja bym nie potrafił zarejestrować się na forum jakiekolwiek społeczności internetowej, nie czytając regulaminu, nie wysilając się, żeby wygooglać interesujące mnie informacje, albo poczytać to forum, zanim obcesowo bez przywitania się zapytam o autentyczność mojej własności;

w przeciwnym wypadku nie dziwiłbym się, gdybym uzyskał mniej kulturalną i bardziej złośliwą odpowiedź...

 

Ekspertem nie jestem, zwłaszcza w dziedzinie zegarmistrzostwa, niemniej umiem przeczytać napis na deklu, jak i porównać zdjęcie Rolexa i Roleksa wychwytując rażące różnice, co może zrobić każda osoba posiadająca odrobinę dobrej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zobek, pomijając moją powyższą korespondencję, to czy mogę prosić, żebyś odkręcił dekiel (chociażby szczypcami czy suwmiarką i nie przejmuj się, że porysujesz) i zrobił zdjęcie "środka" umieszczając je tutaj dla potomnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zobek, pomijając moją powyższą korespondencję, to czy mogę prosić, żebyś odkręcił dekiel (chociażby szczypcami czy suwmiarką i nie przejmuj się, że porysujesz) i zrobił zdjęcie "środka" umieszczając je tutaj dla potomnych?

post-45830-0-36841600-1326626958_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już nic więcej nie potrzeba - plastikowe mocowanie "mechanizmu" mówi dokładnie to samo , co było widać po badziewiu z zewnątrz .

To coś nawet nie leżało koło pódrobki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie uraziłeś mnie tym ale pamiętaj nie każdy jest takim ekspertem i ma prawo do zadawania pytać m.in. o autentyczność w takim dziale jak ten- przypominam: "ZAPYTANIA I SUGESTIE".

(...)

 

Nie każdy jest ekspertem, ale każdy może (i powinien) wpisać w wyszukiwarkę słówko ROLEX i sprawdzić co się wyświetli.

Jeśli po porównaniu zdjęć oryginalnego rolexa z tym co trzyma w dłoni pozostają jeszcze jakieś wątpliwości, to pozostaje forum i dział "Podróbki i zapytania o autentyczność".

Jeśli ktoś znalazł śmiecia i z pominięciem pominięciem wymienionych powyżej kroków, od razu wkleja zdjęcia na forum to znaczy, że kpi sobie z tych którym zadaje pytanie.

Albo ma dwanście lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.