Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szynas222

Szokujaco niska jakosc paska ghocka

Rekomendowane odpowiedzi

Kupielem w sklepie w bytomiu z zegarkami...Pewnie ze mozna wszystko podrobic nawet zibi....Ale wydaje mi sie ze jednak mam oryginal....Zreszta zawsze moge jechac z nim do zibi oni ocenia czy to oryginal...Ale mysle ze wszystko jest ok jest paraoon sklepu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz wrzucić zdjęcie w dobrej jakości?

Ja bym reklamował na podstawie niezgodności towaru z umową i obstawał przy swoim, czyli albo zwrot pieniędzy, albo wymiana na nowy wolny od wad. Wszystko mailowo, żeby był dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja mam reklamowac jak wszystko jest juz w porzadku:) Scierania lakieru okazalo sie po prostu brudem wiec wszystko jest ok raczej....Zdjecia moge tylko telefonem zrobic.....Po czym wykluczyc ze to nie jest fake:) Chociaz jestem pewien na 99% ze to oryginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Unikaj noszenia ubran ktore barwia, takze jesli przymierzasz nowe rzeczy podczas zakupow gdyz twoj bialy zegarek moze zostac odbarwiony. I nie przejmuj sie, masz oryginalny zegarek :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem raczej nie jest go tak latwo zabarwic....:rolleyes: TO jednak lakier wiec tak latwo nie chlonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jesli lapie brud to i odbarwi sie, niewatpliwie plusem jest ze lakierowana powierzchnie latwiej wyczyscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu musze go czesto czyscic zeby nie zbieral brudu na dlugo....Nie wiem bede stosowal ten plyn do naczyn tylko boje sie mocno trzec zeby lakieru nie zedrzec...Macie jakis sposob??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupielem w sklepie w bytomiu z zegarkami...Pewnie ze mozna wszystko podrobic nawet zibi....Ale wydaje mi sie ze jednak mam oryginal....Zreszta zawsze moge jechac z nim do zibi oni ocenia czy to oryginal...Ale mysle ze wszystko jest ok jest paraoon sklepu....

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/112785-zibi-i-casio-a-decyzja-serwisu-zegarek-ma-nieoryginalne-czesci-i-numery-nie-jest-od-nas/page-4?hl=%2Bzibi+%2Breklamacja&do=findComment&comment=1329886

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.